XL-S

XL-S | Autor: FlyLady74

Link direct la acest mesaj

A folosit cineva produsele de slabit XL-S?
Nu am auzit pana acum nimic rau de ele, cum am auzit spre Alli, Reductil, Lindaxa sau Capsula de slabit Arpfarm.
Am auzit doar ca sunt foarte bune, au efect, etc.
Nu reusesc sa dau jos cele 10 kg in plus, nici nu ma ingras dar nici nu slabesc, cu toate incercarile mele disperate.
Vreau sa iau ceva care sa ma ajute, dar sa nu risc sa-mi las copii orfani.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

am folosit si eu,ce-i drept nu prea m-am tinut de ele,timp de 2 saptamani(o cutie).luam cate doua pe zi cum scrie in prospect,una dimineata si una la pranz,chiar daca unele persoane cu care am mai vorbit spuneau sa iau 4 pe zi
in timpul ala am tinut si cura timp de 10 zile si am slabit 2 kg(care cred ca a fost mai mult efectul curei),pe care bineinteles ca le-am pus inapoi
Reactii adverse nu am avut,nu mi-a fost rau,nimic!
E posibil sa aiba efect,dar trebuiesc luate cam doua luni,asa scrie la ei pe site

http://madootza19.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Iau de 3 zile si parca arata cantarul cu un 1-2 kg in minus. Acuma nu stiu daca nu e o mica dereglare la indicatorul cantarului, ca nu e din ala profi, electronic Voi vedea peste cateva zile mai sigur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Te sustin! Acum am aflat si eu de pastilele astea si cred ca le voi incerca si eu. Pana imi fac drum pana la farmacie iti fac galerie de pe margine!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Mai ai rabdare 10 zile, sa vedem cum merge

Ai grija insa la pret. La Timisoara le-am gasit in farmacii la preturi intre 64 si 88 lei. La Vlad - 88lei, SensiBlu - 84 lei ... La intrarea in magazinul Real Aradului am dat de o farmacie de unde le-am luat cu 64 lei. O sa ma uit cum se numeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Aha, mersi de pont. Citisem pe net, ca am dat cautare pe gogu dupa ce ai deschis tu subiectul, ca sunt in jur de 75 de lei deci undeva la jumatate.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Fly lady, iti taie foamea aceste pastile?sau ce afect au?

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Exista mai multe.
Eu am luat XL-S Duo Slim & Shape. Nu simt nici o diferenta, dar eu nici inainte nu mancam mult, nu aveam pofte, nu mancam dulce sau gras.
XL-S Calorie Reducer am inteles ca iti taie foamea, iti da senzatie de satietate si iti reduce pofta de dulce. Dar nu am incercat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

mersi mult, deocamdata fac un research...apoi sa vad ce varianta ma avantajeaza.

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rapsody spune:

Ceva efecte? Sunt bune de ceva? sau dau banii degeaba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Iau deja de 10 zile si pare ca am dat jos 3 kg. Am luat cate 2 pastile pe zi, ar trebui ca pana la sfarsitul lunii sa dau jos 8-9 kg daca e sa ma iau dupa prospect.
Va spun cand termin luna daca e OK pana la capat.

Mergi la inceput