Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

XL-S

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou  Raspunde  Versiune imprimanta
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 3

FlyLady74
membru incepator

Romania
Timisoara

103 Mesaje
2 Prieten(i)

Trimis la - 17/06/2010 :  21:31:00 Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite FlyLady74 un Mesaj Privat  Reply with Quote

XL-S

A folosit cineva produsele de slabit XL-S?
Nu am auzit pana acum nimic rau de ele, cum am auzit spre Alli, Reductil, Lindaxa sau Capsula de slabit Arpfarm.
Am auzit doar ca sunt foarte bune, au efect, etc.
Nu reusesc sa dau jos cele 10 kg in plus, nici nu ma ingras dar nici nu slabesc, cu toate incercarile mele disperate.
Vreau sa iau ceva care sa ma ajute, dar sa nu risc sa-mi las copii orfani.
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator

senz_benz
membru incepator

Romania, Ploiesti
139 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 17/06/2010 :  22:35:12 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui senz_benz  Trimite mesaj yahoo luisenz_benz Adauga semn de carte la raspuns Trimite senz_benz un Mesaj Privat  Reply with Quote
am folosit si eu,ce-i drept nu prea m-am tinut de ele,timp de 2 saptamani(o cutie).luam cate doua pe zi cum scrie in prospect,una dimineata si una la pranz,chiar daca unele persoane cu care am mai vorbit spuneau sa iau 4 pe zi
in timpul ala am tinut si cura timp de 10 zile si am slabit 2 kg(care cred ca a fost mai mult efectul curei),pe care bineinteles ca le-am pus inapoi
Reactii adverse nu am avut,nu mi-a fost rau,nimic!
E posibil sa aiba efect,dar trebuiesc luate cam doua luni,asa scrie la ei pe site

http://madootza19.hi5.com
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

FlyLady74
membru incepator

Romania, Timisoara
103 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 22/06/2010 :  10:06:16 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite FlyLady74 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Iau de 3 zile si parca arata cantarul cu un 1-2 kg in minus. Acuma nu stiu daca nu e o mica dereglare la indicatorul cantarului, ca nu e din ala profi, electronic Voi vedea peste cateva zile mai sigur.
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

Androix
Read my lips!!!

Romania, bucurestiBUCURESTI
9023 Mesaje
15 Prieten(i)
Trimis la: - 22/06/2010 :  10:34:13 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Androix Adauga semn de carte la raspuns Trimite Androix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Te sustin! Acum am aflat si eu de pastilele astea si cred ca le voi incerca si eu. Pana imi fac drum pana la farmacie iti fac galerie de pe margine!

Blogul grasei
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

FlyLady74
membru incepator

Romania, Timisoara
103 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 22/06/2010 :  10:42:47 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite FlyLady74 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mai ai rabdare 10 zile, sa vedem cum merge

Ai grija insa la pret. La Timisoara le-am gasit in farmacii la preturi intre 64 si 88 lei. La Vlad - 88lei, SensiBlu - 84 lei ... La intrarea in magazinul Real Aradului am dat de o farmacie de unde le-am luat cu 64 lei. O sa ma uit cum se numeste.

Androix
Read my lips!!!

Romania, bucurestiBUCURESTI
9023 Mesaje
15 Prieten(i)
Trimis la: - 22/06/2010 :  12:21:58 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Androix Adauga semn de carte la raspuns Trimite Androix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aha, mersi de pont. Citisem pe net, ca am dat cautare pe gogu dupa ce ai deschis tu subiectul, ca sunt in jur de 75 de lei deci undeva la jumatate.

Blogul grasei
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

SuperMami_1
am doi copii minunati

Romania, Bucuresti
1137 Mesaje
12 Prieten(i)
Trimis la: - 22/06/2010 :  16:50:29 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiSuperMami_1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite SuperMami_1 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Fly lady, iti taie foamea aceste pastile?sau ce afect au?

Albumele noastre

FlyLady74
membru incepator

Romania, Timisoara
103 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 23/06/2010 :  16:30:04 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite FlyLady74 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Exista mai multe.
Eu am luat XL-S Duo Slim & Shape. Nu simt nici o diferenta, dar eu nici inainte nu mancam mult, nu aveam pofte, nu mancam dulce sau gras.
XL-S Calorie Reducer am inteles ca iti taie foamea, iti da senzatie de satietate si iti reduce pofta de dulce. Dar nu am incercat.

SuperMami_1
am doi copii minunati

Romania, Bucuresti
1137 Mesaje
12 Prieten(i)
Trimis la: - 24/06/2010 :  19:21:05 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiSuperMami_1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite SuperMami_1 un Mesaj Privat  Reply with Quote
mersi mult, deocamdata fac un research...apoi sa vad ce varianta ma avantajeaza.

Albumele noastre
rapsody
rapsody
membru incepator

Romania, galatiGALATI
212 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 28/06/2010 :  14:25:30 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite rapsody un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ceva efecte? Sunt bune de ceva? sau dau banii degeaba?

FlyLady74
membru incepator

Romania, Timisoara
103 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 29/06/2010 :  16:05:34 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite FlyLady74 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Iau deja de 10 zile si pare ca am dat jos 3 kg. Am luat cate 2 pastile pe zi, ar trebui ca pana la sfarsitul lunii sa dau jos 8-9 kg daca e sa ma iau dupa prospect.
Va spun cand termin luna daca e OK pana la capat.
Pagina: din 3 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou
 Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com