Tulcence ? (12)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata.
Ni s-a umflat gingia si ne supara din cand in cand
Ieri am patit-o! Pediatra ne-a recomandat vit.C picaturi, ieri dimineata i-a dat si dupa o jumatate de ora era plin de bubite rosii pe burta, spate, gat si urechi...a facut alergie Acum suntem pe tratament cu sirop antialergen. Ma roade acum o intrebare: nu cumva va face alergie si la fructele cu un continut mai mare de vit.C???

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

Poze Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Apel catre tulcence!!
unde ati disparut?
Gabi, Asteptam si noi poze cu micuta increstinata. A venit primavara, poate ne vedeam in parcul personalitatilor.
o seara excelenta

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

salut fetele,
acum ne-am intors de afara si m-am apucat de o ciorba de vacuta.
La botez a fost super, ne-am intalnit cu prietenii din facultate, 4 familii cu care am ramas in relatii super bune ( ne facem concediile impreuna, iarna si vara).Am avut 60 de invitati.Poze am 1900 la numar, din care am selectat 660 sa scot pe hartie. Apropos, vedeti ca e oferta la Domo pt poze la 0.19 lei/buc. Comanda se face pe net. Eu fac poze la ei de cativa ani si sunt f. multumita.
Nu stiu cum sa pun poze aici, am avut un cont dar nu mai stiu parola, pe webshots.
In rest...am facut vaccinul infanrix hexa si ma gandesc daca sa-i fac rotarix-ul. Voi l-ati facut?
Si...planuri de concediu la mare avem, o sa mergem unde am fost si anul trecut tot cu colegii de facultate, azi am facut rezervarea si am primit factura pt achitare in avans cu reducere 19%. E pensiunea Alfa de 5 stele, din Mamaia. E super!
va pup, silvi dc nu ai nr arissei da-mi un pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Buna seara fetele!

Se pare ca vremea buna nu prea doreste sa tina cu noi.
Ce mai faceti? Cu ce va mai laudati?
si week-end placut!

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Buna dimineata!

tuturor florilor din viata noastra.
hai la cafeluta si cate o ciocolata mica.



Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Servus dragele mele.
Va doresc spor la pregatirile pentru Pasti. Eu sunt in concediu si e foarte bine si frumos.
Sunt acasa la Brasov.


danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

fetite dragi,

noi suntem bine. crina mai are cateva sedinte si termina tratamentul cu aerosoli si ultrascurte. se vede oarece ameliorare.
dumnica am sarbatorit ziua crinei si a sotului la Niculitel la socri. a fost frumos, o zi minunata si calda.
acum ne pragatim de sarbatori.

dani, ma bucur pentru tine! sa te bucuri de liniste alaturi de ai tai.

va pup pe toate si va urez sa aveti un paste frumos, cu liniste in suflete si sanatate.


silvi mama CRINEI

CRINA 2 ani

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

neata,
va pup si eu
sarbatorile astea ma cam deprima...ma gandesc mereu la mama si am senzatia ca e in casa. Ieri am avut o zi ciudata si copiii au fost foarte agitati si Rebecca nu a dormit deloc ziua, lucru care nu s-a mai intamplat pana acum...se intampla ceva, nu stiu daca voi credeti dar eu parca am senzatia ca prezenta mamei e in casa si asta ii agita si pe ei. Trebuie sa ajung la cimitir.
sa aveti niste zile superbe si sarbatorile sa va umple sufletul de bucurie!!
noi am inceput sa iesim la Ciuperca mai des, dar ieri am fost in Piata Civica.
va pup pe toate si sper sa ne vedem curand
danybv cred ca e superb acasa in familie cu cei dragi, sa te bucuri de sarbatori si de caldura lor.
silvi ma bucur si pt tine ca aveti unde evada la tara, e super.
noi nu avem unde merge....am putea la Cta la prietenele mamei care ne asteapta dar Robert nu vrea ca e prea departe si cu 2 copii pe drum e mai greu...nu stiu, poate totusi il conving.

va pup inca o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

HRISTOS A INVIAT!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Nespusa bucurie a Invierii Domnului sa se salasluiasca intru noi, iar Hristos Cel ce a biruit moartea sa reverse asupra noastra viata, sanatate, pace, belsug de bucurii duhovnicesti si intru toate buna sporire. Hristos a Inviat !!!

danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput