Parintii laudarosi ...

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

gabriella1
Atunci o fi vorba despre mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Gabriela, eu cred ca trebuie sa inbeti sa-ti spui parerile in mod mai direct si mai clar... ca pana acum atata te-ai invartit in jurul subiectului ca inca nu s-a inteles ce vrei sa spui si pe cine esti suparata :-))))



Sib http://aripicarecrescinnoi.blogspot.com/ ***** www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">MULTUMIM PT CEEA CE ATI FACUT PT SONIA



Nasterea ariciului Vladimir ***** ***** Anna, o nastere cu viteza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Sibylle ,
Gabriela a avut o postare extrem de bine intentionata, chiar daca "s-a invartit in jurul subiectului". Ar fi fost simplu sa arate despre cine este vorba, dar ea considera mai potrivit sa nu o faca. Mai bine.
Si asa, acest subiect a degenerat destul.

Cristina si Razvan (31.01.2006)
(1),(2),(3),(4),(5),(6)
MY HERO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui asteryaro

Sibylle ,
Gabriela a avut o postare extrem de bine intentionata, chiar daca "s-a invartit in jurul subiectului". Ar fi fost simplu sa arate despre cine este vorba, dar ea considera mai potrivit sa nu o faca. Mai bine.
Si asa, acest subiect a degenerat destul.

Cristina si Razvan (31.01.2006)
(1),(2),(3),(4),(5),(6)
MY HERO



punct ochit,punct lovit.oricum tanti cu pricina nu
s-a simtit" si nici nu ma asteptam s-o faca.

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

gabriella1

Cum Sabina, Sibylle si asteryaro au primit confirmarea ca nu au legatura cu postarea ta as dori, te rog, sa raspunzi si la intrebarea pusa de mine. Te refereai la mine si nu m-am prins? Caci imi pare ca are legatura cu mine, din cauza vecinei de care am povestit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui AdiS

gabriella1

Cum Sabina, Sibylle si asteryaro au primit confirmarea ca nu au legatura cu postarea ta as dori, te rog, sa raspunzi si la intrebarea pusa de mine. Te refereai la mine si nu m-am prins? Caci imi pare ca are legatura cu mine, din cauza vecinei de care am povestit.



n-are mai,n-are.nici nu ma gandeam ca de la comparatia pe care am facut-o ai sa crezi asa ceva.
io zic sa nu va mai faceti ganduri negre, apare ea cat de curand si ma ataca.acum cred ca e mult prea preocupata sa-si admire copilul mult prea... fata de ceilalti (dar asta numai in viziuna ei )

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Bai deci voi nu stiti ca fiica-mea e cea mai frumoasa, mai desteapta si mai operata de 3 ori pe inima pana la 18luni de pe forumu asta? Altfel o bate la punctE baietelul V. de la herzzentrum cu 7 op pe inima si 2 pe creier pana la... 20 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

Bai deci voi nu stiti ca fiica-mea e cea mai frumoasa, mai desteapta si mai operata de 3 ori pe inima pana la 18luni de pe forumu asta? Altfel o bate la punctE baietelul V. de la herzzentrum cu 7 op pe inima si 2 pe creier pana la... 20 luni.


Cadano,pai nu-i firesc ca nora-mea sa fie cea mai ?Inviasi cuscra?

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Pi jumate . acu'mi astept soacra si dau din colt in colt ca TOATA casa e cu fundu'n sus si eu deasupra mot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

Pi jumate . acu'mi astept soacra si dau din colt in colt ca TOATA casa e cu fundu'n sus si eu deasupra mot.


nu-.stai calare pe mot, pune-un sharvat pe cap,imbibat cu otet ,geme si-ai sa vezi cum iti face soacra tot,tot.Si toate astea in fata lui S,normal, sa invete de pe-acum ce tre' sa faca atunci cand dau buzna
adica eu tot mai sper ca urmatoarea sarcina va fi cu mai mult noroc.


Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput