concursul I love DC

concursul I love DC | Autor: mocofleana

Link direct la acest mesaj

Oare conteaza faptul ca am facut o sesizare in legatura cu concursul?poza care a castigat locul 3 a trimis PM altor participanti pt a obtine voturi!
Este sau nu voie?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

mocofleana, da am luat in considerare si am aplicat si puncte de penalizare acelei poze.

o zi frumoasa.


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANISO spune:

Paiiiii.....in cazul asta inseamna ca e foarteeee tare poza.Daca chiar si cu PUNCTELE DE PENALIZARE....a luat locul 3.Oricum sunt multe intrebari.Una din ele ar fi de ce castiga Diana toate concursurile?Doresc sa raspunda un moderator,nu una din "certaretele" de serviciu.E clar ca concursurile DC au un stereotip.Voi astepta concursurile viitoare pt. ai avertiza pe neinitiati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Diana a castigat acest concurs pentru ca a avut o poza frumoasa si deosebita, care a declansat sentimente estetice placute privitorilor, ceea ce i-a facut sa o voteze. Castigatorii au fost desemnati pe baza voturilor liber exprimate.



Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui ANISO
Una din ele ar fi de ce castiga Diana toate concursurile?Doresc sa raspunda un moderator,nu una din "certaretele" de serviciu.


care sunt "toate concursurile" la care a castigat Diana?

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Foarte mult epoze au fost foarte reusite. Eu insumi am luat o foaie si am tot facut clasamentul meu si l-am modificat si iar si iar. Greu de decis. In fine in mod cert alegerea mea a fost fara a vizualiza vreo optiune sau vreun clasament. La liber. Nici macar nu m-am uitat in ce masura voturile mele au coincis cu pozele castigatoare. Nici nu am sa ma uit. Doar am votat si atat. Oricum opinia mea este ca pozele castigatoare chiar sunt foarte reusite dar mai sunt si alte poze foarte cool cum s-ar zice, dar votul este vot. Asa incat felicitari tuturor participantilor si nu stiu cat conteaza sau nu dar din partea mea pot sa fie mandrii de ceea ce au trimis. Sunt bucuros ca exista parinti si pitici care chiar isi manifesta prezenta. Asa incat felicitari!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANISO spune:

Toate la care participa...Klorane,Clipe 2007,Clipe 2008...si cred ca mai sunt.Nu a luat premiul cel mare decat la Klorane si acum cred,dar cu mana goala nu a plecat,a luat ceva.Nu e suspect?Eu cred ca da...Dovada "inghesuiala" la participarea in concurs...si sa vedeti pe viitor ,daca vor fi 10-20 de participanti,binenteles ca una va fi Diana,normal pt. a castiga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANISO spune:

Deci ,Marius ,inclusiv poza de pe locul 3....Ma faci sa-mi schimb parerea.Ti-am citit aproape toate postarile si pot zice ca esti unul din cei mai valorosi membri si moderatori...Dar daca asa gandesti....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pai daca cineva poate sa convinga X utilizatori sa voteze un singur participant este deja o performanta dar nu e suspecta.
In ce ar consta suspiciunile? Eu sunt nedumerit pentru ca exista un algoritm de calcul este publicat si oricine poate sa faca singur calculele. De asemenea este publica informatia nu numai cate voturi a primit ci si exact de la cine a primit voturile. Asa incat pe bune mie imi scapa total ideea de suspect.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

E ciudat in masura in care pasiunea pt fotografie si inspiratia sunt lucruri ciudate.



Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui ANISO

Deci ,Marius ,inclusiv poza de pe locul 3....Ma faci sa-mi schimb parerea.Ti-am citit aproape toate postarile si pot zice ca esti unul din cei mai valorosi membri si moderatori...Dar daca asa gandesti....

Ce e cu poza de pe locul 3? A luat foarte multe voturi - insa fiind reclamatii de SPAM a fost si penalizata. Deja s-a precizat asta.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput