La Dovlecelu' Vesel ..(5)

La Dovlecelu' Vesel ..(5) | Autor: happy_uka

Link direct la acest mesaj



Duamnelor, va anuntam redeschiderea tavernei La Dovlecelul Vesel


Cateva mamici pontoase de dovlecei sept-oct 2009, si-au propus sa rada. Suntem niste mamici vesele de dovlecei, ne completam reciproc, ne sfatuim, ne serbam, radem cu gura pana la urechi. In acest topic NIMENI NU SE SUPARA.
Mamicile de dovlecei au fost intotdeauna prietene, sunt haioase si razacioase. Vor sa treaca peste momentele grele cu zambetul pe buze.

Va asteptam pe toate cele asemenea noua .


Capitole: 1 , 2 , 3 , 4

_________________________________________________________________
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for ______________________________ Nihil Sine Deo

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka



Duamnelor, va anuntam redeschiderea tavernei La Dovlecelul Vesel Cateva mamici pontoase de dovlecei sept-oct 2009, si-au propus sa rada. Suntem niste mamici vesele de dovlecei, ne completam reciproc, ne sfatuim, ne serbam, radem cu gura pana la urechi. In acest topic NIMENI NU SE SUPARA.
Mamicile de dovlecei au fost intotdeauna prietene, sunt haioase si razacioase. Vor sa treaca peste momentele grele cu zambetul pe buze.

Va asteptam pe toate cele asemenea noua . Capitole: 1 , 2 , 3 , 4

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo
am revenit shi eu la voi...primitzi???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:


Sa incep eu ..banuiesc ca voi bantui o perioada de una singura pe aici

Mi-a fost dor de voi. Da' tare de tot.. Eram trista, ma gandeam ca nu va mai fi vreodata la fel, pana cand, intr-o zi, o prietena (Dana ) mi-a zis sa incerc..si a incoltit ideea..si tentatia era prea mare ..Asa ca ..

Dedic acest capitol frumosului Aidan, La multi, multi ani!! Sa fie sanatos si norocos toata viata!! mami frumoasa, bine ai venit in Ro !

Eu sunt cam ...Acum o ora am ajuns acasa, am fost 3 zile la munte.. De data asta a fost cam horror ...Si vremea, si cupilul..
Nu a vrut sa mai doarma in patutzul ei, si a fost calvar cu ea in pat, ba plangea, ba radea, ba vroia sa fuga... La un moment dat, cand atipisem, mi-a bagat un degetzel pe nas si a inceput sa-mi curga sangele ca la robinet ..pe ea o distra foarte tare, imi intindea pe barbie ..era colorat, nah .. ..Dar a trecut, suntem acasa, vesele si razacioase ..

Trebuia sa incep de fapt cu vestea ce buna, si anume ca pitica mea a inceput sa mearga singurica !! Inca o tin de gluga, dar nu mai vrea s-o tin de nicio manutza, e tare ocupata sa fluture din ele sau sa le tina pe burta ..e tare comica Va pun poze mai incolo

Revin..merg sa mai despachetez din marele haos de bagaje..

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

@DanaAlex, dear, cum sa nu primim..este vremea revederii
Ce mai face doamna?

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

tiiiii, Carina plimbareatza!!!!....

Doamna face ordine , Domnul curatza peshtii pe care i-a prins azi in Dunare!!!!mare pescar dom'le, mare!!!!...shi cei doi mici picteaza, talentatzi foc

mi-am permis sa-i sugerez unei alte prietene, ca ai redeschis taraba shi e de vorba, ras shi voie buna aici la voi - Diana, ai cuvantul...Doamna Diana.....

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Ukaaaaa



mami de Ana Elisa (16.octombrie.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

pupam Carinuca plimbareata!!!

mami de Ana Elisa (16.octombrie.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Uka

Atat pot spune deocamdata, ca am un marait in brate...

Sa fie intr-un ceas bun!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Ukaaaaa



mami de Ana Elisa (16.octombrie.2009)

Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate...


Dana
Si noi pupam Anutza plimbareata Tin pumnii sa iasa! La mare nu veniti?

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Uka

Atat pot spune deocamdata, ca am un marait in brate...

Sa fie intr-un ceas bun!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13


ca sa va fie si mai tare dor de Hepi, ma citez

Urarea s-a referit si la subiectul asta, si la primii pasi!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Cred ca fug la .. Sunt praf de obosita..si deja s-a trezit de 2 ori, prevad o noapte agitata ..
Va pup!!

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput