Raul un suflet nevinovat va cere ajutorul

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna fetelor nu stiu ce sa ma mai fac cu Raul e ff constipat si nu stiu ce sa ii mai dat din faemacie am incercat toate siropurile pt constipatie am incercat si cu leacuri babesti dar vad ca dau rezultate pt putin timp ,pana se obisnuieste organismul cu ele si apoi iaras suntem constipati .
Doamne copii astia cu probleme dupa ce ca sunt ei asa cum sunt mai da si cate o napasta deasta peste ei de iti vine sa mori.
In rest suntem bine ,fff rasfatati si cum nu imi convine ceva tip de 2 ori si gata mama imi si face voile ca,doara sunt puiu lui mami .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Claudia: incearca sa-i scoti alimentele, care ar putea duce la constipatie si sa-i introduci cat mai multe lichide, eu de exemplu am probleme cu Lucian cu banana, nu i-am mai dat de foarte mult timp si o gura daca ia se cunoaste.
Daca tot ajungi la dr. homeopat in martie, sa abordezi si problema asta, ca sigur exista remedii. Multa sanatate


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Claudia, la fel zic si eu, urmareste sa vezi ce alimente il constipa, ca de acolo vine problema...sau nu bea suficienta apa(nu lichide, ci apa..apa nu e inlocuibila ca sa zic asa:) )

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Claudia, cum se mai simte Raul? ai reusit sa depistezi de unde e constipatia?

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Constipatia lui e in mare parte din cauza problemelor neurologice doar ca ,pana acum am reusit sa io mai controlez dar nu imi dau seama de ce vreo 3 zile nu a reusit sa faca deloc abia dupa ce i-am facut clisma sia dat drumul.
Acum vad ca face normal sper sa nu ni se mai intample .
in rest suntem bine ,nu am mai facut nici crize si nici nu a mai racit .
De aztazi am inceput sa mergem si la un centru ,in Hunedoara e la vreo 30 de km de noi si mergem de 3 ori pe saptamana unde facem masaj,kineto,logopedie si facem si cu un pshiolog pt atentie .
Sper sa avem o evolutie buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Ma bucur sa aud vesti bune, Doamne ajuta sa fie cu folos terapia



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Bine ca e mai bine piticul tau, asta e cel mai important.Sa dea Dumnezeu sa aveti parte de progrese cu noile terapii

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna vreau sa va multumesc pt ajutorul acordat si sa va spun ca luna aceasta sau strans 397 de lei bani pe care i-am folosit la tratament si terapie .
Incodata va multumesc din suflet .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Claudia LA MULTI ANI fie ca toate dorintele sa ti se implineasca si sa petreci frumos de 8 Martie alaturi de cei dragi.



mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna fetelor si o primavara placuta,noi am inceput primavara cu stangul.
Raul a facut rosu in gat si face febra de ieri sper sa ii treaca pana joi ca,mergemla buc ,avem programare la domnul doctor Naghiu si sper saputem merge .
va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut

Mergi la inceput