Bazar umanitar *** 48 ***

Bazar umanitar *** 48 *** | Autor: kid

Link direct la acest mesaj


NOUL BAZAR IL GASITI AICI

Cazurile umanitare

Regulamentul

Lista neagra

Lista de dorinte

Ce dorim de la site...

Moderatori site bazar: ADMIN si anda08

In cazul in care doriti sa donati produse(in stare buna sau foarte buna) pentru bazar, insa nu va puteti ocupa de distribuirea lor, va rugam sa luati legatura cu una din persoanele dispuse sa preia produse, in functie de cazul pentru care doriti sa le donati.

LISTA CU PERSOANELE DISPUSE SA PREIA PRODUSE:

pentru Alexia: sabina.p

pentru Alexandru Halapeti: dianaalex

pentru Bogdan: Dodo-pui

pentru David: Leditia

pentru Ema: mari_paun

pentru Ionela: mikaeela

pentru maria_rubi: adablackcat

pentru Mihai: Mihaela77O

pentru Robi: Laura25

pentru Siluan: Monnvas

pentru toate cazurile/ distribuitorul alege: alex_andra(numai lucruri de sezon, toamna-iarna), ducky, kid






Cap. 1, Cap. 2, Cap. 3, Cap. 4, Cap. 5, Cap. 6, Cap. 7, Cap. 8, Cap. 9, Cap. 10, Cap. 11, Cap. 12, Cap. 13, Cap. 14, Cap. 15, Cap. 16, Cap. 17, Cap. 18, Cap. 19, Cap. 20, Cap. 21, Cap. 22, Cap. 23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28, Cap. 29, Cap. 30, Cap. 31, Cap. 32, Cap. 33, Cap. 34, Cap. 35, Cap. 36, Cap. 37, Cap. 38, Cap. 39, Cap. 40, Cap.41, Cap.42, Cap.43 , Cap.44, Cap.45, Cap.46,Cap.47,

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Deci, pour le connaiseurs Dora Minodora si Luna Betilununa - In gradina si Dora Minodora si Luna Betiluna - Gaz-album cu pasarele



Monica si Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

ufffffffffffff neata 20 pagini ati scris mai fetelor.Harnicute rau si f multe noutati intru acum si eu la bazar pt ca nu pot sta deoparte cred ca voi dormi in masina noroc ca e pe numele meu ca altfel imi cantau cucii.Va pup si imi pare rau pt calificative Dodo si Boti dar vb tuturor noi va stim asa ca stati linistite.Si eu dadusem calificativ negativ tipei cu botoseii si i-am scris sa o rog sa ma bifeze ca platit sa nu ma blocheze la bazar ca ne suparam si a inceput cu amenintari ca scrie la admini nu stiu ce si cum ca i-am sters mailul si am lasat-o sa zica ce vrea asa ca.... sunt f multe pers pe net si este normal sa mai apara si din astia eu ii ignor si cu asta basta

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

andra_bell spuneai ca ai un wrap de dat. nu-l pui la vanzare?

Boti eu vreau cursuri sau carti in franceza. astept oferta.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

andra_bell spuneai ca ai un wrap de dat. nu-l pui la vanzare?



mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna


ba da, dar sa gasesc fotografia, e din panza tare, facut de o fata de pe forum, o singura data l-am purtat cand mi l-a legat cineva, eu singura n-am reusit

Boticelina, ce inseamna reprint? adica tiparite de tine?

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
blog

am hainute la bazar


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Monnvas ,ai preluat tu toate lucrurile de la Olishka,ma referer la cele din bazarul vechi ???aveam de luat de la ea niste pantaloni de gravi', de prin iunie

Giorgi ,la tine aveam de platit o crema ,mai e valabil anuntul sau ai trecut-o din nou la vanzare? vezi ca ti-am dat add la mess,vreau sa te mai intreb despre ceva din gospodaria proprie

Eu caut maieuri ptr. 3-4ani sau 104-110cm ,am luat de la kiabi ptr. 3 ani si parca au intrat la apa ,par de 2 ani,la fel am patit si cu niste malete si bluze de corp...o sa le pun la bazar ...



******************************
Promo 50%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Adra, da, le-am refacut, schimbat ortografia veche cu cea noua, le livrez ca din tipografie, adica tiparite pe hartie de 100 gr satin , coperta pe carton de 250 gr dublu cretat (lucios), brosate Sunt perfecte, trust me

Si am mai pus cupiii din noi Calatoriile lui Pin-Pin si Maria Mirabela (DVD-uri)



Monica si Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Boti, acum ca am vazut DVD-ul pus de tine mi-am adus aminte si de Pin Pin.
Ca tot ma intreba Ana cum de am uitat tocmai de el.


Jasmin si Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/30849078@N05/" target="_blank">Lucas
www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza
http://blogulluilucas.blogspot.com/
http://elblogdeluquitas.blogspot.es

Limbajul copiilor nu se adreseaza urechilor, ci ochilor si inimii...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
boticelina

Tot din cauza de mutare, ma pregatesc sa donez o mare parte din biblioteca, intereseaza pe cineva carti politiste, istorice, tehnice, SF, literatura romana/straina?

Le facem pret promotional de 1 leu/bucata, dar ar trebui sa stiu domeniile de interes ca sa nu ma blochez cu ele de bine ce ma hotarasem sa le dau...



Monica si Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none


Si pe mine ma intereseaza carti politiste si literatura romana/straina ,desi nici eu nu mai stiu unde sa le pun.

Cand pot sa trec sa iau si eu lucrusoarele pe care le cari dupa tine de atata timp ?

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Am reusit sa citesc activitatea de sfarsit de saptamana.
A fost mult, dar e super.

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Monnvas ,ai preluat tu toate lucrurile de la Olishka,ma referer la cele din bazarul vechi ???aveam de luat de la ea niste pantaloni de gravi', de prin iunie

Apropos de olishka a zis ca renunta la ce are in http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/ProduseNeconfirmate#
Aviz georgipuia, grati.ela, mamagiuliei, micaalsa

Si va invit sa va redisponibilizati si produsele din http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/FINALIZATECRITICE#
daca n-ati facut-o deja.
Aviz: boticelina, ducky, alex_andra, Dodo

Mergi la inceput