Bazar umanitar ***43***

Bazar umanitar ***43*** | Autor: kid

Link direct la acest mesaj


NOUL BAZAR IL GASITI AICI

Cazurile umanitare

Regulamentul

Lista de dorinte


In cazul in care doriti sa donati produse(in stare buna sau foarte buna) pentru bazar, insa nu va puteti ocupa de distribuirea lor, va rugam sa luati legatura cu una din persoanele dispuse sa preia produse, in functie de cazul pentru care doriti sa le donati.

pentru Alexia: sabina.p

pentru Alexandru Halapeti: dianaalex

pentru Bogdan: Dodo-pui

pentru David: Leditia

pentru Ema: mari_paun

pentru Ionela: mikaeela

pentru maria_rubi: adablackcat

pentru Mihai: Mihaela77O

pentru toate cazurile/ distribuitorul alege: alex_andra(numai lucruri de sezon, toamna-iarna), ducky, kid






Cap. 1, Cap. 2, Cap. 3, Cap. 4, Cap. 5, Cap. 6, Cap. 7, Cap. 8, Cap. 9, Cap. 10, Cap. 11, Cap. 12, Cap. 13, Cap. 14, Cap. 15, Cap. 16, Cap. 17, Cap. 18, Cap. 19, Cap. 20, Cap. 21, Cap. 22, Cap. 23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28, Cap. 29, Cap. 30, Cap. 31, Cap. 32, Cap. 33, Cap. 34, Cap. 35, Cap. 36, Cap. 37, Cap. 38, Cap. 39, Cap. 40, Cap.41, Cap.42

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

eu vreau ca in regulamentul noului bazar sa se specifice (daca nu e deja da' eu parca n-am vazut) ca produsele licitate si neachitate in termen de o luna dau donatorului dreptul de a le repune la vanzare.

adica neatza !

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PIDANA spune:

Buna dimineata.

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=3857 pijama roz
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=3858 trening roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

M-am intalnit astazi cu marybehappy si am preluat cateva produse pentru bazar. Dupa ce obosesc juniorul prin parc le adaug la bazar, caci acum nu mai are rabdare.

Trebuie sa recunosc ca am fost foarte surprinsa, am primit un buchet de trandafiri superbi, un cadou pentru junior de asemenea super(un tricou si o bluza de care Vlad este foarte incantat, ca si mine), scotchi pt ambalat si 30 de lei pentru taxele postale. Mary Iti multumesc foarte, foarte mult!


Teodora, de Vladut (15.05.2007)



Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Buna dimineata, fetelor !

Va admir mult pentru ceea ce faceti si va urez numai bine sa va dea Dumnezeu !

Momentan nu pot participa la bazar decat ca donatoare. Azi m-am intalnit cu o mamica scumpa si zambitoare , cu Kid , careia i-am dat spre distributie 24 de articole.Multumesc inca o data Teo !

Spor la cumparaturi (si sper sa se vanda repede )! Si sa aveti un week-end cat mai vesel !


Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Mady

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

In noul regulament e scris caci se scoate un caz de la bazar "daca nu sunt noutati de mai mult de o luna"...adica o luna si cat?!..o saptamana....doua...noua...cat??
Eu intelesem ca toata lumea fost de acord cu O LUNA fara prelungiri






Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

In noul regulament e scris caci se scoate un caz de la bazar "daca nu aveti noutati de mai mult de o luna"...adica o luna si cat?!..o saptamana....doua...noua...cat??
Eu intelesem ca toata lumea fost de acord cu O LUNA fara prelungiri






Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!






Eu nu inteleg de ce de ieri sa se schimbe regula asta.
Poate ne explica cine a schimbat regulamentul pe prima pagina.

Repet, sa supunem la vot.
E lipsa de respect fata de participantele la bazar.
Si fata de mamicile care totusi isi rup din timp sa scrie atat aici cat si la subiectele dedicate.

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=3863
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=3864
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=3866
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=3868

produse noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buna fetele,
am inteles o sa scriu raportul lunar ca sa avem toate idee cat s-a strans pt caz...voi pune tot initialele ori unde e cazul nick-ul celei/celui care a donat

am facut lista cu donatiile si a rezultat ca de la data de 01.07.2010-10.09.2010 am adunat cu ajutorul vostru 703lei, bani pe care i-am folosit pt plata terapie ABA. Am acoperit plata terapeutilor din indemnizatia de insotitor, pensia alimentara si salariu.
Ema a lucrat toata vara 8 ore si terapeutele le platesc cu cate 700 lei/luna la care se adauga si materiale necesare terapiei.

De luni Ema incepe scoala si ca lucra 4 ore cu o fata si inca 2 ore cu alta fata.

lista cu donatorii ( imi cer scuze ca sunt uneori doar bancile de unde s-a facut donatia):
MNR=56 LEI, ALPH=5 LEI, GF=65 LEI, HI=13 LEI, PMI=8 LEI, CL=10 LEI, PMI=17 LEI, SV=11 LEI, INGB=40 LEIVL=85 LEI,BTRA=40 LEI,DEVA=7 LEI, RM=20 LEI, OA=35 LEI, BF=29 LEI,INGB=30 LEI,BROD=13 LEI,valentina_22=30 lei, FIG=28 LEI, MT(NUMELE MEU) 17 LEI, BF=26 LEI, MT(NUMELE MEU) =20 LEI, PM=20 LEI , simonapro=26 lei, BCRO=20 LEI

E OK?


p.s eu am primit anul trecut o cutie maaaare de produse pt bazar de la kokiy
BAZAR GENERAL PE DC
ajutati la terapia pentru Ema pe DC

Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari,36+ PETRU si mami de bomboana EMA

AMR - 2s

Mergi la inceput