Recomand doamna pt menaj

Recomand doamna pt menaj | Autor: iubu77

Link direct la acest mesaj

salutare

Doamna care ne ajuta pe noi la curatenie si calcat isi mai cauta pe cineva care are nevoie de ajutor in casa..pt curatenie si calcat.
daca sunteti interesate sa-mi spuneti sa va dau datele..Doamna e serioasa,face treaba buna si noi ne intelegem bine cu ea.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moonchild spune:

Eu sunt interesata. Daca poti, te rog sa imi dai pe PM datele de contact si cateva amanunte: in ce zone vine, cam cat cere (evident ca negociem independent dar sa stim asa ca ordin de marime , si alte amanune care crezi ca ar fi importante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Buna

pai vad ca nu ai Pm activat..sa iti pot scrie.. pai ea vine cam din zona academiei..acolo la razoare..si eu stau pe la victoriei..pe langa. Ne ia cam 80-90 ron..depinde de zi daca are mai mult de facut sau mai putin de calcat.cam pt 7-8 ore-80-90 ron..si face curat in toata casa, plus geamurile cand este nevoie, calca pt noi pt copii..noi suntem multumiti
daca activezi pm-ul iti trim nr ei..daca nu il scriu aici..numai sa-mi spui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Si eu sunt interesata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

poti sa-mi trimit si mie, locuieste chiar pe langa mine. Merci mult!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_mg spune:

Recomand mamicilor ocupate persoana serioasa pentru gatit/menaj usor, foarte serioasa, priceputa, lucreaza la noi de 2 ani si suntem foarte multumiti.
Pentru detalii contactati-ma pe PM sau mail andreeamg34@yahoo.com

Mergi la inceput