Nevoie mare de psiholog in ORADEA

Nevoie mare de psiholog in ORADEA | Autor: calus

Link direct la acest mesaj

Cunoasteti cumva un psiholog foarte capabil (cu multe traininguri in terapie, cu experienta, de incredere) in Oradea?
Apreciez orice recomadare de incredere.
multumesc foarte,
viitoare mamica din martie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Orhidee23 spune:

Nimeni,nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui calus

Cunoasteti cumva un psiholog foarte capabil (cu multe traininguri in terapie, cu experienta, de incredere) in Oradea?
Apreciez orice recomadare de incredere.
multumesc foarte,
viitoare mamica din martie


pt copii, pt probleme de cuplu, etc, sau pt ce anume?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Orhidee23 spune:

pt o persoana adulta diagnosticata cu schizofrenie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

cauti de fapt psiholog sau psihiatru?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Orhidee23 spune:

Gabi asa cum arata titlul topicului,ne intereseaza un psiholog.Ne poti ajuta,ori ba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Imi cer scuze daca intrebarile mele te-au deranjat cu ceva, voiam doar sa stiu in ce directie sa ma interesez, mai ales ca vrei pe cineva foarte bun si cu multa experienta. Nu trebuie sa iei in nume de rau, nu am vrut sa te jignesc.
Inca odata imi cer scuze pentru impertinenta mea.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Orhidee23 spune:

Gabi nu ai de ce sa-ti ceri scuze.Am crezut ca ne iei peste picior.Astept raspunsul tau,daca afli sau auzi ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns himera spune:

Buna seara,
Draga mea asi vrea sa stiu ce anume astepti de la un psiholog specializat in psihoterapie si care sa intervina in cazul un pacient bolnav de schizofrenie. Pun aceasta intrebare deoarece vreau sa stiu care e nevoia ta si care sunt asteptarile tale de la un psiholog pentru astfel de cazuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianCosmin spune:

Buna ziua, am lucrat aproximativ 3 ani cu persoane cu schizofrenie, daca doriti sa ma contactati prin mesaj privat, va stau la discpozitie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Orhidee23 spune:

Caut un medic psiholog pt psihoterapie.Pacienta diagnosticata cu schizofrenie,este in stare relativ buna,mentinandu-si boala sub control cu ajutorul medicamentelor,dar cred ca psihoterapia ar ajuta-o mult mai mult.

Mergi la inceput