Liceul Waldorf Bucuresti

Liceul Waldorf Bucuresti | Autor: crisiacob

Link direct la acest mesaj

Anul urmator piticul merge la scoala Waldorf din Pantelimon. Are cineva copilul inscris la aceasta scoala? Am de optat intre 2 invatatoare: Mihaela Benghea si Zenovia Ungureanu. Mi-ar fi de mare folos niste informatii legate de invatatoare dar si de scoala in general.
Multumesc anticipat!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motlej spune:

si baietelul meu va merge anul 2011 septembrie la waldorf in pantelimon si este inscris la Nicoleta Benghe noi deja am avut o intalnire cu ea si este un cadru didactic bun are experienta cu copiii suficienta cat sa nu mi fac griji,ce-i drept ca baietelul meu este deja la o gradininta waldorf si pentru noi este foarte usor sa facem trecerea am participat si la cateva intalniri cu invatatoarea.vor fi copii de la 2 gradinite waldorf cea din romana si cea din putul cu plopi ar fi bine sa ti asiguri locul din timp sau cel putin sa mergi sa vorbesti cu invatatoarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Este cineva care are copilul la Zenovia Ungureanu? Nu am nici un feedback de la un parinte pentru a ma putea decide...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Motlej, eu auzisem de la cineva ca nu se poate alege invatatoarea, oare am inteles gresit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Mai incearca si cu altcineva....:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Referitor la ce a intrebat Crisiacob!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Mihaela, nu inteleg ce vrei sa spui...

Mergi la inceput