Breaking News - 10

Breaking News - 10 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj

Breaking News - 1
Breaking News - 2
Breaking News - 3
Breaking News - 4
Breaking News - 5
Breaking News - 6
Breaking News - 7
Breaking News - 8
Breaking News - 9

MICHAEL JACKSON - Cele mai noi stiri, ancheta, copii, hoax death, concert in memoriam - poftiti de continuati!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Trebuie sa ma uit si eu la filmuletele de la Oprah, multam frumos!

Cat despre cantec, astia pe facebook cica ar fi Jason Malachi, va mai amintiti cand il disecam si pe asta si se banuia ca ar fi de fapt tot MJ?

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Daaaa! Am citit si eu acum ca se asa se presupune. Eu l-am ascultat de mai multe ori, mie nu mi se pare ca e MJ, dar poate si pentru ca sint influentata de ceea ce stiam despre cintec, ca nu-i el...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

poate e unul dintre cantecele pe care le-a inregistrat apoi nemultumit de ce a iesit nu la mai lansat.
mie stilul imi pare ca cel de pe albumul invincible, compus de el 100%.

tare rusinos mi s-a parut Blanchet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Referitor la controversa iscata in jurul cantecului Breaking news

http://www.huffingtonpost.com/joe-vogel/exclusive-the-inside-stor_b_781364.html
http://www.ctv.ca/CTVNews/Entertainment/20101110/jackson-single-101110/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Da, dar a avut curaj sa spuna ca nu el era cel care primea totul... ci Prince, baiatul mai mare! Simpatic!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Eu nu ma uit la Oprah, am vazut numai secvente cu interviurile ei, atunci cind ma interesa ce a zis cineva si doar in locul respectiv. In ultimul timp, am vazut cel cu Michael, dar nu intreg, ci partea in care danseaza ea... Apoi m-am uitat in intregime la cel cu Janet si cu Lisa Marie Presley... si acum, la cel cu parintii si copiii lui Michael.

Stiam ca nu e genul de interviu care sa ma atraga, nu-mi plac genul asta de interviuri 'intruzive' si cu puncte de suspensie in intrebari, si alea puse pe un ton afectat pe de o parte, dar plin de subintelesuri pe altele... Puncte care lasa loc la interpretari... Citisem despre ea de nenumarate ori ca ce mare e, ce bine stapineste arta interviului... pe dracu! Am vrut de multe ori sa scriu despre ea, sa deschid un subiect la birfe... dar acum o spun.

Nu inteleg pe ce se bazeaza audienta ei, sincer! Este una din cele mai putin pregatite persoane care intervieveaza din cite am vazut vreodata. Ea e frumoasa, adica as vrea eu sa arat asa la virsta ei, dar cind pune intrebarile alea, 'nepermise', care de fapt sint doar mitocanesti, are asa un aer de tata... punga cu seminte din poala ii mai lipseste. E oribila! Si nu a scos nimic senzational la iveala, cu arta ei... Pot sa spun pe minute cind o durea in cur de ce spunea mama lui lui Michael, a intrerupt-o de nenumarate ori intr-un mod extrem de nepoliticos... trecea de la o intrebare la alta fara nici o noima, ca nuca in perete... Nu-mi vine sa cred!

Eu chiar credeam ca e buna, ma rog, la genul asta de interviuri. Si acum nu-mi vine sa cred ce fel de interviuri apreciaza jumatate de planeta... ma rog, exagerez. Pai dobitocul alalalt de Larry King si mai e unul, nu mai stiu cum il cheama sint asi pe linga gramada asta de lipsa de profesionalism si empatie care e Oprah!

Si inca nu inteleg ce a cautat acasa la copiii lui Michael. Ma enerveaza la culme ca toata lumea ii fotografiaza la fiecare colt de strada, la fiecare iesire in public, stau ca plosnitele paparazzii astia pe care eu nu-i mai suport sa faca poze unor copii. Si ca a acceptat imbecilul ala de ta-su, Joe, inteleg, dar maica-sa si copiii ce s-a intimplat oare cu ei??? Ce rost avea? Ca eu am ascultat de vreo doua ori, ca senzatia mea este ca si Breaking news si interviul ascunde detalii, indicii... stiti voi. Altfel, si melodia si interviul sint foarte slabe.

Nu ma bagati in seama, trebuia sa explodez, acum m-am linistit... mama lor de profitori. Le-a mai ramas ceva de distrus, copiii!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Si sint neconcordante in ce spune Katherine, le-ati observat? Ma duc acum si pe whereismj, poate le analizeaza cineva pe acolo. Cine citeste twitter sau FB, mai spuneti si aici cine si ce mai scrie...

Aici va fi circul... dar sint biletele atit de scumpe incit nu-mi permit sa ma duc, desi mi-ar placea. Dar aflam noi ce si cum... Ati vazut cine e realizatorul? Cred ca Michael avea dublura si cind se ducea la wc... si intr-un interviu, unul dintre realizatori vorbeste despre pregatirea spectacolului, despre Michael, la prezent... Nu mai stiu pe unde am vazut, dar stiu ca m-a socat verbele dintr-o fraza, toate erau la prezent.

Si am dat in mintea lui... Halperin. Eu inca mai cred ca a avut un rol mult mai mare decit pare in 'moartea' lui. I-am luat cartea, am gasit-o la reducere de la 30 parca la 7 dolari! N-am rezistat, am luat-o... si am inceput-o. Nu prea am timp, ca de ieri am intrat din nou in teme si prezentari, dar fac rezumat cind oi termina-o...

Io poveste asa-ncilcita ca moartea lui MJ n-am vazut!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Un preview al unei alte melodii despre care se spune ca aparea pe noul album




Am uitat sa va spun ca se numeste 12 o`clock

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Ca sa nu mai vorbesc de aceasta melodie care a iscat tot atatea controverse ca si Breaking News

http://www.youtube.com/watch?v=JxgQb3NEY04

Mergi la inceput