Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Anchete si Evenimente  Botezuri, petreceri pentru copii, taiatul motului.

Locatie petrecere copii

Subiect nou  Raspunde  Versiune imprimanta

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  

BraveGirl
BraveGirl
mami de 2 minuni

Donator  Mos Nicolae 2011

Romania
Bucuresti

5422 Mesaje
8 Prieten(i)

Trimis la - 09/11/2010 :  22:55:18 Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Visiteaza pagina lui BraveGirl  Trimite mesaj Yahoo lui BraveGirl Adauga semn de carte la mesaj Trimite BraveGirl un Mesaj Privat  Reply with Quote

Locatie petrecere copii

Buna, saptamana viitoare fetita noastra implineste 2 anisori si din cauza de bebe mic si lipsa timpului, as vrea sa-i organizam petrecerea undeva. Cunoasteti locatii adecvate? As vrea tare mult pareri de la persoane care au participat la evenimente in astfel de locatii, ca asa pe net am gasit, dar nu stiu cat sunt de ok. Vreau sa ofere ei si mancarea.
Multumesc!

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

(0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator

Editat de - Oana_B on 10/11/2010 07:09:46
maminuta
maminuta
membru incepator

Romania, bucuresti
438 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 10/11/2010 :  05:40:38 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite maminuta un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu ai specificat nimic de zona in care doresti.
Daca zona Mall Vitan iti este ok,noi am facut la reclama - reclama mascata ..super ok
http://www.reclama - reclama mascata .ro

La Jolie Ville in Pipera la locul de joaca am facut ultima data si a fost foarte fain de asemenea.

Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt

Editat de - maminuta on 10/11/2010 05:46:07
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
marutzu
marutzu
membru incepator

Romania, bucuresti
232 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 10/11/2010 :  09:56:08 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
vis a vis de pro tv este kids dream. 25 ron meniu copil este supe incapator locul au si un pirat sau o alba ca zapada ca animatori. kiar si mie mi a placut ...
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
BraveGirl
BraveGirl
mami de 2 minuni

Donator  Mos Nicolae 2011
 Romania, Bucuresti
5422 Mesaje
8 Prieten(i)
Trimis la: - 10/11/2010 :  12:55:49 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui BraveGirl  Trimite mesaj yahoo luiBraveGirl Adauga semn de carte la raspuns Trimite BraveGirl un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumesc pt raspunsuri. Zona Pipera m-ar interesa, ca trebie sa fiu aproape de casa, ca n-as vrea sa iau gaza mica cu mine. Si gaza suge la maxim 3 ore. A fost sotul la Jolie ville si mi-a adus niste poze. arata bine, dar au zis ca e pt copii mai mari, dar sa ma duc sa vorbesc totusi. Nu stiu cum e cu mancarea. Dc pot sa faca meniu pt copii si meniu pt adulti?
Ma uit acum si la Kids Dream, ca trebuie sa am alternative.

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

marutzu
marutzu
membru incepator

Romania, bucuresti
232 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 10/11/2010 :  13:56:16 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
la kids dream poti face si meniu pt adulti gen platouri cu racituri,ptt copilasi a fost snitzel cu cartori natur. programul a fo de 3 ore super suficient pt ca deja era marutza extenuata . cafele si sucuri au fost platite separat
magghyc
magghyc
mama on-line

Romania, Bucuresti
1289 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 16/11/2010 :  13:25:33 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui magghyc Adauga semn de carte la raspuns Trimite magghyc un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu am organizat de curand petrecere la Club Magic cu copiii firmei.

Foarte ok, mi-a placut mult ca au alegeri diverse de mancare - au o lista intreaga, aproape ca m-am pierdut in ea cand sa aleg.
Le-am lasat lor sa faca si tortul, si acesta a fost ok.
Eu i-am ales pentru ca mi-au dat o oferta de pret f buna si ca mi-au garantat ca nu mai vin alti copii. Nu e o locatie care merge pt petreceri huge, eu zic ca un maxim ar fi 24 de copii.
Un dezavantaj ar fi cu locurile de parcare de la ei, in rest eu zic sa ii incercati. NU stiu daca am voie sa le dau site-ul
www.clubmagic.ro

Pt copiii personali am facut de 2 ori la Boboo Jungle, insa au dat faliment. Si sincer ultima oara am prins 3 petreceri in paralel - a fost HORROR de aglomerat. Dar fetele de acolo erau tare dragute, stiau ce copii au fost in trecut, cum ii cheama etc.

IonescuOana
Din Tara lui Caragiale

Romania, Bucuresti
859 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 05/12/2010 :  11:30:09 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite IonescuOana un Mesaj Privat  Reply with Quote
Site-ul locului de petrecere din zona Mall Vitan care a fost sters de mai sus sigur este B A M B I N I... Da un google si gasesti datele de contact, este pe strada Branduselor. Noi am facut de 3 ori aniversare acolo, ce-mi place fata de alte locuri de joaca este ca parintii nu stau inghesuiti la un loc cu copiii, ci au spatiu separat la parter iar copiii loc de joaca si de masa la etaj.

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!

Editat de - IonescuOana on 05/12/2010 11:32:42

IonescuOana
Din Tara lui Caragiale

Romania, Bucuresti
859 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 05/12/2010 :  11:39:03 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite IonescuOana un Mesaj Privat  Reply with Quote
Meniurile pt copii si tratatia pt parinti au fost super. Animator sau animatoare aduc contra cost.

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!

ingridnen
membru senior

Romania, bucuresti
3207 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 08/12/2010 :  14:45:51 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ingridnen un Mesaj Privat  Reply with Quote
Oana, cam cat te-a costat cu tot cu animatori ?
M-am uitat si eu pe site-ul lor si ma gandesc ca pentru 6 copii si vreo 10 parinti ar trebui sa am la dispozitie cca 15 mil lei vechi :)
Pana acum am tot serbat la McD, dar nu ne mai place .... insa nu stiu daca voi avea suficienti banutzi pentru altceva

Ingrid si Cristi 7 ani

dicirstea
Capra cu doi iezi

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011Donator  Sange
 Romania, bucurestiBUCURESTI
3435 Mesaje
9 Prieten(i)
Trimis la: - 11/12/2010 :  12:52:08 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui dicirstea  Trimite mesaj yahoo luidicirstea Adauga semn de carte la raspuns Trimite dicirstea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ar mai fi si clubul Discover-Me, pe la podul Cotroceni.
Multe spatii, care se pot aranja in fct de nr de invitati, noi am fost la o petrecere cu multi copii si au stat la mansarda, spatiul foarte mare, iar parintii am stat jos, mancarea buna, nu mai stiu daca tortul era de acolo sau a fost adus, dar a fost bunut si el.

CAPRA CU 2 IEZI

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare
  Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
 Subiect nou  Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com