Caut medic de familie pediatru

Caut medic de familie pediatru | Autor: Adaya

Link direct la acest mesaj

Salutare tuturor!
De curand ne-am mutat in Cluj si am nevoie neaparat de un medic de familie PEDIATRU pentru ingerasul meu.
Rog mamicile din Cluj sa-mi dea si mie niste nume (de preferat zona P-ta M. Viteazu/Marasti/Gara).
si daca stiti cumva si cum se procedeaza cu trasferul de la medic dintr-un judet in altul ar fi grozav.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

De ce nu scrii la capitolul de Cluj? Ai avea sanse mai mari din punctul meu de vedere.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=153839&whichpage=15


Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adaya spune:

Merci Marius sunt "new in the game" si nu pre stiu care pe unde trebuiesc postate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Pai ori vreu medic de familie ori pediatru.



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adaya spune:

Asi draga mea si pediatrii spot fi medici de familie..Ruxi a mea e inscrisa in Ab la un medic pediatru si asta sper sa gasesc si in Cj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Draga mea departe de mine gandul sa-ti schimb parerea sau sa ma contrazic cu tine.Medicul de familie pediatru e ca si mesterul ala care se pricepe la de toate.Medicul de familie e cel care se ocupa de toata familia de la copii pana la bunici ,iar pediatrul se ocupa doar de copii si problemele lor.
Eu iti pot recomanda doctorita noastra de femilie (in Zorilor) care e o tipa foarte draguta si se pricepe si la copii dar pana la un anumit punct(vaccinari, guturai ,grafice de crestere si cam atat).

Va doresc multa sanatate si sa nu aveti nicio treaba cu doctorii.

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Adaya, doctorita noastra de familie are cabinet chiar in piata Mihai Viteazul si e foarte buna. Nu e pediatru ( pt ca nu are dubla specializare) dar are in supraveghere peste 100 de bebelusi asa ca se descurca foarte bine. Daca vrei mai multe detalii, cu drag.

Ani de Stefana (23.01.2008)
ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adaya spune:

Da,puisorul, te rog da-mi numele ei si un nr de telefon .
Multumesc frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Activeaza-ti te rog mesageria privata( din contul tau si apoi in profil personal) sa iti trimit numarul. Nu as vrea sa il postez aici.

Sau mai explicit aici despre activare PM http://forum.desprecopii.com/forum/faq.asp
Ani de Stefana (23.01.2008)
ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput