O intalnire DC?...

O intalnire DC?... | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Anul asta, la 1 iunie, facem 10 ani de cand suntem online...
Atatia copii s-au nascut de la prima zi, atatea prietenii s-au legat, atat de multi copilasi au trecut de primele zile cu febra, au mers la scoala de atunci, atatea femei frumoase ne-au citit si au hotarat sa devina mamici, atatia tatici ne-au citit in anonimat, DC-ul ne-a legat si atins putin sau mai mult viata si sufletul multor oameni ....numarul este de ordinul milioanelor.
Acum suntem multi, poate prea multi pentru o intalnire, insa ma atrage aceasta idee. Ar fi oare posibil? Cand ne-am intalnit prima oara, am incaput intr-o sala de WTC Bucuresti ... acum, nu stiu...

Deci, ce spuneti? E realista ideea? Am putea sa ne intalnim? Ce spuneti de aceasta idee si ce idei aveti?

multumesc pentru gandul vostru bun

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Eu raspund prezent :) Ar trebui sa estimam cam citi sintem ca sa hotarim locul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Desi mi-ar face mare placere sa-mi intalnesc prietenele pe care le-am cunoscut aici,nu pot raspunde pozitiv invitatiei !Acest an este mult prea plin de evenimente pentru noi si nu imi permite timpul o "excursie" catre Romania in iunie!Va urez totusi petrecere frumoasa!

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914

O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

stati ca nu e invitatie :) e doar un topic de sfatuiala.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Imi amintesc cu drag intalneala de la WTC. Ar fi tare frumos sa ne mai vedem.
Poate in parc sau la Ferma Animalelor




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Cu copii sau fara?
Mie imi place ideea!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Primiti si membri mai noi?

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Poti ajuta si tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Woau, Mirela, ! Daca ai sti ca m-am gindit la asta acum ceva timp... mi-a parut rau ca atunci cind v-ati intilnit, eu nu am putut sa fiu prezenta, fiind deja in Canada. Dar am vazut poze multe, mi-a placut sa ma uit la voi. Si noi am facut mai multe intilniri aici, una dintre ele mare de tot, intr-un loc superb si ne-ar placea sa o repetam, cred ca toate ne dorim acelasi lucru, atit de frumos a fost.

Numai ca daca o faceti chiar pe intii iunie, iar nu voi putea fi prezenta, dar m-as bucura sa o faceti si sa ajunga cine poate...

Altfel, eu sint pentru! Cu ambele miini! Mai ales daca pot sa fiu si eu acolo, cu voi!

Despre mine - am bilete pentru Romania, dar voi fi in tara de pe 1 iulie pina pe 25 august, iar primele trei saptamini sint la mare si nu pot sa plec de acolo sa vin in Bucuresti, ar fi prea mult cu trei copii pe tren si sa ma intorc inapoi...

Asa ca, eu va urmaresc si sper din tot sufletul sa pot ajunge acolo unde o planuiti si sa fiu prezenta. Cu copiii, ca sint cu mine si nu pot sa-i las... si apoi, nu ar mai avea nici un farmec fara, ca pentru ei sintem aici in primul rind... Stii, peste ani, poate vor raspunde la intrebarea: si cum v-ati cunoscut? Ah, pai mamele (sau tatii) isi petreceau zilele pe DC, in timp ce noi eram in burtica, ne nasteam, ginguream in patut sau ne jucam prin casa... si apoi, ne-am vazut la o intilnire de-a lor si am pastrat legatura!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Buna idee! Despre locatie...am impresia ca cel mai potrivit ar fi un stadion.

Bertha, mami de frumuseti rare - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)
poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Excelenta idee, mi-ar face o mare bucurie sa particip!

Cristina si Razvan (31.01.2006)
(1),(2),(3),(4),(5),(6)
www.dropshots.com/asteryaro6" target="_blank">(7) MY HERO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

ideea e buna, sunt multi oameni aici pe care as dori sa ii cunosc personal

dar bucurestiul e foarte departe

Mergi la inceput