XL-S

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

Citat:
citat din mesajul lui FlyLady74

Iau deja de 10 zile si pare ca am dat jos 3 kg. Am luat cate 2 pastile pe zi, ar trebui ca pana la sfarsitul lunii sa dau jos 8-9 kg daca e sa ma iau dupa prospect.
Va spun cand termin luna daca e OK pana la capat.



ceva efecte negative???adica insomnii,greata,agitatie/???da ne te rog detalii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Nu am simtit nici o schimbare. Cel putin aparenta.

Editez: e adevarat ca a inceput sa ma doara stomacul, dar eu am mai avut problema asta si inainte. Nu cred ca e de la pastile dar totusi o mentionez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Dar de mancat cum mananci? Ca inainte sau tii vreo dieta ceva? Nici acum n-am ajuns la farmacie, iar acum nici atat pentru ca nu m-am hotarat inca ce ar fi mai bine pentru mine. Eu vroiam calorie reducer tu vad ca iei pe celalalt si functioneaza ce sa fac ce sa fac?

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

si pe mine tot calorie reducer ma tenteaza.Fly lady de care iei?

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Eu iau Duo Slim & Shape.
Da, mancam putin si destul de echilibrat si inainte, dar cand ma loveste foamea, ma loveste! :)
Deci daca te roade foamea, Calorie Reducer ar fi mai bune, cred.
Sau poate combinate, am inteles ca merge si asa.
Dar eu vad ca m-am intepenit la cele 3 kg date jos. Nu stiu daca voi mai continua, cred ca iau o pauza, sa vad ce se intampla, daca nu le pun la loc. Desi as mai avea nevoie de 2 saptamani...
Nu vad rezultate spectaculoase. Ar trebui sa am rabdare, ceea ce nu am

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

merci fly lady

Si eu la capitolul rabdare trebuie sa lucrez

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

imi poate spune si mie cineva ce contin aceste medicamente? care e substanta activa? ca sa stiu daca ma mai duc sa-mi iau sau nu. merci mult.
Edit: mi-am amintit si eu de gogu si am dat cautare si m-am lamurit cat de cat, desi nu spun ce contine exact ci doar ca sunt pe baza de fibre...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

La ingrediente e mult de scris la duo slim ca intre timp ajunsei si io la farmacie si iau de 3 zile is nimic.
Iti zic asa in mare ce se lauda ei ca are: extract de arbore de cacao si ceai verde, extract de mar dulce, anghinare, patrunjel, grepsfruit, afine si extract de ananas. Si cam fiecare are cateceva de facut ca sa te ajute sa slabesti.
Eu ma declar putin dezamagita dupa trei zile. Parca mi-a scazut pofta d emancare dar cica sa iei la micul dejun si la pranz numai ca mie imi taie pofta la pranz dar la cina ma cam ia. Cred ca de maine incep sa iau la pranz si la cina.
Si o sa continui urmatoarele 2 saptamani cu celalalt.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Androix, tu cum stai?
Eu ma mentin pe cele (NUMAI) 3 kg pierdute in cele 2 saptamani, nu am mai luat in greutate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

ooo eu am fost in concediu si ma bucur ca nu m-am ingrasat prea tare in schimb am dat banii degeaba pe ele la cat am mancat.
De ieri sunt inapoi pe treaba la programul meu. Mai am cateva zile de luat si le termin, o sa iau calorie reducer in continuare. Dar am impresia ca iau totusi putine doar doua pastile pe zi. Tu cate iei?

Si cum merge cu flylady? Eu sunt in acelasi stadiu de inceput. Acum ma apuca harnicia si urmatoarele 5 zile uit de ea cu desavarsire

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput