Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Parintii intreaba, parintii raspund!

Parintii laudarosi ...

(8 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 19
AdiS
AdiS

374 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite AdiS un Mesaj Privat  Reply with Quote
gabriella1
Atunci o fi vorba despre mine?
Mergi la inceput

Chuny

4445 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiChuny Adauga semn de carte la raspuns Trimite Chuny un Mesaj Privat  Reply with Quote
Gabriela, eu cred ca trebuie sa inbeti sa-ti spui parerile in mod mai direct si mai clar... ca pana acum atata te-ai invartit in jurul subiectului ca inca nu s-a inteles ce vrei sa spui si pe cine esti suparata :-))))

Sib http://aripicarecrescinnoi.blogspot.com/ ***** www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">MULTUMIM PT CEEA CE ATI FACUT PT SONIA

Nasterea ariciului Vladimir ***** ***** Anna, o nastere cu viteza

Mergi la inceput

asteryaro

4411 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiasteryaro Adauga semn de carte la raspuns Trimite asteryaro un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sibylle ,
Gabriela a avut o postare extrem de bine intentionata, chiar daca "s-a invartit in jurul subiectului". Ar fi fost simplu sa arate despre cine este vorba, dar ea considera mai potrivit sa nu o faca. Mai bine.
Si asa, acest subiect a degenerat destul.

Cristina si Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro" target="_blank">(1),www.dropshots.com/asteryaro1" target="_blank">(2),www.dropshots.com/asteryaro2" target="_blank">(3),www.dropshots.com/asteryaro3" target="_blank">(4),www.dropshots.com/asteryaro4" target="_blank">(5),www.dropshots.com/asteryaro5" target="_blank">(6)
MY HERO
Mergi la inceput
gabriella1
gabriella1

4144 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui asteryaro

Sibylle ,
Gabriela a avut o postare extrem de bine intentionata, chiar daca "s-a invartit in jurul subiectului". Ar fi fost simplu sa arate despre cine este vorba, dar ea considera mai potrivit sa nu o faca. Mai bine.
Si asa, acest subiect a degenerat destul.

Cristina si Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro" target="_blank">(1),www.dropshots.com/asteryaro1" target="_blank">(2),www.dropshots.com/asteryaro2" target="_blank">(3),www.dropshots.com/asteryaro3" target="_blank">(4),www.dropshots.com/asteryaro4" target="_blank">(5),www.dropshots.com/asteryaro5" target="_blank">(6)
MY HERO

punct ochit,punct lovit.oricum tanti cu pricina nu
s-a simtit" si nici nu ma asteptam s-o faca.

Gabriela

"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
Mergi la inceput
AdiS
AdiS

374 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite AdiS un Mesaj Privat  Reply with Quote
gabriella1

Cum Sabina, Sibylle si asteryaro au primit confirmarea ca nu au legatura cu postarea ta as dori, te rog, sa raspunzi si la intrebarea pusa de mine. Te refereai la mine si nu m-am prins? Caci imi pare ca are legatura cu mine, din cauza vecinei de care am povestit.

Editat de - AdiS on 24/03/2010 14:31:45
Mergi la inceput
gabriella1
gabriella1

4144 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui AdiS

gabriella1

Cum Sabina, Sibylle si asteryaro au primit confirmarea ca nu au legatura cu postarea ta as dori, te rog, sa raspunzi si la intrebarea pusa de mine. Te refereai la mine si nu m-am prins? Caci imi pare ca are legatura cu mine, din cauza vecinei de care am povestit.

n-are mai,n-are.nici nu ma gandeam ca de la comparatia pe care am facut-o ai sa crezi asa ceva.
io zic sa nu va mai faceti ganduri negre, apare ea cat de curand si ma ataca.acum cred ca e mult prea preocupata sa-si admire copilul mult prea... fata de ceilalti (dar asta numai in viziuna ei )

Gabriela

Editat de - gabriella1 on 24/03/2010 14:43:10
Mergi la inceput
kay
kay

4794 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui kay  Trimite mesaj yahoo luikay Adauga semn de carte la raspuns Trimite kay un Mesaj Privat  Reply with Quote
Bai deci voi nu stiti ca fiica-mea e cea mai frumoasa, mai desteapta si mai operata de 3 ori pe inima pana la 18luni de pe forumu asta? Altfel o bate la punctE baietelul V. de la herzzentrum cu 7 op pe inima si 2 pe creier pana la... 20 luni.
Mergi la inceput
gabriella1
gabriella1

4144 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui kay

Bai deci voi nu stiti ca fiica-mea e cea mai frumoasa, mai desteapta si mai operata de 3 ori pe inima pana la 18luni de pe forumu asta? Altfel o bate la punctE baietelul V. de la herzzentrum cu 7 op pe inima si 2 pe creier pana la... 20 luni.

Cadano,pai nu-i firesc ca nora-mea sa fie cea mai ?Inviasi cuscra?

Gabriela

Mergi la inceput
kay
kay

4794 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui kay  Trimite mesaj yahoo luikay Adauga semn de carte la raspuns Trimite kay un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pi jumate . acu'mi astept soacra si dau din colt in colt ca TOATA casa e cu fundu'n sus si eu deasupra mot.
Mergi la inceput
gabriella1
gabriella1

4144 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui kay

Pi jumate . acu'mi astept soacra si dau din colt in colt ca TOATA casa e cu fundu'n sus si eu deasupra mot.

nu-.stai calare pe mot, pune-un sharvat pe cap,imbibat cu otet ,geme si-ai sa vezi cum iti face soacra tot,tot.Si toate astea in fata lui S,normal, sa invete de pe-acum ce tre' sa faca atunci cand dau buzna
adica eu tot mai sper ca urmatoarea sarcina va fi cu mai mult noroc.

Gabriela

Editat de - gabriella1 on 24/03/2010 15:55:08
Mergi la inceput
Pag. din 19 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com