Goldie Pants - 45

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterileeeee
pffff io xcriu di pe tilefonca trebe sa astept sa mi se rezolveze ceva si maxim frica imi e ca le strang pe astea de gat asa ca incerc sa imi fac asteptarea placuta norok k il am pe santa cu mine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mey mj-o..nu strangea pe nimenea di gat, nu ca nu ar fi placut pi moment, da' dupe aia nu mai vii la partiuri si din astea. Nu cred ca vrei sa ti duci di Santa pe la jailuri, sa venim cu vetamine in vizita, ca nu cred ca ne primex aia cu partiurile acolo. baga zambetu ala irezistibil de l-ai pus mai sus, ca sigur rezolvezi

In alta hordine de idei, io m-am uitat la globurili si altele a lu' iona si am vazut pe acolo cadourili pt noi...nu pot a-mi imagina ca ar folosi deco cu poze persoane care nu au legatura cu ea, sigur cadourili e

Lisa pot pt ca sa recunoxca si mie mi-ar placea sa imi aduca cadourili santa respetiv, dar Santa pleaca, nu ramane. santa care ramane e altul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

parpalo multumex de sfaturi stai rilax ca alea ca mine nu ajunge la jailuri se invoca derect temporary insanity si poate doar la un spetal celebru sa ma retrag o vreme in rest nemik nu mi se poate intampla pfffffffff ai avut dreptate ca zisesi de zambetu irezistibil iaca am gasit o poza cu www.puckator.co.uk/wholesale/images/TY230_001.jpg" target="_blank"> noi toate sixterile suntem la un congrex sau la vreo conferinta??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

M-am si gasit care sunt. s-ar putea sa fie si una si alta evenimentul, cred ca e pauza de dupa hipno, hipno saaaaaaaaau poate fusese o sedinta de lectura

Lisa , iona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetileeeeeeeeeee
yupiiiiiiiiiiii is friday again


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta




functioneste la maxim
sisterelor

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara sixterilooooooor
pfffffff io am fosr sekestrata de zana maselutza eeeeee cum nu stiti cine e zana maselutza? o sixtera care e mai bad stieeeeee pentru restu sixterilor si pentru ceneva care cica e pretina mea zana maselutza e omoloaga lu renees

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaa sixterile
pffffff trebe sa fac o rectificare nu e vorba dexpre ceneva care zice ca e pretina mea ci dexpre ceneva care zice ca io sunt pretina ei
duamneeeeeeeee azi skap de sekestru
sunny sunday

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

www.youtube.com/watch?v=LsNf4G52N1U" target="_blank"> si www.youtube.com/watch?v=hhI4HW8Kthg" target="_blank">honey

sekestrare usoara avem noi griji de baieti




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetili
www.youtube.com/watch?v=TyYjJ0-cQLI&feature=mfu_in_order&list=UL" target="_blank"> cu muult honey

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
iaca am gasit o poza cu www.puckator.co.uk/wholesale/images/TY230_001.jpg" target="_blank"> noi toate sixterile suntem la un congrex sau la vreo conferinta??

pfffff si io m-am identificat in peisaj la ce zambet am era imposibil sa nu ma reconox
Citat:
duamneeeeeeeee azi skap de sekestru

mj sigur nu e asa grele in sekestru daca il ai pi santa alaturi si mai ales cu un okius neuronicus asa de activ ca al tau
mey fetili iaca cine m-a sechestrat pi mine pret de cateva secunde da pen'ca am reusit sa evadez iete ce portret de flores mi-a facut eeeeeee, cre'ca i-a ramas gandu la mine da io nemik rau nu am facut cuz only BAD is blowing my mind
suit sunday sa aveti
aaaaaaaaaa, am uitat k sa zic santa mi-a trimis mesaj zice sa fiu good girl da oare el nu stie ca altfel decat bad girl nu poci k sa fiu???

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput