Parfumuri on line

Parfumuri on line | Autor: Bratu Monica

Link direct la acest mesaj

Va rog frumoas a cumparat cineva de pe www.parfumuriokazii.info?
Ca parere aveti?Sau altfel intrebat:de unde pot cumpara parfumuri on line ADEVARATE si la un pret acceptabil?
Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Monica, din strainatate, din magazine. Am luat si eu de pe net dar nu sunt sigura ca sunt originale. E o diferenta mare intre unul luat din afara tarii, chiar si din Sephora si unul luat de pe net. Parerea mea e ca nu merita pretul si sa nu ai siguranta produsului.

Eu una nu mai iau de pe net.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Moni, eu sunt f.multumita de acest site, sunt niste profesionisti!

http://www.ausliebezumduft.de/index.php?cPath=23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Danamiha merci pentru sfat.Mi-am adus aminte ieri ca tot tu mi-ai recomandat si esente de lux acum cativa ani.
Mai astept inca un raspuns de la tine la celalalt subiect despre esente.Ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Monica, eu am mai comandat parfumuri de pe strawberrynet.com si am fost multumita. Singurul inconvenient este ca vin din Hong Kong si trec prin vama.

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008
http://family.webshots.com/album/570097332OcrkWq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Eu recomand tot strawberrynet.com. In ultimii 2 ani numai de la ei am cumparat, chiar azi am primit 2 parfumuri, super.
Manumanu mie im sosesc la posta si nu am platit niciodata nimic, tu la ce vama te referi? Platesti ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Parfumurile de la strawberrynet nu mai vin din HK, ci din Suedia (Malmo), asa ca se ridica de la of.postal de cartier, fara a plati ceva. Acuma nu prea mai e rentabil sa iei de la ei pt. ca a crescut mult cursul dolarului, insa parfumurile/cosmeticele din sectiunea de reduceri sunt inca avantajoase.

cristina d.

"Idealurile se aseamana cu stelele: nu poti ajunge la ele, in schimb te poti orienta" (Constantin Tanase)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andas spune:

Eu am cumparat de la www.aoro.ro si sunt foarte multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

atentie, pe alt forum a fost un adevarat scandal legat de aoro, din ce in ce mai multi cumparatori se plang ca le-au fost trimise imitatii ieftine....se pare ca politica lor este sa-ti trimita la inceput un parfum original + testere gratuite si, dupa ce te castiga de client, la urmatoarele comenzi iti trimit fake-uri...

asadar, aveti grija de banii vostri, nu are rost sa imbogatiti niste escroci...

profitati de perioada aceasta, a concediilor, si rugati pe cineva cunoscut sa va cumpere parfumurile dorite din vama turca (duty-free) sau din alte tari...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

atentie, pe alt forum a fost un adevarat scandal legat de aoro...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Si mai este

cristina d.

"Idealurile se aseamana cu stelele: nu poti ajunge la ele, in schimb te poti orienta" (Constantin Tanase)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Eu cumpar demult de pe esente si deocamdata nu am avut nici o nemultumire.Chiar am comparat acelsi produs luat din duty free cu unul luat de pe esente si nu am sesizat nici o diferenta.
Acum am intrat si pe strawbbery si par acceptabile preturile.Vad avantaj ca au parfumuri la cantitatte mai mica.



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput