Raul un suflet nevinovat va cere ajutorul

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Lumina Sfintei Invieri sa iti aduca bucurie, iubire si o minune care sa iti schimbe viata in cel mai frumos mod posibil! Diana si Alex

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Va doresc din suflet sarbatori fericite, pline de lumina, sanatate si belsug. Paste Fericit

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.
Cu multa dragoste de la Tiberiu, Teodora si Ramona.
Va dorim la toate si toti un Paste Fericit!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Fie ca spiritul Sfant al Sarbatorilor de Paste sa va lumineze sufletele si casele! Dumnezeu sa va binecuvanteze si sa va ocroteasca!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

HRISTOS A INVIAT
Va dorim la toti de pe acest forum un Paste Fericit sai sa va aduca iepurasul tot ce va doriti si numai bucuri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:


Buna , va doresc un 1 Mai cat mai placut si totodata vreau sa va multumesc tuturor celor de pe acest forum , pentru sprijinul acordat si loialitate cu care sunteti alaturi de noi si de copii nostri dragi.

Cu ajutorul vostru am strans in acesata luna 1011 RON bani care ne sunt de un foarte mare folos in achitarea tratamentului lui Raul, tratament ce consta in kinetoterapie,logopedie si cel medicamentos .

Incodata va multumim frumos fara voi am fii nevoiti sa renuntam la unele sedinte de kineto si logopedie deoarece bugetul nostru lunar nu ne permite si asta ar fii un mare dezavantaj pt Raul, care incetul cu incetul face progrese spre o viata mai buna ,mai colorata intrun cuvant o viata frumoasa ,de aceea imi scot palaria in fata acestor persoane de pe acest forum si va doresc tot ceea ce este mai bun in lumea asta :sanatate,intelepciune si nu in ultimul rand multa intelegere si iubire





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Claudia: ma bucur din tot sufletul pentru progresele lui Raul, sa dea Dumnezeu in continuare sa fiti bine. Va doresc multa sanatate si putere

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Astazi am fost la centru cu Raul si a fost foarte cooperant la logopedie insa la gimnastica a tipat intruna nu a vrut deloc sa faca gimnastica ,ceea ce mi se pare mie mai interesant este faptul ca ,de obicei lui ii placea ff mult la gimnastica si la logopedine nici nu vroia sa se uite la logopeda insa azi sa intamplat tocmai invers.

Cine stie ce e in capusorul lui ca,nici o zi nu seamana intre ele cand e ff agitat altadat melancolic,binedispua ,are asa multe stari de la care trece de pe o zi la alta.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Imi cer scuze ca,nu am mai scris de mult dar Raul nu ma prea lasa nici sa respir,de cand a venit caldura vrea numai afara.

Suntem bine si incepem sa intelegem tot doar ca nu vrem sa vb ,logopeda mi-a spus ieri ca ,la el e si ff mult rasfat si incapatanare ca-ci la sedintele de locopedie Raul cand nu vrea o ignora total si e ff incapatanat .

In rest am inceput sa stam in picioruse singuri fara scprijin cateva secunde si sa facem pasi sustinut din ce in ce mai mult atunci cand vrea .

Va multumim mult tuturor celor care sunteti alaturi de noi.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

La Multi Ani Raul sa cresti mare sa fii sanatos si fericit alaturi de cei dragi.


mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput