ortoped pediatru bun,cine stie in bucuresti?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionela86ifr spune:

da la dnu Bara am fost dar a vazut-o si Negoita nu stiu ce sa mai spun, un doctor la grigore alexandrescu poti sa imi recomanzi?daca vin cu trimitere de la medicul de familie scap ceva mai ieftin,?ca ce am citit mai sus sunt preturi exuberante numai drumul pana la bucuresti ma costa in jur de 100 de ron...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octopusu spune:

Dr Jianu - Grigore Alexandrescu sau la Policlinica Dorobanti unde tot cu trimitere de la dr de familie merge. Este un dr ft bun....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

Dr Spataru Radu, la Medlife si Budimex, un OM minunat, si eu am fost cu Matei la el in doua randuri, si s-a rezolvat mereu totul la indicatiile lui, il recomand!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


subscriu, este un om deosebit, ti-l recomand din toata inima!
am fost cu gemeneii de vreo 3 ori la dansul, urmeaza sa mergem din nou pentru o problema la testicule (se ocupa si de asta, e chirurg).
il gasesti la Medlife Grivita, consultatia este 120ron.

sanatate!

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonapreda spune:

si la doctorul jianu e scumpa consultatia,dar mergi cu copilul direct la spital si nu platesti nimic.
noi am fost la doctorul burnei la spitalul budimex si nu ne-a costat nimic,e un om super de treaba.are martea zi de consultatie si mergi cu trimitere de la medicul de familie.daca poti,desi e mai greu,afla cand e de garda si mergeti atunci la dansul,nu refuza pe nimeni si nu ia bani.noua cel putin nu a vrut sa ne ia .sanatate multa!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonapreda

si la doctorul jianu e scumpa consultatia,dar mergi cu copilul direct la spital si nu platesti nimic.
noi am fost la doctorul burnei la spitalul budimex si nu ne-a costat nimic,e un om super de treaba.are martea zi de consultatie si mergi cu trimitere de la medicul de familie.daca poti,desi e mai greu,afla cand e de garda si mergeti atunci la dansul,nu refuza pe nimeni si nu ia bani.noua cel putin nu a vrut sa ne ia .sanatate multa!!!!


off topic:

Ramona,

pana la urma ati mers la amandoi, si la Jianu si la Burnei?
ce v-au zis? se rezolva totul, asa-i?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Citat:
citat din mesajul lui CarlaV

De dr. Alexandru Thiery de la Recover voiam si eu sa spun, este 150 lei consultatia. Sotia este kinetoterapeut si impreuna au rezolvat multe cazuri care pareau fara speranta fara operatie. Se poarta foarte bine cu copiii, raspunde la orice intrebare, explica tot cu poze si mulaje, a facut specializari prin strainatate, e ok, toti carora le-am recomandat sa mearga acolo si-au rezolvat problemele si au fost multumiti. Datele sunt: calea Calarasi, nr. 300, bl. S20, ap 35, sector 3. tel 0723.686.560 si tel fix 031.807.34.31.
-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"



Carla,nr de mobil e nr personal al d-nului dr.Pt programari e nr 0723652335.Noi acum ne-am programat pt 31 mai.Mersic mult

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonapreda spune:

teo,multumesc mult pt intrebare.am renuntat sa mai mergem si la jianu,desi facusem programare,si am hotarat sa mergem pe mana lui burnei.in iunie trebuie sa mergem la control si vom vedea ce va hotari dl doctor. suntem cu sufletul la gura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonapreda

teo,multumesc mult pt intrebare.am renuntat sa mai mergem si la jianu,desi facusem programare,si am hotarat sa mergem pe mana lui burnei.in iunie trebuie sa mergem la control si vom vedea ce va hotari dl doctor. suntem cu sufletul la gura...


Foarte bine ati facut! Si nu glumesc, sa stii, sunt Stan Patitu' cu Jianu.

Teo, , , .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cl

Citat:
citat din mesajul lui ramonapreda

teo,multumesc mult pt intrebare.am renuntat sa mai mergem si la jianu,desi facusem programare,si am hotarat sa mergem pe mana lui burnei.in iunie trebuie sa mergem la control si vom vedea ce va hotari dl doctor. suntem cu sufletul la gura...


Foarte bine ati facut! Si nu glumesc, sa stii, sunt Stan Patitu' cu Jianu.

Teo, , , .


si noi am fost tot la Burnei; am avut o suspiciune de luxatie de sold, la nastere, baiat, diagnosticata de madam Jianu la Universitar

pin' la urma, a fost doar o suspiciune, am purtat 2 pampersi vreo 2 luni, dar Burnei mi-a placut, e f bun si e un om asa cum trebuie sa fie un medic

Ramona, va tinem pumnii, sunt sigura ca totul va fi ok, sunteti pe maini bune!

Cl,
te sarut si eu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Burnei n-a vazut scolioza fetei mele la consult, ne-a dat trimitere pentru radiografie numai la insistentele mele si asta pentru doua incidente:cervicala si toracala. Asistentul de la radiografie i-a pozat toata coloana si ... surpriza!!! Scolioza e lombara!

Pene colorate... cate putin din toate!

album
gradina

Mergi la inceput