cine schimba cu mine STRUMFI din oua KINDER?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

hehee... am piedut mesajele din august cu voi dar am revenit acum la subiect sa va spun ca noi avem de dat strumful cu caciula rosie (avem 3, deci din plin!) si in continuare ne lipseste strumful vrajitor... cel cu un vas in fata si cu mainile deasupra acestuia; sper sa il gasim pana la urma, daca de schimb nu mai avem cu cine...

am cumparat chiar azi din Real Cotroceni inca 2 oua kinder, sper sa fie strumfi in ei, ca le-am pipait eu si par cam taricele surprizele! astept sa treaca cateva zile sa vedem cand deschidem ouale pentru ca vreau sa le pape pe rand daca tot le papa! 2 intr-o zi ar fi chiar exagerat! si-asa ma mananca degetele sa le deschid eu, dar de ce sa ii stric bucuria Adelutei? nu mai bine le deschide ea?

ah, si voiam sa va intreb ce e cu ouale Joy sau care au pe Mickey Mouse, Minnie... etc... cum sunt surprizele din ele? tapanoase asa ca la Kinder strumfii? poate ne pune cineva o pozica? sau ma apuc de cumparat si oua Joy pt.curiozitatea mea personala...




karligutza
sunt mamica Adelutei

are mama o fetita... are si un blog!

_

ALAPTATUL HELPLINE
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Surprizele din ouale cu Mickey (ca bineinteles am cumparat si din alea) sunt dintr-o singura bucata, o figurina din Disney - Mickey Clubhouse asezata pe un postament din plastic (spre disperarea fiica-mii). Sunt dragute, dar se cam repeta ... Noi am luat 4 oua si am gasit 1 Pluto, 1 Donald (pe care deja l-a pierdut) si 2 Mickey la fel (ca sunt 3 figurine Mickey diferite).

Apropo, mai vrei CD-urile cu strumfii ? Ca mi-a pregatit sotul 2 CD-uri, daca le vrei ne conversam pe privat.

*****************************
www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai coase cineva goblen ?
www.dealemele.webs.com" target="_blank">cartile copilariei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soare05 spune:

buna.pe mine ma intereseaza puzzle cu strumfi. dar sa fie complete cu tot cu hartie. ma mai intereseaza hartiile de la seriile mai vechi ( monstrii si piratii , looney tunes )
va pot da alte jucarii la schimb .
soare05@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Soare, noi avem ceva puzzle-uri, dar nu stiu daca mai am hartia ... O sa caut pe-acasa, ca fata mea nu prea le apreciaza.

Ai cumva strumfulinstalator si cel cu cadoul ? Ca tot nu le-am gasit si am impresia ca s-a terminat seria, de cand au inceput ouale noi, fara carcasa din plastic.

Noi oferim la schimb Strumfita si Bunicul Strumf.

*****************************
www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai coase cineva goblen ?
www.dealemele.webs.com" target="_blank">cartile copilariei mele

Mergi la inceput