Sunt deschise maine 31.05.2010 gradinitele de stat

Sunt deschise maine 31.05.2010 gradinitele de stat | Autor: lavi_p13

Link direct la acest mesaj

Nu stiu daca maine sunt deschise gradinitele, daca fac sau nu si educatoarele greva. Voi ce stiti? Pe noi nu ne-au anuntata nimic vineri de la gradi, iar eu am uitat sa intreb . si nu stiu daca sa duc sau nu maine fetita la gradi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

La noi e greva, nu se merge la gradi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Cred ca depinde de educatoare, de gradinita, de decizia luata. La ai mei e deschisa gradinita si doamnele sunt acolo. vineri ne=au spus ca au luni un spectacol-surpriza organizat de catre un sponsor pt copii cu ocazia zilei copilului (in avans) si ca o sa fie la gradinita toata saptamana, chiar daca semneaza pt greva. E perioada serbarilor, pupaturilor si petrecerilor de luat ramas-bun inainte de vacantza si ele spun ca cei mici merita din plin sa se bucure de zilele astea acolo, alaturi de colegii lor. Asta e ceea ce ne-au spus noua. Poate explicatia e si ca nu isi permit sa faca greva si sa le ia din salarul si asa mic pt zilele astea. Nu stiu, cert e ca o sa fie la gradi.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anka74 spune:

Si noi mergem maine la gradi, avem o serbare de pregatit! Plus ceva surprize de 1 iunie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Gradinita noastra (nr.67) e deschisa, azi am dus pitica acolo.

Altele nu sunt, colegele mele de servici nu duc copiii.

Boghi

www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai lucreaza cineva goblen?
www.avonromania.webs.com" target="_blank">... e mai simplu decat crezi ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deborah77 spune:

Nici nu stiam ca e greva, credeam ca de maine. Am fost normal la gradi, mai este una alaturi si veneau copiii si acolo....

Mergi la inceput