Pufi iubiti de Ianuarie-Februarie 2010 (149)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

am vazut si eu poze

Cat de dulce poate fi Anastasia!!! si ce bucle si ce falcutze!

Bobitza e tare haioasa si cam independenta ptr varsa ei fetele astea domnle...Yannis abia face acum ce vad io prin poze pe la bobitza

Cris D te invidieeezzzzz! degetele alea cu maniciura facuta de pe farfuria Emei erau ale tale? ale mele nu mai stiu ce e aia manichiura, mi-am facut de cateva ori in vara si atata. Acum nici nu am la ce sa fac manichiura....casa asta nu a fost locuita never inainte...nu vrei sa stii cat am tras de foliile de pe mobile si aragaz, cat am curatzat cu unghia si toate solutziile posibile (care by the way, distrug unghiile) cleiu , lipiciu ramas ici colo pe parchet sau diverse dare de silicon de la baie....mainile mele sunt horor....mi-e si frica sa nu-l zgarii pe Yannis cand il ating ca buricele degetelor sunt arici....

Offf sorry....am varsat oful dar asa m-a lovit poza cu manichiura.....

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Buna seara!
Uf ce am mai alergat dupa voi, sunt cu limba de un cot!

Alexutzzza si Cris.d, FELICITARI PENTRU MUTAT!!! Aveti curaj nu gluma sa va inhamati la asa miscari de trupe, mie imi transpira palmele numai cand ma gandesc!

Alexutzzza, sufra de 32 de metri Vreau si eu

BF, urata faza de la doctor... parca nu am plati deloc contributii, of!

Lorex, sper ca ti-a trecut supararea, e OK Bobitza?

Si acum despre noi. Mai nou nu mai mancam Nu mai dormim oricum de cateva saptamani decat 2 repriza de 20 de minute (in scadere de 30...). Si acum bonus nu mai vrea nici lingurita nici bibe. Aseara mi-a refuzat bibele de culcare, s-a culcat flamand. S-a trezit la 12 noaptea si nici atunci nu l-a vrut, asa ca in disperare de cauza i-am dat niste magiun de pruna. L-a hapait instantaneu... nu stiu ce sa mai pricep!

Ratusca mami de Andrei Ioan (2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Helou fetele!

va pregatesc eu un capitol nou!



Mihaela, mami lu' tanar sagetator, Florin Cristian (prima lui ninsoare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:



Gagici!!!

Gaataaa un nou capitol!!!





Mihaela, mami lu' tanar sagetator, Florin Cristian (prima lui ninsoare)

Mergi la inceput