dr Catalin Haiduc (6)

dr Catalin Haiduc (6) | Autor: Eseea

Link direct la acest mesaj

asteptam numai vesti bune!

cap anterior aici :


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154912&whichpage=20

Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flo1983 spune:

buna dimineatza mamici si viitoare mamici. Va rog frumos daca puteti sa-mi trimiteti si mie tarifele pentru nastere cu dr. Haiduc. Tebuie sa nasc in ianuarie.Va multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_ion spune:

Va rog frumod imi trimiteti si mie tarifele pentru nastere practicate la spitalul Filantropia si in special de domnul doctor Haiduc?

Urmeaza sa nasc in curand si m-ar ajuta foarte mult.

Imi puteti trimite pe adresa andra_ion1982@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Fetelor , hai trimiteti-i si Andrei un raspuns, ca la un moment dat circula si de la mine un pm pe aici, imposibil sa nu-l fi salvat cineva.

Andra, daca nu iti raspunde nimeni pana maine ( desi sper sa nu fie asa :(, ca toate am avut nevoie de ajutor si informatii la un moment dat ), trimite-mi un mail mie la E_seea@yahoo.co.uk si incerc eu sa-ti scriu un raspuns, ok?


Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Eseea, multumim frumos de capitol
Voiam sa te mai intreb ceva: cate tampoane din alea din vata invelita in fasa ar trebui? Deocamdata am facut 10. Sa mai fac, sa am de rezerva?

Anca, miercuri la curs s-a dicutat despre ingrijirea lauzei si despre alaptare. Sincer, chiar mi s-a parut interesant. Fiind la primul bebe, nu aveam de unde sti . Sapt viitoare se va dicuta despre ingrijirea bebelusului

--------------------------------------------------
Sunt o cu Raisa Nicoleta de 36+

Minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Andra, activeaza-ti mesajele private si iti trimit mesajul dorit

Ok, acum am vazut si ti-am trimis mail. Sper sa iti fie de ajutor

--------------------------------------------------
Sunt o cu Raisa Nicoleta de 36+

Minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Ionela, hai ca eram exact pe aici , eu am facut vreo 20 parca, dar am si luat la mine vata, fasa, foarfeca, sa nu raman fara, e mai simplu asa. Te rog trimite si tu email la fete ( Andra, si vad ca a mai aparut acum o fata, Flo) cu preturile, cred ca le ai, nu? ca doar se apropie nasterea.


Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Ionela, fetele nu au dreptul la mesagerie privata acum, au prea putine mesaje. Vezi ca sus la mesajul lor tb sa fie o iconita cu mailul cu care s-au inscris pe forum, trimite acolo. De fapt, Andra a si lasat adresa.


Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Nu am nascut cu Dr. Haiduc dar va citesc cu mare atentie .
Eu nu am avut nici un tampon confectionat acasa. Mi s-a atras atentia cand am vizitat maternitatea ca Dl. Profesor nu este de acord cu ele si nu le permite in spital. Este la fel de adevarat ca nimeni nu te cauta dar sunt tampoane speciale. Se gasesc la mothercare, premaman, prenatale.
Chiar si tampoanele clasice always cele de noapte.

Eseea - pup .

Succes si nastere usoara va doresc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Eseea, i-am trimis mail Andrei si lui Flo
Da, suntem pe aproape , o sa mai fac atunci cateva tamponase. Vata am luat, ramane sa mai bag foarfeca in bagaj

--------------------------------------------------
Sunt o cu Raisa Nicoleta de 36+

Minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Mercic Ionela.

Catalina, cred ca te-am felicitat si la momentul respectiv, ma bucur muuuuulllllttttttttttt si va doresc numai bine la amandoua. Asa-i ca-i minunata viata de mamica??? ca eu acum aproape 4 ani aparoape ca nici nu mai speram iar acum fetita mea a inceput gradinita!!


Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput