Locatie petrecere copii

Locatie petrecere copii | Autor: BraveGirl

Link direct la acest mesaj

Buna, saptamana viitoare fetita noastra implineste 2 anisori si din cauza de bebe mic si lipsa timpului, as vrea sa-i organizam petrecerea undeva. Cunoasteti locatii adecvate? As vrea tare mult pareri de la persoane care au participat la evenimente in astfel de locatii, ca asa pe net am gasit, dar nu stiu cat sunt de ok. Vreau sa ofere ei si mancarea.
Multumesc!

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Nu ai specificat nimic de zona in care doresti.
Daca zona Mall Vitan iti este ok,noi am facut la reclama - reclama mascata ..super ok
http://www.reclama - reclama mascata .ro

La Jolie Ville in Pipera la locul de joaca am facut ultima data si a fost foarte fain de asemenea.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marutzu spune:

vis a vis de pro tv este kids dream. 25 ron meniu copil este supe incapator locul au si un pirat sau o alba ca zapada ca animatori. kiar si mie mi a placut ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Multumesc pt raspunsuri. Zona Pipera m-ar interesa, ca trebie sa fiu aproape de casa, ca n-as vrea sa iau gaza mica cu mine. Si gaza suge la maxim 3 ore. A fost sotul la Jolie ville si mi-a adus niste poze. arata bine, dar au zis ca e pt copii mai mari, dar sa ma duc sa vorbesc totusi. Nu stiu cum e cu mancarea. Dc pot sa faca meniu pt copii si meniu pt adulti?
Ma uit acum si la Kids Dream, ca trebuie sa am alternative.


==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marutzu spune:

la kids dream poti face si meniu pt adulti gen platouri cu racituri,ptt copilasi a fost snitzel cu cartori natur. programul a fo de 3 ore super suficient pt ca deja era marutza extenuata . cafele si sucuri au fost platite separat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magghyc spune:

Eu am organizat de curand petrecere la Club Magic cu copiii firmei.

Foarte ok, mi-a placut mult ca au alegeri diverse de mancare - au o lista intreaga, aproape ca m-am pierdut in ea cand sa aleg.
Le-am lasat lor sa faca si tortul, si acesta a fost ok.
Eu i-am ales pentru ca mi-au dat o oferta de pret f buna si ca mi-au garantat ca nu mai vin alti copii. Nu e o locatie care merge pt petreceri huge, eu zic ca un maxim ar fi 24 de copii.
Un dezavantaj ar fi cu locurile de parcare de la ei, in rest eu zic sa ii incercati. NU stiu daca am voie sa le dau site-ul
www.clubmagic.ro

Pt copiii personali am facut de 2 ori la Boboo Jungle, insa au dat faliment. Si sincer ultima oara am prins 3 petreceri in paralel - a fost HORROR de aglomerat. Dar fetele de acolo erau tare dragute, stiau ce copii au fost in trecut, cum ii cheama etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Site-ul locului de petrecere din zona Mall Vitan care a fost sters de mai sus sigur este B A M B I N I... Da un google si gasesti datele de contact, este pe strada Branduselor. Noi am facut de 3 ori aniversare acolo, ce-mi place fata de alte locuri de joaca este ca parintii nu stau inghesuiti la un loc cu copiii, ci au spatiu separat la parter iar copiii loc de joaca si de masa la etaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Meniurile pt copii si tratatia pt parinti au fost super. Animator sau animatoare aduc contra cost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Oana, cam cat te-a costat cu tot cu animatori ?
M-am uitat si eu pe site-ul lor si ma gandesc ca pentru 6 copii si vreo 10 parinti ar trebui sa am la dispozitie cca 15 mil lei vechi :)
Pana acum am tot serbat la McD, dar nu ne mai place .... insa nu stiu daca voi avea suficienti banutzi pentru altceva

Ingrid si Cristi 7 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Ar mai fi si clubul www.discover-me.ro/petreceri-g-11.html" target="_blank">Discover-Me, pe la podul Cotroceni.
Multe spatii, care se pot aranja in fct de nr de invitati, noi am fost la o petrecere cu multi copii si au stat la mansarda, spatiul foarte mare, iar parintii am stat jos, mancarea buna, nu mai stiu daca tortul era de acolo sau a fost adus, dar a fost bunut si el.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput