Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (40)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Trebuie sa-ti acordam titlul de matinala a odiseei, mai mereu dai cafeaua. Jiji mic trebuie neaparat sa afle cat de dulce este somnul de dimineata.

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Si daca tot iti tin de urat atat de devreme, ma apuc de un capitol nou.

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Capitol nou aici

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andre_lina spune:

neata!

am fugit la vaccin.....:D:D:D:D frica mie!

=============================================================================
Andreea, de BEBE PATRIOT Tudor Andrei, grabitul odiseei (01.12.2009)
Doamne, iti multumesc pentru fiecare zi in care sunt mama!
poze - Viata de Patriot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalutza81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui catalutza81

Mi-au venit rezl de la copro, NU AVEM NIMIC!!! uff mi-am luat de o grija de pe cap...

Catalutza mami de Irina

poze Irina



Felicitari! E o scumpa Irina.
Multumesc pt raspuns. La mine situatia e altfel....mi-au bagat un plic in posta acum vreun an jumate, ca am de platit vreo 450 ron. Evident am ignorat plicul cu pricina dupa ce am aflat de pe net ca majoritatea face asa. Acum vreo sapt ma suna o doamna isterica de la ei ca neaparat sa-i dau adresa mea de mail sa-mi trimita somatia (acum vroiau doar 180 ron). Am refuzat-o si i-am spus sa mi-o trimita prin posta, moment in care s-a isterizat maxim ca ea nu trimite la nesfarsit si ca sa ma duc la bcr sa platesc sau o sa ma amendeze. Eu ma intrebam daca ma poate amenda avand in vedere ca eu nu am primit nici o factura pe baza careia sa fac plata. Mi se pare normal sa o trimita recomandata si abia dupa ce are semnatura mea de primire sa ma amendeze.

Mirela fericita de Mara Ioana



Hahahaha, ce dementa! Ideea e ca din pacate nu trimit recomandate. Din pacate pt ei, ca trebuie sa faca dovada primirii facturii e catre firma ta...asa ca nu-i mai invata de bine . De amendat nu au cum sa te amendeze ca doar nu e contraventie. Sper sa nu vb prostii, dar ma uit. Anu' trecut nu era contraventie, deci puteau doar sa te dea in judecata sa recupereze banii...fi calma ca nu se intampla nika.

Catalutza mami de Irina

poze Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariucasara

Ca uitasem...a reinceput shmecherul meu sa pape lm. Cate putin dar e pe drumul cel bun.

Mamica de Sara(22.11.2006) si Sebi (27.01.2010)




ms

frumos!!!





Mihaela, de Florin Cristian (16.12.2009) poze si povestea piticului


Mergi la inceput