Cine s-a intors in Ro?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Pai tu nu te-ai acomodat la viatza din Germania,crezi tu ca te vei acomoda dupa atitzia ani de Olanda,la viatza din Romania???????

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Dana, tu cu cine vorbesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Cu amonar!:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Care-i diferenta intre cele doua tari (Germania si Romania)? Mai rau nu poate sa fie....eventual la fel de rau:-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amonar

Care-i diferenta intre cele doua tari (Germania si Romania)? Mai rau nu poate sa fie....eventual la fel de rau:-)


pai atunci inseamna ca fiind obisnuita cu raul...nu-tzi poate fi decit bine!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Exact, asta era ideea :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amonar

Exact, asta era ideea :-)


Atunci de ce ai temeri?

Stii tu...omul sfintzeste locul,asa ca...go for it!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Cine a zis ca se teme? Eu nu sfintesc locuri, eu ma opresc acolo unde este sfintit deja :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Amonar,intrebarea mea este foarte serioasa(in ciuda tonului mistocaresc introdus de tine).

Intzeleg daca nu vrei sa raspunzi public,insa eu daca as fi in locul tau...as fi foarte preocupata de intrebarea asta.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Dana, eu nu am simtit empatie din partea ta in nici un dialog cu tine, e normal sa nu share-uiesc ganduri si idei personale cu tine. Rolul de dadaca mai mult indeparteaza omul decat sa il apropie....mai ales unul format la 'protestanti' :-) Nu pot sa cred ca iti pasa cu adevarat ce mi se poate intampla, nu ma cunosti, e normal. Numai de dragul teoriei chibritului, nu imi pierd timpul cu explicatii. Daca cineva vrea sa povesteasca la subiect, eu citesc cu drag.

Mergi la inceput