Goldie Pants - 43

Goldie Pants - 43 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj




Goldie Pants

cap.1, cap. 2, cap. 3, cap.4, cap.5, cap. 6, cap.7, cap.8, cap.9, cap.10, cap.11, cap.12, cap.13, cap.14, cap.15, cap.16, cap.17, cap.18, cap.19, cap.20, cap.21, cap.22, cap.23, cap.24, cap.25, cap.26, cap.27, cap.28, cap.29, cap.30, cap.31, cap.32, cap.33, cap.34, cap.35, cap.36, cap.37, cap.38, cap.39, cap.40, cap. 41, cap. 42



Show Must Go On



Mrs. Lisa Bad J.
Mrs. Purple Jackson
Mrs. Iona Rock Jackson
Mrs. Anka BlueShirt Jackson
Mrs. Oana N. MLover Jackson
Mrs. JoAnn Ebony jr. Jackson
Mrs. Adrianka J. Forever

and the one and only...
Miss Dirty Diana mj_girl

GBP during today

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

subscriu

oana..nu mai zic nemik.....astept vetamina





mey iona ti-e clar ca imi esti datoare vanduta iti fac rost de vetamine cum nici nu visezi tu de bune da cum se procedeaza pe aci, o sa incasez de la baietii tai ca tu stiu ca esti bizi treburili casei

mey sa nu intarziati la inaugurare ca va asteapta propritaru si nu e fromos sa il lasati sa astepte, desi eu nu ma supar, ca ii tin companie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
mey sa nu intarziati la inaugurare ca va asteapta propritaru si nu e fromos sa il lasati sa astepte, desi eu nu ma supar, ca ii tin companie





hai mey oana ca nu te las io singura
scoate presul cu WELLCOME la usa, sa vina si restul fetelor...


fetili


19+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

pt.apartamentu nou...ce fete harnicute la platit chiria

pana ajung vetaminile si delicatesili,poftiti lawww.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">


Citat:
o sa incasez de la baietii tai

baietii mei nu e violenti

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



poi tocmai mey iona ca stiu cat sunt de generosi si de gentili si de draguti, de aia accept sa plateasca ei pt tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili bine v-am gasit in new GP

purple

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
mey sa nu intarziati la inaugurare ca va asteapta propritaru si nu e fromos sa il lasati sa astepte, desi eu nu ma supar, ca ii tin companie

oana cum sa lasam proprietaru sa astepte? no way chiar acu am trecut pe la el si i-am platit...sunt la zi cu totul





iona tie am sa-ti trimit pe currly neste delicatesi speciale ca ai muulta treaba prin gospodarie si nu ai timp de pierdut pe drumuri

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

offff ca je nu stie never sa se faca inteleasa o sa mor fara prieteni si neinteleasa


No, bine v-am gasit in casa noua si sedere placuta!si da Oana, asta sigur e de bine

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

o stea logostea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Da-mi prezentati si mie proprietarul?

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

o stea logostea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

helau

fetili...faina inaugurare am avut...

iona ce cautasi mey cu cafelili la ora aia???,
oricum efectul lor s-a mai diminuat de aseara asa ca...mai servim o tura...www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

liso venisi tu asa...fara o delicatese acolo ...apropo Billie Jean ce mai face???

iona

marami...ai cunoscut proprietaru pana la urma???


19+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

purple hello

19+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput