Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

ADEVARAT A INVIAT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Adevarat a Inviat!

Va pupam si noi si va dorim zile senine si frumoase!




AlesBiz - touch by magic moments - mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

ADEVARAT A INVIAT!
va pup pe toate...obosita da fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Abia am gasit subiectul

Ce mai faceti?

Noi suntem bine, maine avem programare la Consulat sa luam ceva hartii de acolo iar miercuri fac rezervare pentru biletele de avion. Sper sa gasesc bilete si sa ajungem acasa undeva dupa jumatatea lunii iunie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Bun gasit ... dupa 1000 de ani. vad ca nu prea mai scrie nimeni, dar ce sa zic tocmai eu. Am circumstante atenuante, job-ul a devenit ingrozitor de solicitant. Daca am un pic de timp liber, investesc in casa si familion. In rest, incercam sa ramanem in parametrii de plutire ... nici n-am timp sa ma gandesc. Ramane cautza pentru incarcat de baterii, incerc sa creez un coltz de gradina feeric. Am pana acum doua straturi de plante aromate - busuioc, lavanda, cimbru, tarhon, levanda, musetzel si anason. Am plantat un ciresc care nu s-a prins, o tufa de afine, un alun si un somchin, verbina, regina zilei, zorele .... asta pe langa rosii, ardei, ridichi, spanac, mazare si multe altele 1000000 la mie ecologice, ca nu avem timp de ele si cresc naturel. Pusi la toate si sper sa reinvie vremurile de altadata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Banuiesc ca Doris ia ceva cursuri de dans, batacanda in special , Maria face cafa , Dani pregateste o atmosfera feerica ... pentru ca AMR 10 zile 'til I'am coming home??!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Ioooi cine vine acass. Eu plec in Tenerife

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Noi tocma am fost la o batacanda ieri bun, buun!
Silvana, cea mai buna cafa!

Deiule, dixtractie faina! Da' cu cine? Popica cumva ?! (io ca babele de acuma..) Te pupa mama

Danuta, la mine s-a prins zmeura! Iar ciresul e cevaaaaa Tine-l Doamne! Pupam printesa

Saptamana faina mandrelor calatoare :)


AlesBiz - touch by magic moments - mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Silvana ai ajuns?na ca veneam si eu daca stiam.Mai iesiti?
Nu mariaa singura singurica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Nu dragule, n-am ajuns inca, pe 5 iunie aterizam.
Vacanta faina iti doresc si daca esti in Timisoara pana pe 10 august ne intalnim la o cafa

Mergi la inceput