Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

La faza cu trimisu is cam zgarcita, daca va trebe zapada faceti frumos si poate va vede cine trebe si va da si in plus e cam scump halatu ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aha, deci trebuia sa ies eu de dupa canapea ca sa va fac chef de scris ..

Silva, foarte urat, lasa ca asa o sa trimitem si noi sarmale, coyonaci si mezeluri de casa ... cum ai trimis si tu niste zapada, na.

Mihilica, pupici la toata trupa si strangem bani de taste. Da' ce face cu ele?

Dorisake, la job pana la craciun mai e muuuult, indemnizatia mamelor, contributia pensionarilor, revolutia ... inca nu ne gandim la emisiuni speciale.

Doamna Ana, ce mai faci, cum iti mai e?

Mariuca, super faina podoricea, zambesc numai cand ma gandesc la ea ...

Oricum, la mine saptamana asta, din pdv al job-ului e de cotitura. Tine-ti pumnii stransi sa se aseze stelele bine si sa se rezolve problemele ... ca numai de asta nu aveam nevoie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Danitin te-am vazut azi la TV.Dar mi si rusine sa zic ce am prins.Sunt Daniela Constantin va urez o seara placutasau formula de incheiere pana sa realizez ca tu esti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Ecou ecou..........Mariaaaaaa ,Daanniiiiiii, Anaaa anaaaa, Sillvaa naaa, Doris ssssss,Mih hi hi.....restul trupei pei......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ecoul meu o duce rau .... s+a intampat beleaua la job si acu e de rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Hooo, ce strigi ashea eram cata dupa colt, la o 'tigara'...vorba vine ca la birou abia apuc sa dau o fuga la buda...vijelie mare si de lucru de-mi sare basca!!!

Altfel suntem bine! In wk asta pregatim bradul, ca sa ne bucuram de el mai mult decat anul trecut! O sa fac cu Ale niste globuri pictate si unele 'construite' cu lipici si pasla, sa vedem ce-o iesi :)
Azi vreau sa pregatesc sarmalele ca in saptamana mare sunt cu programul full!
Btw, noi lucram si-n 24, si-n 31

andanii, daaa, e mare figura! si are o guritaa atata de dulce, cred ca o sa fie cantareata...ne topeste cum canta de fain!
Andrei cum se simte cu genunchiul?? dar tu? de tine nu mai zici nimic?

dana, e asa de nasol? adica vrei sa zici ca ramai fara job?? sper ca nu iubita...

mihilicaaa, pup Americanu strangacios...da' roza mica ce face??

silvana, la noi a ajuns numai frigul ceva fulgi de zapada au facut valuri zilele trecute insa nu s-au prins!

acestea fiind zise va doresc un wk fain, cu ceva liniste, cu spor la treburi si poate si cu ceva zapada!!!

predau legatura



- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Multumesc Maria, am preluat legatura

Maria, cam lunga pauza de tigare! Boierie la voi Sa ai spor la munci ... treaba cu lucratu in 24 si 31 e cam nasoala

Dani, sper sa nu fie chiar asa rau la job.

Mihi, ai un calculatorist in devenire, mi-l si imaginez cum strangea el tastele ... restu trupei ok?

Noi am facul bradu duminica trecuta, is asa mandra de el ca e mare, plin si rosu , am atarnat sosetele, pe care fiu-miu le verifica in fiecare zi cand vine de la scoala, doar doar o trecut Mosu si o lasat ceva. Azi facem la Christmas party.

In rest bine sanatosi, voiosi, voinici.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Mariaa am strigat pentru ca acu mi-a venit vocea,am fost biciaga plus la lucru mai vorbesc cate 6 ore pe zi ca televizorul.Deci am voceee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salut! fetele, care mai treceti pe aici si avti un piculet de timp, votati va rog http://reclama ilegala - considera acesta un avertisment /concurs/voteaza-poza/613/, e vecinul meu, un baietzel de nota 100. (vecinii buni, nu aia rai)

Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:



Mergi la inceput