Goldie Pants - 45

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetileeeeeeeeeeeee bad profisoara
www.dazzlejunction.com/graphics-seasons/fall/wonderful-fall-season.gif" target="_blank">sunny sundayyy

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara elevili va invit sa participati la festivitatea de premiere
astfel, se acorda
www.youtube.com/watch?v=wQnqfe781N4&feature=mfu_in_order&playnext=1&videos=-EEHvzJnlJk" target="_blank"> premiul pentru cea mai BAD ileva musikanta lu Miss DD mj_girl
www.youtube.com/watch?v=piWWpxO1uG8&feature=related" target="_blank">premiul pentru cea mai DANGEROUS ileva musikanta lu Mrs Iona Rock
www.youtube.com/watch?v=jeAa56I3P-w&feature=related" target="_blank">premiul pentru cea mai DANGEROUS ileva musikanta lu Mrs Purple Blue

profisoara bad maxim va multumeste pentru participare si interesu acordat lu cursul de muzicili va ureaza succesuri in continuare si preda locu la catedra lu colega profisoara parpal
party????




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetileeeeeeee colejile profisoarile
duamneeeeeeeeeee ce de dixtinctii trebe sa construiex un perete ca se le espun
pfffffffffff acileaaaaaaaa e o ceatzaaaaaaaaa poate profisoara cu nume de coloare reuseste sa o risipeaxa
www.youtube.com/watch?v=uHodDwW4lxI" target="_blank"> have a nice day


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io deja am inceput www.youtube.com/watch?v=Ttc4YQ9emck" target="_blank"> uishlistu de fapt e tot ala de anu' trecut

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata

D-na profa Bad, multumex pt. titulatura, o sa imi pun deploma pi pereti, alaturi de celelalte doua de neurones si sportus .


De azi intrati in tabara purple - zen .
Pentru ca sa ne introducem in atmosfera, va prezint:


dupa care:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamna profisoara parpal saru'mana
cu ce avem voe sa venim in bagaje in tabara purple zen??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu aveti nevoie de bagaje, valize sau alte elemente de calatorie.
Toate va vor fi oferite de Organizatorii taberei "Purple Zen"

Azi plecam prin aceasta zona. Aveti la dispozitie: echipament, rucsac plin cu elementele necesare, cort, sac de dormit, lanterna, ustensile de aprins focul, topor, ustensile si art. de gatit, etc, etc.

Obiectiv - Tema:

1. Prezentarea echipamentului si a altor obiecte pe care le-ati gasit pregatite
2. Aratati piesajul vostru preferatintr-o excursie de acest tip si ce activitate va relexeaza in acest cadru
3. Explicati ce credeti voi ca inseamna "zen", nu in teoria larg acceptata, ci pentru voi

Raspunsuri: pana la 700 hours, maine, 2.11.2010



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

wtf si fingerile va plecara la zen
profisoara parpala io nu stu ce e zen sau poate ca stiu da nu stu ca asa il kiama
esplicatii ceva, premim si noi??? ca dak asta e zen, cu fingerile in vacanta io zic ca maxim nu-mi place asa zen pfff sau e fetile cu fingere cu tot concentrate la teme???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna seara

Meeeey elevelor, v-ati pierdut prin bushliuri?

Doresc pt ca sa rectifichez....mi-am dat seama ca nu v-am testat inainte pt. army language. De aceea, mentionez ca 700 hours = 7.00 dimineata nu seara. Poate stiti, poate nu..dar decat sa ma sabotati, mai bine precizez. Din cauza ca nu va vad cu benoclu pe unde v-ati bagat, prelungesc termenul pt. prima tema pana maine la ora 1830....

De maine se termina dixtractia...vad ca v-am dus cu, cortul si voi v-ati dus prin munti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

io sunt concentrata maaaaaximmmmm nu spui la ce
profisoara parpal multumim de lamuriri si de prelungirea lu termenu la prima tema
pffff zen am vinit acilea sa invatam si ne ceri sa definim din primu curs?? e grele
cu nemik bagaj nu avem voe? da macar trusa de prim-ajutor poci sa o folosesc??

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput