Deva-Hunedoara sau apropiere ...2

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Ramo ce harnicuta esti mami

Ciprianada,am rezolvat azi,in sfarsit...dar am fost printre ultimii.O vecina de-a noastra zicea ca a fost de la 6,a asteptat pana s-a deschis,la 8,30,si a fost a doua...apoi noi nu puteam ajunge asa devreme in Deva,ca tati si-asa a fugit de la servici cateva ore...Dureaza 14 zile,ne-a spus sa mergem dupa 2 iulie,sa-l ridicam.

La noi a tras o ploaie buna,e innourat de parca vine noaptea deja asa ca nu mai iesim pe afara..I-am luat lui Miru de la Real,doua body maieu cu 3 lei bucata si o pijama de vara tare draguta

Mi-ka voi ce mai faceti?

Va invit la o spuma de capsuni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

BUNA tuturor hunedorencelor...

N-am mai postat cred ca de 2 ani, am cautat subiectul sa vad daca mai exista si...Surpriza... MAI E.
Multumim ca la-ti tinut. Sunteti doar 3-4 fete dar HARNICUTE foc.

Va pup cu drag.

Mi-ka ne auzim, concediu fain la Cluj, pup fetele cochetele.



MIHA SI IULIA (22.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Hello!

Miha2006 te asteptam mai des pe aici...

Fetele din Deva,a-ti fost la Serbarile cetatii?Cum a fost?

Ramo sa-ti traiasca printesa,sa creasca mare si sanatoasa!



Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Bine ai venit Miha
Danuta mersi mult desii in 29 e ziua ei normal dar pentru ca tati iara pleaca cu lucru am vrut sa fie si el la chef oricum multumim la fel


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna fetelor ,
Ce mai faceti? Iarasi s-a stricat vremea .

ramyteo, frumoasa petrecere, v-ati distrat nu gluma. Mai, da torturile alea sunt facute de tine? Deci, ziua lui Teo e de Sf Petru, noi atunci ne serbam onomastica, da ziua ta cand e?

danuta36, cand au fost serbarile cetati? si ce se intampla acolo? la Deva / Hunedoara?

miha2006, bine ai venit printre noi .

va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Cipriana am facut eu si vecinamea
In ziua in care am nascut nu am stiut ca e sarbatoare numai dupa ce am nascut am aflat ca era sarbatoare Sf. Petru si Pavel
Ziua mea e in 3 februarie
Va pe toate!!!


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna dimineta fetelor ,
Azi am fost foarte matinala, pana la ora asta am dat si cu aspiratorul si am pregatit si papa pt piciul meu, pt ca ma tarziu, daca tine vremea plec pe afara.

ramyteo, , da desenele alea sunt facute la laborator, nu acas? daca vecina le-a facut acas sa ne spuna si noua cum? o rugam frumos . Ziua ta e in luna cu mama mea (6).

A!!!! ne iasa primul dintisor [:D, e un pic agitat, dar vad ca ne lasa durerea si ne ia.

Mai da fetele astea pe unde or fi, ca nu mai spun nik ?
Eu deabea astept sa plec la mare , sa ma relaxez un pic acolo, cat pot.
va pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Cipriana vorbesc serios ca sunt facute la laborator
Felicitari primului dintisor !!!!!!!!!!
Mai intra si tu pe mess
va


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna dimineata fetelor ,
ramyteo, speram si eu cu torturile alea , sa sti ca am vazut mes tau, dar ieri am avut cam multa treaba, si cand sa intru nu mergea tastatura, mi se stricase, si m-am inervat ca o prinsesem si pe prietena mea din Italia pe mess si nu puteam vb cu ea, toata am fost un pachet de nervi.

Fetelor voi ce mai faceti ? pe unde mai umblati?

Azi naste o prietena de-a mea, prin cezariana, iar daca stau sa ma gandesc bine cred ca s-ar putea chiar in dimineata asta (pana in 12), astept sa ma sune sotul ei, ca ea va fi anesteziata si nu va sti ce e cu ea

Va pup .

Mergi la inceput