Deva-Hunedoara sau apropiere ...2

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Salutare fetelor.
Oare pe unde umblati???
eu am fost prin oras si acum suntem acasa Azi am lenevit ca a fost sarbatoare .
Cipriana lasa ca iti faci tu calculatorul si dupaia o sa putem vorbi
Va


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Salutare!

La noi iar ploua nu stiu cand s-o gata o data cu ploile astea,ca deja m-am saturat si se plictiseste si copilul de stat in casa...apoi noi!
Astept sa se trezeasca ai mei ca sa dau un pic cu aspiratorul,apoi am si ceva de calcat...
Va las o cafeluta de amiaza

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Va salutam si noi . Ne-am intors joi de la tara, ca nu am mai rezistat sa stau acolo cu ploile astea... Eu una m-am saturat de atata ploaie si vreme urata

cipriana, felicitari pentru primul dintisor....ai vazut ca pana la urma a iesit? Si-ti faceai atatea probleme...

danuta, noi am fost sa facem pasapoarte la fete acum 2 saptamani, intr-o miercuri dupa amiaza cand aveau program pana la ora 18, dar nu am avut nici o problema cu bonurile de ordine; cum am ajuns, am luat bon de ordine si am intrat la poze...in 10 minute am fost gata cu totul.

miha2006...lume noua, ce sa zic...Chiar m-am mirat cand am vazut ca ai avut timp sa postezi si tu pe aici....Hai, ia-o pe Iulia si hai la fina-ta!!!Va pupam dulce de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna fetelor
Sa stiti ca dintisorul cu pricina,inca nu a erupt de tot, erupe cate un pic

danuta36, si la noi ploua , si eu m-am saturat , dar cica de sammbata se face vreme buna, sa speram .

Mi-Ka, bine ai venit acasa, s-a mai schimbat ceva pe la Cluj?, mersi de info pt pasapoarte, program de la 18 miercurea, bine de stiut.

ramyteo, "La multi ani ! Teo" ca azi e ziua ei, azi ii faci toate mofturile nu??!! sa sti ca nu mi-am facut calculatorul, imi pare rau, si vineri plec, si doar cand vin de la mare il fac, bine?

Astazi si eu imi fac mofturile, e Sf Petru si Pavel, si e ziua mea si a puiului meu, asa ca va invit la o prajitura cu piscoturi si o cafea
Va pe toate, si va urez o zi buna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Teo si Darius LA MULTI ANI!!!!
Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi si sa aduceti in sufletele parintilor vostri numai bucurie!!!!

cipriana, miercurea e program pana la ora 18, nu de la ora 18 ... intra pe situl prefecturii si ai sa vezi programul exact la pasapoarte
De schimbat prin Cluj...nu stiu ce s-a schimbat, ca nu stiam cum sa iesim mai repede din aglomeratia aia sa plecam catre Dej...cred ca numai mirifica autostrada de 50 km...

Mai fetelor, Andreiuta mea nu mai vrea deloc sa pape mancarica gatita de vreo 2 saptamani...nu stiu ce sa ma mai fac cu ea...mananca doar fructele, mai mananca si cate un iaurt cu biscuiti si paine goala la greu . Ce-i drept ii tot iasa vrei 3 maselute si un dintisor, dar chiar sa nu mai manance mancare???
Va pupam dulce,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Cipriana distractie placuta si multumim la fel
Mi-ka multumim la fel Apai de la maselute poate face asa, vezi tu acum.
Va pe toate.



www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Fetelor am pus o intrebare la "parintii intreaba..." la subictul "tgo foarte marit" si poate stie careva dintre voi sa-mi raspunda...

rodica, pe unde umbli? Sper ca sunteti bine!

Noi suntem la bunici, la Brad, sa mai stea fetele la aer curat putin si sa mai umble si dupa buni, ca dupa mine umbla destul in casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Of mai Miha ce necajita esti...nu stiu ce sa iti zic ca nu ma pricep la asa ceva...am citit da mai mult nu am ce sa iti zic...cumnatamea merge saptamana viitoare la Cluj cu una dintre fete ca i-a iesit nisip in urina si a facut scaun cu sange astia de aici i-au zis ca de la hemoroizi, acum merge sa se convinga, e greu asa... pentru voi


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Fetelor, maine dimineata decolam din Timisoara spre Italia, la mareeeeee..........
Sotul a plecat de azi cu masina ca aveam nevoie de ea in Italia si plus de asta aveam si o gramada de bagaje, iar eu cu fetele plecam maine dimineata cu avionul, din Tm. Am ceva emotii ca nu am mai fost intr-un aeroport niciodata, dar sper sa ma descurc cu toate procedurile ce trebuiesc facute; mai greu o sa fie la intoarcere din Italia,in aeroport, cand nu o sa pot intreba si eu pe limba mea pe careva ce trebuie sa fac si pe unde sa ma duc .
Va pupam dulce si va dorim o vara frumoasa cu muult, muult soare!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Mi-Ka superrrr, sa va distrati bine si sa ne aduci multe pozici sa va vedem brnzati Concediu placut!!!!!


Suntem mari

Mergi la inceput