Cadou de casa noua!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

mie mi-ar placea sa primesc prostioare .... ce inseamna prostioare ..... chestii de decorat .... vaza, lucruri din alama, lucruri din ceramica, lucruri din paie .... in general cele cu tenta de vechi imi plac
pentru bucatarie mi-ar placea ceva vase din ceramica taranesti de pus pe dulap, iar pentru exterior sunt la jysk atatea chestii faine pe care mi le-as lua .... hmmmmm
de 300 lei poti cumpara calumea chestii ... incearca si la bamboo
ideea cu fotografia pusa in rama e super ok .... vezi ca la bamboo sunt rame super de pus pe birou sau pe perete sau un cos care e binevenit intotdeauna ... mie nu-mi ajung cosurile niciodata

sa ne spui ce ai hotarat pena la urma sa cumperi bafta la decizie

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinai spune:

Cumpara-le cadou de CASA noua, nu de apartament. Icoane, pahare, rame foto, etc... sunt cadouri neutre.
Ia ceva care sa arate ca te-ai straduit sa le faci o bucurie, nu orice ca sa scapi.
La 300 de RON, du-te in Bricostore sau Hornbach si nu se poate sa nu gasesti tu ceva. Cand stai la casa, oricate plante ai avea si decoratiuni de gradina, tot iti mai trebuie una.
Uite, iti mai dau cateva idei
- arcada pentru trandafiri, eventual cu trandafirii aferenti, ca tot este sezon de plantare
- Un numar pentru casa - sunt niste placute ceramice foarte frumoase
- O cutie postala deosebita
- Lampi solare pentru alungat daunatorii, gen tantari, sobolani si cartite
- Stropitori deosebite
- Leagan

Mergi la inceput