Abdomen extra plat (46)

Abdomen extra plat (46) | Autor: Marina

Link direct la acest mesaj

Cap.1,Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,Cap.12,
Cap.13,Cap.14,Cap.15,Cap.16,Cap.17,Cap.18,Cap.19,Cap.20,Cap.21,Cap.22,Cap.23, Cap.24,Cap.25,Cap.26,Cap.27,Cap.28,Cap.29,Cap.30,Cap.31,Cap.32,Cap.33,Cap.34,
Cap.35,Cap.36, Cap.37, Cap.38,Cap.39,Cap.40,Cap.41,Cap.42, Cap.43 , Cap.44 ,Cap.45


Sfaturi pentru slabire si tonifiere

Sarbatorim cu drag
Ianuarie: XIO - 5
Februarie:Elena - 2, Ramyteo - 3, Deus - 17,Eunice-27, Chiquitita - 29,
Martie: Puskin-7,
Aprilie: Macrina - ?,
Mai: Iarina - 8, Conchita - 24
Iunie: Allure - 25, Lumi - 26, Hannen - 30,
Iulie: Mephala30 - 6, Baby-Boom - 19, Elle - 22
August: emaaimee -8,
Septembrie: SabinaY- 10, Carina-28,
Octombrie: iulix-9, Nikole - 29
Decembrie: Claucia - 2,

Adresa noastra comuna de e-mail este abdomenextraplat@yahoo.com

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:


Ahhhh...tocmai am terminat cardio x...imi place la nebunie antrenamentul asta!!! Sunt toata apa si simt ca mi-a lucrat si musculatura.

Ma puneti si pe mine in lista de sarbatorite cu 6 septembrie?

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Carina cu intarziere
La multi ani frumosi si sanatosi

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

La multi ani Anda!

Tocmai am terminat Insane Abs cu Shaun .

Back to work.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

da si eu vaz tot acuma..La multi ani Carina!!!!

oke, sportul repede ca-s fleascaaaa
40 de min Pure cardio cu Shaun
30 de min greutati pentru umeri cu Chalene
si fix 33 de min topaiala fara nicio secunda de pauza

acu' il apreciez mai mult pe Shaun..e mult mai greu sa topai continuu decat sa te lesine Shaun, dar la naiba Tracy Anderson topaie fara pauza 2 ore, eu sunt mic copil pe langa ea..perseverez si io nu-i bai

ma duc la baie ca se udara si chilotii pe mine:-)))

***************************************************************************

I'm smilin' cuz I love it~ every day!
http://www.youtube.com/watch?v=3nD-cj9B894&feature=related

"A glass of wine and a little fine dark chocolate,a lunchtime massage,sociable nights out and a funny movie may add years to our lives as well as life to our years" S.Marriott

" Jealous people are usually those who have too much time on their hands. If your busy, who has time to worry about what everyone else is doing, wearing, saying? You're too busy for that! Ignore 'em!" Chalene




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

gata cu baia, mananc o cafea acum, ca nu mai am ce manca:-))), adica as avea niste iaurturi dar deja am executat unul cu fulgi de secara, ovaz,orz,grau si ce naiba mai era pe acolo si kefirul

faza este ca ard, sunt paralizati muschii de la fund in jos, ceea ce ar fi perfect in alte conditii ca vorba lu' Chalene 'cellulite cannnot resist in that environment baby', numai ca, eu tre' sa merg si la Real pe picioarele astea 2..e grele


aaaa Clau sa te distrezi maxim la concert..eu de maine incep muncile, gata concediul si menta, asa ca nu cred ca o sa va mai stresez atat de des cu baliverne, doar la subiect:-)))



Ruxi, cam aceeasi reactie o am si eu cand fac Insane Abs, doar ca eu il execut la 3 luni:-)))..si daca stau sa cujat mai bine nu cred ca o sa il mai fac deloc:-))


ahhh ce sexos e Enrique in noul videoclip, nici nu se vede ca are 35 de ani..frumos baiat
http://www.youtube.com/watch?v=X9_n8jakvWU&ob=av2n

***************************************************************************

I'm smilin' cuz I love it~ every day!
http://www.youtube.com/watch?v=3nD-cj9B894&feature=related

"A glass of wine and a little fine dark chocolate,a lunchtime massage,sociable nights out and a funny movie may add years to our lives as well as life to our years" S.Marriott

" Jealous people are usually those who have too much time on their hands. If your busy, who has time to worry about what everyone else is doing, wearing, saying? You're too busy for that! Ignore 'em!" Chalene




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Multumesc de urari!
Din pacate n-am reusit sa citesc nimic din urma.....
Sunt ca intr-un tavalug acum si ma duc cu el. Sa imi tineti pumnii sa iasa cum trebuie. Abia spre sfarsit de octombrie ar trebui sa ma eliberez un pic

People are always blaming their circumstances for what they are. I don't believe in circumstances. The people who get on in this world are the people who get up and look for the circumstances they want, and, if they can't find them, make them. ~G.B. Shaw

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:


Si cu o mare intarziere si pt. asta imi cer scuze zic:
CARINA!!!
Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce e mai frumos pe lume!!!
Eu zilele aatea nu am avut timp nici sa mor si mi-a fost dor de voi!!!
Elena ce super ca mergi la concerte!!! Eu nu am mai fost la unul de nu mai tin minte cand.
Pearl iti raspund cu intarziere ca eu am yoga cu nenea ala cu codita de la Ioana (de la sub. Yoga/Pilates). LA MULTI ANI!! si tie draguta!
Xio astept poze!
Georgia saru'mana de sfaturi!!
Claucia ma bucur ca iti place yoga!!!
Ma duc sa vad ce ati mai scris!!






........................................................................


"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda
"Sky is the limit!!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:


Vin si eu la spartul targului
Ma duc la somn..ca de maine ma duc la munca...in fiecare dimineata la ora 5!!!!!
Sper sa ma mai tina balamalele sa fac sport dupa ce vin acasa.

Iulix, mersi, mi-a dat Claucia pe pm cursul..acu eu marturisesc ca ma plictiseste un pic yoga. Nu ca nu muncesc si transpir, dar mi se potrivesc astea mai rapide






Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Ciao,

Sunt in pauza de pranz si incerc sa ma dreg cu o supa de pui si un ceai fierbinte ca parca simt cum ma ia si pe mine raceala Bag ceaiuri cu miere si Vit C, poate poate ma lasa. In general nu se dezvolta raceala la mine, ma lasa cam in 2 zile cu simptome f usoare. Nu am mai zacut la pat de ani buni, nici nu mai tin minte si nici nu vreau asa ceva

Carina, La multi ani si success in tot ce iti propui!

Baby, mercic pt explicatii

Iulix, da, imi plac concertele si merg de cate ori am ocazia. Am noroc ca locuiesc intr-un oras destul de mare si e mereu pe lista de turnee a artistilor. In Nov merg la Paul Oakenfold si in Dec vine Usher si toate prietenele mele sunt extaziate, dar eu nu pot sa il sufar! nu cred ca merg la ala, decat sa-mi stea in gat mai bine ma lipsesc

Pearl, ce-ti mai face salata?

Azi merg la bootcamp ca mi-e dor rau de tot!! sper ca ma mai lasa durerea asta de tot corpul.. las ca ma bag in priza in curand, nu mai rezista nici o raceala la tratamentul asta ucigator

Va pup, o zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Buna dimineatza.
Elena ca tot ai adus vorba de raceala si eu vreau sa iau ceva preventiv, ca la mine raceala e prietena mea si cand ma prinde nu ma lasa fara luat de antibiotice. Eu ceaiurile nu le suport cu miere/zahar (le beau neindulcite) asa ca imi ramane varianta cu vitamina C.
Pearl eu la nenea ala am transirat putin dar tot nu imi place asa ca mai bine merg pe pilatesul meu.
Apropo de senzatia de muschi arsi asa patesc eu la nenea cu abdomenele. Sunt vreo 2 exercitii care ma solicita super mult si simt ca ma dor muschii abdominali de mor si nu pot sa respir de durere.
Cred ca zilele astea iar o sa dispar ca magarul in ceata asa ca de luni o sa revin back in business!!!
Va si va doresc un weekend placut si cu mult soare ca la mine e un frig mare mare.








........................................................................


"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda
"Sky is the limit!!"


Mergi la inceput