lamurire

lamurire | Autor: letitia78

Link direct la acest mesaj

Buna vreau sa va intreb ceva ,pentru a merge la recuperare la Gura Ocnitei iti trebuie recomandarea neurologului? Daca nu as dori sa-mi spuneti cum se procedeaza ca sa ajungi acolo.
Pupici ingerasilor si rabdare mamicilor.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

letitia,din cate deduc,din subiectele deschise de tine aici,ai un copil cu probleme...toate mamicile de copilasi cu probelme au un subiect special in care discuta,pe toate temele,nu este nevoie sa deschizi cate un subiect,cu cate o intrebare...vino si tu cu noi si acolo,dezbati absolut orice!iti dai link de la subiect!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=150419

te asteptam aici!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Leti, daca vrei sa ajungi iar la subiectul Epilepsie, trebuie sa dai clic pe numarul ultimei pagini de la subiectul Epilepsie.
Tu ai deschis subiectul, dar pentru ca se scrisesera 20 de pagini, am deschis eu un capitol nou. Asta e regula, nu mai mult de 20 pagini la un capitol.
Subiectul Epilepsie (2) a ajuns la pagina 16 acum, da clic aici si o sa ajungi la subiectul deschis de tine initial.
Vezi ca a scris Vio detalii despre cum poti ajunge la centru de la Gura Ocnitei.
Trebuie mai intai programare facuta la centru dupa care trimitere de la medicul de familie, si ceva analize ptr tine si pui.
Sper sa regasesti grupul minunat care s-a format.

Te pup si multa sanatate!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput