Deva-Hunedoara sau apropiere ...2

Deva-Hunedoara sau apropiere ...2 | Autor: ramyteo

Link direct la acest mesaj

Salutare fetelor.
Am facut subiect nou ca acolo nu ne mai incapeam

Spor la scris!!!!!!!!!!


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

ramyteo, nu uita sa pui si un 2 la titlul capitolului, sa se vada ca am fost harnice si noi
Ma bucur ca Teo e bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Salutare.
Am modificat suntem harnice
Noi am fost plecati si acum suntem acasa si m-am gandit sa intru sa vad daca ati intrat
No va pup si o noapte buna Deva oriunde te-ai afla


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Pentru ca a fost ultima Zi de gradi la noi la grupa mijlocie...ne-am facut de cap am fost la Mall si am lasato pe mitzi mic sa se joace acolo vreo doua ore cu un coleg de a ei ... iar eu cu mamica am fost plecate prin Billa ne-am facut de cap putin
Voi ce faceti?
Va


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna fetelor
Afara e foarte cald, plimbarile sunt super. Dar sincer, imi e frica, nu stiu cum sa il imbrac, sa nu transpire, sa nu raceasca, la pici nu ii place caldura, e foarte agitat.

Mi-Ka nu stiam ca avem gradina zoo in judet, super!!!!!!!!
noi locuri de vizitat

Voi ce ati mai facut? eu m-as duce la , dar nu am cu cine sa il las pe pici, asta e, de shoping ce sa mai zic, cu el in brate ca nu are rabdare.

Voi ce planuri aveti pt vara asta?[/ eu merg , deabea astept, stiu ca o sa fie greu, dar pt pici ma duc, sa facem aerosoli, si un pic de baita ( daca o sa fie apa calda ).





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Hello!

Si la noi e cald de numa,iesim numai seara pe afara,oricum de dimineata am fost la servici...saptamana viitoare sunt in concediu,ca trebuia sa se interneze taica-meu,si nu mai aveam cu cine lasa fata...dar s-a amanat operatia lui de cataracta,ca au intervenit altele intre timp...

Daaa..e fain ca avem gradina zoo,dar sunt putine animalute...am mai fost si noi cu Miru pe acolo,a hranit iepurii cu pufuleti

Cipriana si noi avem planuri de mare pentru august,ne-am luat bilete la Albena...abia astept

Pupici si o seara faina sa aveti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipriana85 spune:

Buna dimineata ,
danuta36, eu plec mai repede , luna viitoare pe 5, la eforie nord. Apropo cat a costat biletul tau ? e all-inclusiv?

Fetelor pe unde umblati ? haideti la cafea? a venit weekendul si nu mai da-ti pe aici?
Astazi cred ca urc la munte, sa stau cu piciul un pic la aer curat, si poate prind si eu un pic de soare ( cat un pici de amiaza).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:


Salutare fetelor, ce faceti?
Noi suntem pe acasa deocamdata
O sa plecam mai tarziu vedem noi pe unde
Va pup


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Seara buna de la noi!

Cipriana da,all inclusive este,am dat aproape 600 de euro pentru doua persoane,7 nopti...cam mult,dar ne-am saturat de litoralul romanesc,fara conditii si cu preturi cam piperate,am zis sa vedem si alte locuri,ca si Miruna e mai marisoara acum...

Noi azi am fost la iarba verde pe la Simeria,ca la Petreni,unde mergeam de obicei nu mai gasisem loc...ne-am si balacit in Strei,pacat ca am uitat aparatul si n-avem poze...

Ramo ce mai face Teo?

Celelalte fete,pe unde umblati?

V-am pupat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Salutare fetelor.
Danuta suntem bine, am fost plecati prin oras ca la noi s-a tinut nu stiu ce spectacol cica a fost ceva sarbatoare la unguri si a fost si concurs au gatit au facut gulas si pe cel mai buni i-a premiat si noi am mancat super bun TEodora a picat la datorie, a adormit intr-o secunda la cat a umblat azi...aio...
Mirunica ce face???
Cipriana de ce nu activat pm-ul???


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Noi suntem la Brad, la bunici...stam pe afara 2-3 ore dimineata si 2-3 ore seara; noroc ca am fost vineri pe la rds si mi-am luat un modem pentru internet mobil, sa pot vorbi cu voi. Vineri plecam pe la alti bunici, undeva pe langa Dej si acolo cred ca nu o sa am semnal la net .
Planuri de vacanta...noi mergem in Italia, la mare, doua saptamani; eu plec cu fetele cu avionul, iar sotul vine cu masina, cu bagajele
Danuta, asa plin a fost la Petreni? Cum a fost apa in Strei, calduta sau rece?


Mergi la inceput