Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Lectii si know how on line, Sport

am scos o tasta, cum o pun la loc?

Subiect nou  Raspunde  Versiune imprimanta

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  

dianas
membru incepator

Romania
TIMISOARA

319 Mesaje
0 Prieten(i)

Trimis la - 22/03/2010 :  22:04:38 Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite dianas un Mesaj Privat  Reply with Quote

am scos o tasta, cum o pun la loc?

Ajutooor, va rooog, una dintre tastele mele de la laptop nu mai functiona, am remarcat ca are ceva dedesubt asa ca am tras de ea si am scos-o, am curatat mizeria (era un graunte de ceva ) dar acum nu mai stiu cum sa o pun la loc. Ce ma faaac???? Mai pot sa o pun la loc?

merciiiic!
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator

dianas
membru incepator

Romania, TIMISOARA
319 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 22/03/2010 :  22:10:16 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dianas un Mesaj Privat  Reply with Quote
m-am calmat, am infipt-o in locul ei si am apasat putin mai tare, s-a prins in chingile alea si gata. acum functioneaza Me happy!!!!!!
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
gabriella1
gabriella1
Ministru' de Razboi !

Seychelles, Insula Bogatilor
4144 Mesaje
3 Prieten(i)
Trimis la: - 22/03/2010 :  22:14:37 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote

Gabriela

"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

A_Iulia
membru de baza

Donator pentru diana
 Romania
9928 Mesaje
14 Prieten(i)
Trimis la: - 22/03/2010 :  22:57:26 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite A_Iulia un Mesaj Privat  Reply with Quote
nu ti s-a intamplat niciodata sa lipsesti 5 minute din camera unde e laptopul si copilul si sa-ti gasesti laptopul cojit de taste? mie da

Editat de - A_Iulia on 23/03/2010 10:15:03
sunnyday07
sunnyday07
membru junior

Romania, Bucuresti
621 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 22/03/2010 :  23:11:27 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite sunnyday07 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia

nu ti s-a intamplat niciodata sa lipsesti 5 minute din camera unde e laptopul si copilul si sa-ti gasesti laptopul cojit de taste? eu da

sa vezi cum e cand ti le si pune la loc intr-o ordine aleatoare
Tisina
Tisina
membru junior

Romania, BUCURESTI
1305 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 23/03/2010 :  09:50:54 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Tisina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia

nu ti s-a intamplat niciodata sa lipsesti 5 minute din camera unde e laptopul si copilul si sa-ti gasesti laptopul cojit de taste? eu da

Super! La noi s-a intamplat altfel: Alerga fii-mea dupa mine prin casa "mami, mami, uite ce am gasit!" Era tasta "Shift". Zic, unde ai gasit-o? Ea, foarte senina "am curatat-o de la leptop" (o curatase cu degetelul pana a iesit de tot)
Tot atunci am invatat si eu sa le pun la loc

Tisina

A_Iulia
membru de baza

Donator pentru diana
 Romania
9928 Mesaje
14 Prieten(i)
Trimis la: - 23/03/2010 :  10:20:33 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite A_Iulia un Mesaj Privat  Reply with Quote
L-am gasit cojit complet si era seara, aveam evident mult de lucru...

Mi-am suflecat manecile si m-am apucat de treaba, nu mai aveam timpul necesar sa il duc la reparat undeva, mi-a luat vreo 3-4 ore. Mecanismul de la unele l-am mutat la altele (se rupsesera cateva, unele de la taste importante) pot sa dau lectii acum

Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
 Subiect nou  Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com