Miresele anului 2006 (109)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

La multi ani pentru 2011, fetelor!
Sa aveti un an frumos, sanatos, linistit si cu multe realizari!!!

Pupici multi si dragi!

Kitzy, sa-ti traiasca micul capricorn ...sa fie sanatos, mancacio, dormicios si necolicios!

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai (05.11.2009)

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

bun venit bebe ANDREI!
kitzy, sa va bucurati de pitic, sa fie sanatos! deabia astept poze si sa ne spui ce perere are diana.

gio, m/am delectat pana acum cu pozele voastre. frumoasa familie!

noi am inceput la cresa cu dreptul. adica in prima zi singurica nu a plins deloc. din pacate de vineri e racita si nu ne/am mai dus. nici maine nu cred ca o duc...

pupam toate fetele si toti puii

silvi mama CRINEI

CRINA 1 AN
iun-iul,diverse
la mare

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=9" target="_blank">AICI va rugam sa ne votati. crina e poza sil.jpg
multumim!

silvi mama CRINEI

CRINA 1 AN
iun-iul,diverse
la mare

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Va doresc si eu sa aveti parte de o super primavara (ma rog, cand o fi sa vina, ca azi... tare ciudat mi-au mai sunat urarile astea legate de primavara!), sa aveti multe bucurii, soare in vietile voastre si iubire!

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Salut!
Ce mai fac fetele?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy nu ne arati tu o poza cu musiu Andrei? rusinica.....ntz...ntz.....ntz.
Botic ce mai faci? multumim de urare, la fel iti doresc si tie....cred ca toti asteapta primavara asta.

Noi bine....Edi e inca acasa, nu ma incumet sa-l bag in colectivitate...tare greu parca e la al di\oilea. Eu parca sunt mai umana...si multe am lasat de la mine...multe reguli am calcat, dar nu regret nimic.

Baietii mei sunt bine, sanatosi, dorm in camera lor, fiecare la el in pat, sau cateodata amandoi in patul de jos al lui Edi. Noi suntem asa de fericiti cand ii vedem impreuna, cum dorm, cum se joaca....incat nu regret nicio clipa ca am mai facut un bb. Tare bine e sa fie 2. la al 3-lea nici nu ma mai gandesc....desi tanjesc dupa o fetitza de nu-i adevarat.

In mai vom boteza din nou....am o finuta, nascuta in aceeasi zi cu Clau. Asa ca de abia astept sa plecam in 30 martie in madrid sa o vedem. Cred ca o voi smotoci la greu.

Pentru cine doreste sa ne mai vada, aici gasiti pozele cele mai recente:
http://www.dropshots.com/sarbatori2010

va si weekend frumos sa aveti.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pozici va las pe mess cu invitatie daca vreti, nu mai vreau sa pun public

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

No' eu astept poze...ai dresa mea?

gagici pe unde umblati??? inca nu a mai fost asa sa treaca 2 luni fara sa mai zica nimeni nimic

va pup


Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

nu mai trece nimeni pe aici?!?


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Io trec
Oana n-am adresa ta de mess, lasa-o te rog


Mergi la inceput