Deva-Hunedoara sau apropiere ...2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Mi-Ka super ca mergeti la mare sa va distrati si pentru noi


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna dimineata
Deci, a fost un weekend torid, si toate am fost plecate, si oriunde am fost multa caldura si putina racoare.

danuta36,si noi am uitat aparatul

Mi-Ka, unde langa Dej? eu merg si inspre Baia-Mare, si inspre Bistrita,acolo merg la tara.

ramyteo, acuma vreau sa iti spun ca m-am apucat, si eu de curatenie, ca pe al meu sotla apucat reparatul prin casa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Cipriana lasa ca gati tu, nici eu nu stau prea bine pentru ca os a vina sa imi sparga la baie si la bucatarie ca ne bagam apa separat si dupaia sa vedem ce imbunatatiri facem la apartament cand o sa aibe al meu vreme ca de regula la noi nu prea are timp sa faca treaba in casa.
Oare de ce nu iti activezi PM-ul????


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Hello!

Noi pe acasa,ca a inceput sa ploua si tuna de numa afara...bine ca se mai racoreste ca asa zapuseala era.Miru s-a umplut de pete mici rosii pe spate si burtica,cred ca de la caldura si transpiratie,azi noapte s-a tot foit si a si scancit de cateva ori..

Mi-ka era numai buna apa,nici rece,nici calda...sedere placuta la bunici! Ce fain ca mergeti in Italia,in ce luna?

Eu sunt in concediu saptamana asta,asa ca o sa mai dau pe aici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Danuta la Mirunica
Mai ce vreme urata e ... nici noi nu am plecat naspa
Va


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna fetelor
Si noi avem bubite de la caldura , m-am speriat in prima faza dar mi-a trecut .
Degeaba ploua, ca tot zapusala e, la piciul meu nu ii place caldura, si e asa de agitat.
ramyteo, nu stiu sa imi activez PM-ul .

Va si vaurez o zi placuta.

PS: sunt supi, ca din cauza ca e prea cald, nu pot sa vin la Deva .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Salutare, eu sunt pe acasa ca e canicula
Cipriana nici eu nu mai stiu cum se activeaza ca eu l-am activat de muuulttt si nu mai stiu cum se face rugam fetele care stiu sa ne zica sa iti poti activa si tu pm-ul


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Salutare si de la mine
Sunt in vizita la ramyteo, o stresez pe Teo si ea pe mine
in rest, delectare la conquiztador
Suntem in vacanta, asa ca relaxareeeeeee, ca a fost un an greuuuu
hunedorencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Salutare fetele...
Voi ati plecat deja in vacanta?????
Vai de mine ca bate vantu pe la noi


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna fetelor ,
Oare azi ce vreme se anunta, ca la noi e cam inorat, sa speram ca e mai racoare.
Piciul meu a plecat in 4 labe si tre sa ma tin dupa el non-stop, ma distreaza , merge peste tot si descopera tot felul de lucruri.

lulu_boches, din cate vad cam peste tot e mania conquiztador.
ramyteo, noi plecam abia peste 3 sapt, abia astept, iar fetele se pare ca au plecat, ca nu mai scriu nimic.



Mergi la inceput