Goldie Pants - 45

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

siiiiiiiiiiiiii concluziaaaaaa eeeeeeeeee
www.oprah.com/oprahshow/Ricky-Martin-and-Joss-Stone-Perform-Video" target="_blank">Im as happy as I can be
Cause I’m allergic to tragedy
The doctor says something’s wrong with me
The smile on my face has no remedy...

Life is short, so make it what you wanna
Make it good, don’t wait until manana...

Come on and just say yes
You know it’s time to keep it simple
Let’s take a chance and hope for the best


www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey colega lisa da cat de BAD iasti cum mey sa te dixtrezi cu un sms?? da cu vreo 400 de sms cum te-ai dixtrat pffffffffff
asta e dezmat in toata regula

mey profisoara parpala ne lasasi cu uokii-n soare ?? iaca nici pe unde ne-ai preumblat azi nu stim eeeeeee

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Good morning

Am fost rapita de luptatorii antizen, de aceea am si fost silita sa va las balta la a doua www.wallpaperpimper.com/wallpaper/Shows/Disney/Cinderella-Castle-1-800x600.jpg" target="_blank">locatie a taberei, desi...sper eu ca nu v-ati simtit prea naspa ...partili tre sa fi recompensat orice lipsa a temelor

Nu va necajiti prea tare..azi avem lectia 2 in 1

Discutan despre:

1 - Elimina tensiunea si stresul
2 - Gandeste pozitiv
3 - Asigura-te ca traiesti si te desfasori intr-un spatiu placut okiului. Alimenteaza cu imagini placute okiul neuronic
4 - Asculta pe cineva care are o problema sau bucura-te impreuna cu cineva de o reusita
5 - Foloseste colori in vextimentatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Va invit aici


1 - Elimina tensiunea si stresul
asta nu inseamna sa ne ducem in munti sau pe undeva, sa ne infratim si sisterim cu caprioarele si vrabiutele sau alte zburatoare . Ca si acolo mai vin ploi, zapezi, una alta, un urs, un lup si iar apar astea doo.
Nimeni nu e atat de puternic incat sa ramana senin in fata surprizelor de tot felul pe care viata i le face in fiecare zi.Inseamna sa nu lasam pe chestiile astea doo sa ne duca dupe ele in zona gri . Cel mai important este ca orice problem are o solutione...prima tre sa ne gandim la solutione, daca e un problem..daca e un human tre sa dixcutam cu el sinceramente si sa ne asiguram ca el perpectioneaza ce vrem noi pt ca sa esprimam...si ce vrea el pt ca sa esprimeze. cat timp se ezista rexpect reciproc, io cred ca never nu se poate a nu se rezolva. Pana trec cele doo, totusi putem sa ne impretenim cu ele si sa le spunem "decat sa ne enervam, mai bine un cantec vesel sa cantam"

2 - Gandeste pozitiv
pe principiul - apa trece, pietrele raman
Mintea noastra este ca un imens magnet care atrage catre noi exact ce gandim aproape tot timpul...nu e fix asa..dar in mare e
La urma urmei, nu poti trai sub un glob de sticla. Relele vor veni catre tine, dar tu vei invata ca pot fi transformate in bine

3 - Asigura-te ca traiesti si te desfasori intr-un spatiu placut okiului. Alimenteaza cu imagini placute okiul neuronic
Aici nu are sens sa detaliez, pentru ca vad ca iasteti cunoxcatoare
4 - Asculta pe cineva care are o problema sau bucura-te impreuna cu cineva de o reusita
Poti sa ascultezi si fara sa dai sfaturi..ominii au nevoie uneori doar de a fi ascultati. Asta e o problem foarte complicata din care uneori poti iesi cam sifo, pe principiul "nici o intentie buna nu ramane nepedepsita" Insa sunt precisa ca se poate cu putina grija sa fie toate lumile fericite. Iaste foarte complicat, pt ca toate astea metode sunt legate intre ele..si cum nu le practicheaza toti, de acolo apar diferentelesi razbelurileDar pt. corasonu personal e bine sa incerci sa fii "the change you want to see in the world" La fel sta treaba si cu a te bucura together.

5 - Foloseste colori in vextimentatie
Chiar daca la prima vedere culorile sunt ceva obisnuit, fac parte din viata noastra de zi cu zi; daca privim in profunzime ne putem da seama ca ne influenteaza starea afectiva si modul de gandire. Asta nu inseamneaza sa ne imbracam precum papagalicus ecvestrus , incat sa ne obo inclusiv okiul propriu...asta numai ajitatie ne aduce.Asadar, culorile ne ajuta in tot ceea ce facem, insa ele trebuie folosite cu masura. Trebuie sa fim cumpatati, deorece exagerarea si in acest caz, nu este benefica, iar folosirea obsesiva a unei culori, poate avea efectul opus in timp.

Revin cu tema 2 in 1 si ea

Pentreu concentrare recomand:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

profisoara fetileeeeeeeeeeeee io nush ce vrea antizenii astia da io d'acilea din campus nu plec cine e pe receptie, facem act di prezenta la un foc de tabara in noaptea asta ?? cre ca se impune ca sa nu zic ca as da cu pasta de dinti pe o anumita clantza
daca da, bagati ora acilea, da sa fie rezonabila ca sa poata si tinerile ca mine sa isi faca somnu de fromosete
www.youtube.com/watch?v=BdTQRbzntDw" target="_blank"> io stiu remediu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

am uitat sa zic incheierea
ram-pam-pam

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hellllooooo

V-ati speriat???

Iaca vine si tema 2 in 1

Punctul 1
Comentati "Become the change you seek in the world", avand in vedere nu spun pe cine, trebuie sa ghiciti
Punctul 2
Esplicati in ce colores va imbracati si de ceCredeti ca sunteti obsedate de vreuna coloare in specialmente? Also, esplicati cum va faceti punctul 3 daca sa zicem, pentru 6 luni trebuie sa locuiti in acelasi stabiliment cu o persoana care nu doreste prea multe colores sau ceva placut la okiu neuronicus si totusi trebuie sa ajungeti la un numitor comun.


Pardon...termen: maine, vineri , 5 nov. 2200 hours, ca sa nu zic 2300

Eu va supraveghizez in tabara azi pana la ora 0001..dupe aia vin guvernantele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pffffffff adek deja ati dat foc??? la valizeeeeeeeee aduc si io neste hartieeeeeeee


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara profisoara si colegili
nici io nu plec din tabara locatia place la mine maxim mai ales ca nici tema nu am avut doar party
zic prezeeeeeeeeeeeeeeeeeeent la focu din tabara numa nu incendiati tat
muzica avem? daca nu, aduc io iaca
www.youtube.com/watch?v=Q4eMG4cIRRg" target="_blank">Just rise your hands tonight..
and feel the freedom.
Everything go so right...
I feel the rhythem
I need'you here with me.
'Cause music makes me free!



na, de care preferati acu??
Citat:
mey colega lisa da cat de BAD iasti cum mey sa te dixtrezi cu un sms?? da cu vreo 400 de sms cum te-ai dixtrat pffffffffff
asta e dezmat in toata regula

400??????????? da de unde stii?

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

tema lu mea

Citat:
Punctul 1
Comentati "Become the change you seek in the world", avand in vedere nu spun pe cine, trebuie sa ghiciti

io nu vreau sa fac ghicitori si nu-sh dexpre cine e vorba sau poate stiu???
dexpre skimbare?? a mea?? a ta?? a lu alti oamini?? sa spun drept, dexpre mine, io as skimba la mine unile kestii dar nu alea dexpre care stie lumea ceva dexpre care io stiu si mine nu imi place dexpre mine in rest nemik nu as schimba imi place maxim de mine dexpre tine, dexpre voi, dexpre altii e greu sa ma pronuntez cred in menuni si mereu merg inainte si daca nu se intampla menuni tot inainte merg after all tomorrow is another day.


Citat:
Punctul 2
Esplicati in ce colores va imbracati si de ceCredeti ca sunteti obsedate de vreuna coloare in specialmente? Also, esplicati cum va faceti punctul 3 daca sa zicem, pentru 6 luni trebuie sa locuiti in acelasi stabiliment cu o persoana care nu doreste prea multe colores sau ceva placut la okiu neuronicus si totusi trebuie sa ajungeti la un numitor comun.


ma imbrac in colori, multicolore imi place colorili si maxim ma colorez mereu poate sunt obsedata de galbin? si ce daca??? maxim iubex obsesia asta daca nu am haine colorate nemik nu e ca neoronii mei mereu e in colori si aia care se vede si aia axcunsi

daca stabilimentu e la etaj pi persoana incolora repide o nu cre ca trece 6 luni daka trebe totusi sa o amplific sau simplific ca sa fie la aceleasi numitor comun cu al meu sau daca vreau io sa fac asta cre ca ma adaptez la fata lu locului ma folosex de tot farmecu meu sau nu depinde care e enteresu sau neinteresu


www.youtube.com/watch?v=sYFyvv2vCDc" target="_blank"> iaca ceva colorat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput