Spitalul CFR 2

Spitalul CFR 2 | Autor: OanaE

Link direct la acest mesaj

A nascut cineva la Spitalul CFR 2? Va rog din suflet sa-mi spuneti cum e? Multumesc, Oana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irismetal spune:

Buna Oana,
Eu am de gand sa nasc la spitalul CFR 2.
Doctorita mea care supravegheaza sarcina si care este medicul meu ginecolog de vreo 5 ani d-na Dr. Vanda Angela Savin (poate ai auzit de ea are cabinet in policlinica CFR.), m-a asigurat ca au o asistenta foarte buna, maternitatea CFR 2 este foarte moderna si forte curata, cu medici foarte buni si eu pot sa-ti spun ca am toata increderea in ea.
Am prietene care au nascut la Municipal sau la alte spitale mari si au ramas foarte dezamagite de asistenta medicala pe care au primit-o, cu toate ca au dat o gramada de bani.
Asa ca iti urez succes si mai intereseaza-te.
De exempu ecografia am facut-o in acest spital si am ramas foarte incantata deoarece doctorita respectiva a avut rabdare sa urmareasca bebe-ul si nici nu m-a costat mult.
Inca odata iti urez succes si mai intereseaza-te.
pa

Irina si bb de 20 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7460&whichpage=2
e tot ce am gasit ...sunt cateva pareri despre spital. din cate am retinut din discutii mai vechi fetele aveau o paarere buna.

nastere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia1172 spune:

buna dimineata fetele
nu am mai intrat de mult pt. ca am avut multe probleme,inclusiv laparoscopie la spitalul CFR2.
eu sunt foarte multumita de spital si de medici
eu sunt la dr.Anca Gherasie dar cand nu este ea merg la sotul ei , sunt foarte buni.sectia este foarte curata si toata lumea este amabila
Oana tu la cine trebuie sa mergi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Buna! Spitalul e in renovare, pe cladiri, dar maternitatea este renovata. Arata impecabil, are toate conditiile pentru mamici si bebici, personalul este super civilizat si omenos. Si o chestie excelenta: are paturi cu buton pe care ti le cobori/urci/asezi cum vrei tu, doar apasand pe un buton.
Va pot oferi oricand detalii.
Cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaE spune:

Multumesc fetelor din tot sufletul. Eu pana acum am fost la dr. Suciu de la Polizu, dar m-am hotarat sa ma duc la altcineva pentru ca el nu mi-a facut nici o fisa, nu avea nici o evidenta despre evolutia sarcinii si de cate ori ma duceam la el ma intreba cine sunt si care e problema mea. Astfel ca acum sunt in cautare de un medic bun si am de ales dintre d-na dr. Florica Trandafir de la Filantropia si dl. dr. Isreb Nayei (cred ca e arab) de la CFR 2. Din cate am citit in discutiile din forum, CFR 2 e mult mai curat decat Filantropia. Acum voi ce ma sfatuiti?
Sa fiu sincera nu mai am incredere deloc in doctori si nici nu stiu pe cine sa aleg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Dr. Nayel! Fara nici o ezitare! Ti-am scris un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Eleni ,
Te rog frumos spune-mi si mie cum pot ajunge la dr.Nayel !
merci
blue

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

La dr. Nayel se poate ajunge in orice zi, incepand cu ora 8, la maternitatea CFR 2. Are si un cabinet particular, undeva prin Drumul Taberei. Dar il gasesti cu siguranta la maternitate.
Il recomand calduros!
Cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaE spune:

Draga BLue Angel,

Cabinetul d-lui dr. Nayel este in Drumul Taberei, Str. Raul Doamnei, bloc M19, ap.1. Cabinetul se numeste Family Center si nr. de telefon este: 777.48.70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Multam fain ! Sa traiesti !
blue

Mergi la inceput