Raul un suflet nevinovat va cere ajutorul

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Am vorbit acum cateva minute cu Claudia si mi-a spus ca va multumeste f mult ca sunteti alaturi de ea si de Raul.

Din pacate vestile nu sunt tocmai bune.Raul este tot in coma si au mai aparut si unele complicatii ...a facut o infectie la plamani ,iar analizele la urina i-au iesit f proaste.I-au zis doctorii Claudiei ca nici neurologic nu este bine deloc.Era terminata Claudia ,de abia vorbea.

Catod,mi-a spus Claudia ca iti multumesc f mult ptr suma depusa,intradevar au f mare nevoie de noi acum,mai ales ca pe Claudia nu o primesc la terapie intensiva sa stea cu Raul si e nevoita sa stea in Targu Mures la o pensiune.Are voie sa se stea cu Raul decat o jumatate de ora dimineatza si o jumatate de ora seara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Mikaeela, multumim pt.vesti , suntem alaturi de Claudia si de puiul ei!!
Multa sanatate si putere in continuare

_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Multumim Mihaela pentru vesti! Tocmai ce am sunat-o si eu pe Claudia, dar nu raspundea.

Sa ne rugam bunului Dumnezeu pentru ei




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vdrag spune:

In contul de pe prima pagina se pot trimite si euro sau numai lei?
Daca numai lei, atunci euro unde se pot trimite?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Doamne,nu pot sa cred ce am citit
Ma rog pt tine pui mic,sa te faci bine
Multa putere Claudia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Mi-a dat acum Claudia si contul de euro.

RO33BTRL02204201T85304XX-CONT EURO
RO58BTRL02201201T85304XX ROL-CONT LEI

l-am scris inca o data si pe cel in lei.
Conturile sunt deschise pe numele Andrici Claudia Loredana ,la banca Transilvania.

Vdrag,iti multumim f mult!


Rog un moderator sa treaca contul de euro si pe prima pagina.Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vdrag spune:

Acum am trimis ceva banuti in contul euro.
Nu este foarte mult si nu aveti de ce sa imi multumiti caci imi dau seama cat de mult conteaza un ajutor cat de mic in astfel de situatii! Imi pare rau ca nu pot ajuta cu mai mult si sper ca bunul Dumnezeu sa il ajute pe puiut sa se faca bine si pe mamica lui sa gaseasca tot ajutorul de care are nevoie sa treca peste aceasta perioada grea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Mai stiti ceva de Raul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:


Am vb eu mai devreme cu Claudia si mi-a spus ca Raul este putin mai bine.Nu mai este intubat ,dar tot la terapie intensiva este din cauza problemelor la plamanii si inca mai face crize ,cand s-a dus Claudia azi la el ,era sedat ,pentru ca i-au spus doctorii ca incepuse sa faca iar crize

Vdrag,mi-a spus Claudia ca-ti multumeste f mult ptr banuti si va multumeste tuturor care sunteti alaturi de ea,are mare nevoie de noi in perioada asta.

Mergi la inceput