Goldie Pants - 39

Goldie Pants - 39 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj




Goldie Pants

cap.1, cap. 2, cap. 3, cap.4, cap.5, cap. 6, cap.7, cap.8, cap.9, cap.10, cap.11, cap.12, cap.13, cap.14, cap.15, cap.16, cap.17, cap.18, cap.19, cap.20, cap.21, cap.22, cap.23, cap.24, cap.25, cap.26, cap.27, cap.28, cap.29, cap.30, cap.31, cap.32, cap.33, cap.34, cap.35, cap.36, cap.37, cap.38



Show Must Go On



Mrs. Lisa Bad J.
Mrs. Purple Jackson
Mrs. Iona Rock Jackson
Mrs. Anka BlueShirt Jackson
Mrs. Oana N. MLover Jackson
Mrs. JoAnn Ebony jr. Jackson
Mrs. Adrianka J. Forever

and the one and only...
Miss Dirty Diana mj_girl

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

parpal sper ca cetesti si dincolo, ca sa nu mai repet inca o data aci, ca mi-e teama ca iar gresesc literili si trebuie sa sterg si sa nu mai scap iar vreun sicret



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce ti-e si democratia asta, domnule. Fiecare spune ce vrea si altul "trebuie" sa il creada.
Ne-am transformat intr-o lume de ziari de scandal
Oana draga, te cred ca te-ai reunit cu iona sa va sfatuiti ce faceti cu mafiozo . Va duce ala sa plantati aluni pe toata planeta
Dar poate aveti vreo sansa si banii nu vin de la mafiozo. Poate ca Ebony, Sporty si etc au vrut sa va imbucureze sau sa va testeze. Cred ca sunt tare dezamagiti cand vad ce faceti. Ce prieteni buni sunt ei cu toata familia mea si voi ma sabotati. Cica, ma sabotati. Nu veti reusi sa ma faceti sa cred nimc despre Metal, altceva decat ce stiu eu sigur sigur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili, va servesx cu un www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceai ? tarie nu va dau ca tre sa aveti mintea limpede pentu biznisuri numa iona nu cred ca a nimerit-o cu imobiliarili pe criza asta cine se mai gandeste la inchirieri sau cumparari mai bine la
joann tu ce faci? azi nici cafeaua nu ai servit-o, macar bea un ceai inainte de culcare

mey da....de blueshirt si purpleshirt nemik nu mai stie niminea? mai nou, nici cand ii suna BAD nu mai raspund..cica iasti in afara ariei de acoperire duamne fereste, nush cum sa zic da mie tacerea asta a lu mj nu-mi suna a bine mai ca as crede ca i-a sechestrat ea pe baieti... cum avea ganduri din astea mai zilili trecute cred ca tre sa dam alarma sa intre GSS in actiune..purple, oana ce ziceti? ii bagati si pe kidnapperu si killeru?




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi

lisa ma gandeam sa renunt la cafea acum ca a scos oana asa bunatate de limonada ,cu care sper sa ne serveasca mai des

dar totusi nu pot renunta www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso&feature=related" target="_blank">

vad ca se inmultesc sortimentele de cafea si de delicatesi

fetele

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



mey limonada mai rar, ca de la ea cred ca a facut purple asa o reactie adversa fata de mine

purple cred ca mai aveam neste raspunsuri de dat, da trebuie mai intai sa mai fac 2-3 lectii de discutii libere, sa nu gresesc iar cuvintili

iona ai plecat la vecini sa ii anunti ca le infumusetam strada? si cred ca ai cam poposit mai mult pe la ei, de nu te-am vazut ieri....m-ai lasat pe mine pe front cu purple

lisa bun si productiv o fost ceaiul tau de aseara

mj o zi linistita si plina de soooare

JoAnn cata limonada ai beut? ca sa stiu daca ai respectat doza.....zii iuuute


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Citat:

mey limonada mai des, ca de la ea cred ca a facut purple asa o reactie adversa fata de mine


sa inteleg ca iti plac reactiile adverse?..uite mai beu neste limonada din "aia".

Nu gresesti cuvintili, anume le pui unde sunt ; sa nu dai vina iar pe neuron, ca imediat il reprezinta Lisa (sper) intr-un proces de calomnie impotriva ta
Vad ca iona s-a retras sau poate planteaza deja aluni, cine stie in ce tara a ajuns, saracuta. Inclin sa cred ca a fost o deturnare de fonduri. Numai tu esti de vina, oana...ai atras-o la fonduri, le-ai cheltuit si acum ea face munca in folosul comunitatii m.



P.S. Observ ca votul democratic nu a fost ezercitat de catre 2 persoane :D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da esti cu okii pa mine ca si pa butelie ...din graba am incurcat covintele, ma grabeam si de aia am zis mai des corelat cu faptu ca eu consum des limonada de aia, a iesit espremarea defectuoasa

acum despre neuronu meu...stau fara grija ca nu il duce sistemu atat de mult, inca sa ajunga sa se dueleze cu mine in instanta...cel mult se urca pe casa si arunca tigle jos, da' doar atat

dispre iona, stiu ca azi dimi avea programate neste dixcutii cu un fornizor si ceva vecini. inca n-a parasit tara, desi alunii is de import, si vin din strainataturi, de acolo de unde are Metalul aaaaa... intermediarul relatiuni. si am apelat si la ceva pretini deplomatici de-ai lui Ebony, ca sa nu zici ca stam numai pi capu lu' MMMM.... partineru nostru de biznis si ca il epuizam di tot. poate ne dai si in judicata ca e epuizat de biznis....da aia nu e de la noi ( l-am auzit vb la telefon cu B&W si zicea ca tu l-ai epuizat...si ca de aia vrea la plantat aluni sa isi limpezeasca gandirea si sa isi refaca conditiunea fizica )

prea multe idei pe metru patrat ti-am dat


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
JoAnn cata limonada ai beut? ca sa stiu daca ai respectat doza.....zii iuuute





oana in supradoza nu am baut, doar atat cat trebe sa imi prind pofta
apropo iti amintesti www.youtube.com/watch?v=Jn0xda3MvrM" target="_blank">remediul de il luam io ...pai nu mai am nevoie de el...au avut grija baietii mei sa nu imi mai trebuiasca
asa ca ai retete colea , ia si fa din el o delicatese sa servim cu toatele




www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da nu v-ati cam invatat la delicatesuri?

ehehe...s afac limo din reteta aia mey JoAnn..... pe moca nu merge, cotizati si premiti...ca si lisa incaseaza pe delicatesurile ei...si oricum JoAnn...la tine numai daca te obliga cineva cu contract dai ceva, altfel...nemic., nu scoti capu din ograda ta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

am votat sper ca nu ati indraznit sa va faceti iluzii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput