Tulcence ? (12)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

buna dimineata fetele

Ma bucur enorm ca ati inceput sa scrieti pe forum. Eu sunt de acord sa ne vedem in August.

Mirelaionut sa nu te temi de faptul ca Mara este mica pentru gradinita, sa stii ca si eu pe Maria tot la varsta asta am dat-o la gradinita si a fost super bine, nu am avut probleme cu ea. Tin pumnii pt Mara sa fie bine iar tie mamico te pup si suntem alaturi de tine, fi puternica. Pupici .

Silvia pup fata cocheta si mamica pe care o vad dimineata din autobuz cum se duce la job [:] te pup

Gabi iti doresc sa te distrezi la mare si cand vi sa ne-o arati si noua pe printesa ta. Pupici la toata familia.

Arissa iti urez cu intarziere la multi ani pentru IULIA , sa fie sanatoasa, sa creasca mare si frumoasa iar voua parintilor sa va bucurati de ea toata viata, de fapt de amandoua fetite sa fiti mandri.

laura72 te pup coleguta mea si-ti doresc spor la treaba

mirell@ te rog sa mai intri pe forum si sa ne spui despre voi.

Mari-Mariuk si ancamak multi pupici .

O zi frumoasa tuturor






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

E august...cum ramane cu intalnirea? ca eu am chef de iesit la o terasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

salut fete dragi,
noi maine plecam la munte asa ca intalnirea ramane dupa 12 august dc nu cumva v-ati vazut deja.
silvi...pe la 7-8 noi deja ne pregatim de venit acasa de la plimbare. Albert are un program destul de strict si deasemeni si Rebecca s-a cam pliat la acesta. Deci la 8.30 maxim mananca si la 9.30...somn. Dimineata e gata de gradi fara probleme. Bine....uneori il prinde si pe el 10.30 fara sa fi adormit dar incercam sa ne tinem totusi de program.

deci dc vreti sa ne vedeti prin parc, noi suntem de pe la 6 pana la 8 max.

la mare a fost super....am fost o gasca de 6 familii cu cate 2 copii fiecare....nu va spun ce harmalaie. Partea buna a fost ca stateam cu randul sa-i supraveghem si asa am avut mult timp liber pt noi ( ca grup). Cred ca v-am mai spus ca am fost cu totii colegi de facultate si am ramas prieteni de-a lungul vremii si pe cat putem ne vedem in concedii vara si iarna macar.

trimit mesajul acu' ca trebuie schimbata buburuza...revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

am zis ca revin dar nu prea mai am timp. Trebuie sa fac bagajele, s-a trezit si mandra dupa o ora...i-am lasat la tv pe amandoi ( mama denaturata) si incerc sa strang pe aici. Oricum maine imi vine femeia la curatenie dar parca nu vreau sa las chiar deranj dupa ce iesim pe usa.

va pup, ve auzim cand ne intoarcem, adica vineri.

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

ne/am intors din plimbari. pe transfagarasan a fost super doar ca f frig. la praid minunat. va recomand tuturor. crina a fost f incantata de salina si de toate activitatile de acolo.
saptamana asta mai sunt acasa si fac curatenie...
gabi vad ca este iar plecata, distractie maxima!!!

m/am intalnit in ultima vreme cu anca, si chiar aseara ne/am plimbat pe ciuperca. ionut e un mare nazdravan

deci pana vineri ne putem vedea in lipsa celei mai asteptate, celei mai noi si celei mai frumoase membre a echipei, rebecca.
sambata eu plec iar asa ca nu stiu cum sa facem...ce propuneti?



silvi mama CRINEI

CRINA 2 ani

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Ce faceti, fetelor?
Silvi cum a fost in concediu?S-a balacit Crina in apa?Mara e fan apa, e super incantata cand e vorba de facut baie in mare...
Noi abia de pe 22 august ne luam concediu(atunci poate sotul meu), deci daca vreti sa ne vedem ar fi super.In Parcul personalitatilor, in Piata Civica(desi acum e cam aglomerat), unde vreti voi, sa ne intalnim cu piticii, poate legam cumetrii, cine stie...
Astept mesajele voastre. Va pupic pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Silvi, imi cer scuze, sunt cu capul, eu nu am vazut mesajul tau si retinusem ca pleci la mare...
Si eu as vrea sa ne vedem in cursul saptamanii ca in weekend plecam la mare la bunici.Maine iese cineva in Parcul Personalitatilor pe la 7seara?Eu cu Mara o sa fiu pe acolo daca vine cineva la intalneala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Noi ( eu cu Mari) vom fi cu siguranta...... doar sa ne recunoastem

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

salut,
ne-am intors aseara, a fost frumos dar foarte obositor pt mine. Am stat numai in brate cu Rebecca ca nu prea o puteam lasa jos...Drumul l-a suportat destul de greu dar spre sfarsit se obisnuise...ce sa mai zic, a fost bine. Rau e ca a racit si de asta nu am iesit azi afara...e vant si nu vreau sa-i fac mai rau. Maine iar nu iesim ca sotul meu e in tura de noapte, asa ca abia duminica poate ne vedem prin parcul personalitatilor/ciuperca.


pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Servus fetele

Ma bucur nespus ca ati inceput sa scrieti pe forum.

Eu sunt de acord cu intalnirea. Sa ziceti cand vreti si unde si eu vin cu mare drag. Va doresc weekend placut.

Mergi la inceput