Raul un suflet nevinovat va cere ajutorul

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Claudia, te imbratisez cu drag, nu am cum sa nu fiu alaturi de o mama atat de luptatoare!!
Cu siguranta, pe 05 oct. o sa ajungi cu Raul la Tg.Mures!

Doamne Ajuta sa fiti cu totii sanatosi

_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Claudia, sanatate multa lui Raul! incerc zilele astea sa pun cateva lucrusoare la bazar pentru Raul. Esti o femeie puternica si extraordinara si Raul e norocos ca ii esti tu mama. Te imbratisez strins si nu iti pierde credinta ca vor veni zile senine!
Cel mic ce face?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Multumesc mult pentru incurajari si ca,sunteti alaturi de noi .
David este bine , e consolarea noastra ,ne da putere pt Raul ,este un copil adorabil care zambeste tot timpul ,acum incepe sa si gangane e intrun cuvant fantastic.
Raul e si el din ce in ce mai bine ,de saptamana viitoare daca o sa mergem tot spre bine o sa incercam sa reluam si recuperarea pt a putea reachizitiona tot ce-am pierdut si a face noi progrese.
Va multumim ca sunteti alaturi de noi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Claudia, trimit azi un colet cu cate ceva, sper sa va fie de folos

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Va multumesc mult pt gandurile si ajutorul acordat ,Raul este mai bine de luni o sa incepem iaras recuperarile pana in 5 oct cand o sa mergem la Mures .
Saptamana asta m-am tot interesat de un carucior pt copii cu probleme sa ii iau la Raul , cel pe care il avem este un carucior sport sii ii este mic ,am reusit sa vb cu cei de la Motivation si costul unuia este de 2100 ,tot ei mi-au spus ca,casa de sanatate deconteaza 1200 iar noi sa punem diferenta ,saptamana viitoare o sa depun actele la casa si sper sa reusesc sa strang diferenta pana primim decizia de la casa de sanatate .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna intru si eu fuguta sa va anunt ca, pe 5 octombrie plecam la Mures ,datorita unei fete cu suflet fff mare pentru care nu am cuvinte sa ii pot multumi .

Despre Raul vreau sa va zic ca e ff agitat si am vb cu doctorul de la Mures si ne-a recomandat sa ii dam nitrazepam pt linistire pana ce ajungem la el ,ii dau de cateva zile dar nu vad o ameliorare ff mare doar ca doarme noaptea mai bine insa ziua e tare agitat .
Multumim mult pt tot sprijinul acordat si ca,sunteti alaturi de noi .
Catod multumim mult esti o fata extraordinara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia.andrici

Buna intru si eu fuguta sa va anunt ca, pe 5 octombrie plecam la Mures ,datorita unei fete cu suflet fff mare pentru care nu am cuvinte sa ii pot multumi .

Despre Raul vreau sa va zic ca e ff agitat si am vb cu doctorul de la Mures si ne-a recomandat sa ii dam nitrazepam pt linistire pana ce ajungem la el ,ii dau de cateva zile dar nu vad o ameliorare ff mare doar ca doarme noaptea mai bine insa ziua e tare agitat .
Multumim mult pt tot sprijinul acordat si ca,sunteti alaturi de noi .
Catod multumim mult esti o fata extraordinara

http://raulandrici.blogspot.com


Cu drag si ii tin pumnii lui Raul sa aiba rezultate cat mai bune !!
Sanatate multa si drum bun la Tg Mures


_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Claudia: ne gandim la voi, sa veniti cu rezultate cat mai bune

Catod:




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna am intrat sa va anunt ca,nu am plecat la Mures ,deoarece Raul a facu febra si a vomat miercuri noaptea ,a luat un microb cred ,analizele au iesit bune .
Am sunat la Mures iar medicul a spus ca daca e bolnav nu ne poate primi ca ,o sa imbolnavim toata sectia si ne-a reprogramat pe 29 oct .
Ieri a facut diaree dar vad ca astazi e mai bine .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor.

Am vb acum cateva minute cu Claudia la telefon si era f suparata,de abia putea vorbi de plans,erai n salvare cu Raul,plecau spre Tg.Mures.Raul este f rau ,este intubat,au vrut sa vina cu elicopterul Smurd sa-l ia,dar nu s-a putut din cauza vremii.
Claudia ,mai mi-a spus ,ca zilele astea i-a facut niste analize lui David,baietelul cel mic si i-a spus doctorita ca este suspect de leucemie.

Va rog sa fim alaturi de Claudia,sa ne rugam pentru Raul sa-si revina cat mai repede si sa o ajutam fiecare cu cat putem.

Mergi la inceput