Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  In unul sau in doi... mergem mai departe!

Barbatii buni la pat (2)

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou  Subiect inchis  Versiune imprimanta
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 20

Guestus
Guestus
membru de baza

Romania
bucuresti
(BUCURESTI)

6904 Mesaje
0 Prieten(i)

Trimis la - 18/03/2010 :  12:17:15 Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite Guestus un Mesaj Privat

Barbatii buni la pat (2)

<<<Topic precedent

uffff emilia.m.... 2 nopti nu se pun nene.
antrenamentul...ala e important.

(0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator

Editat de - marius on 19/03/2010 22:14:20
Guestus
Guestus
membru de baza

Romania, bucurestiBUCURESTI
6904 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 18/03/2010 :  12:19:02 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Guestus un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:

Un barbat bun la pat e urmatorul: Tuns scurt, scurt la spate si cu breton, imbracat la 4 ace, cracanat si cu ghiul.A, trebuie neaparat sa aiba nasul mare, mare asa, cam cit un polonic.

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...

si sa fie paros pe piept si pe spate ca un grec?

Nu. Sa fie inginer cu breton sau contabil cu breton. A, si un pic de burta, ca stii , tu, barbatul fara burta e ca Mertzanul fara stea.

Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...

de asta ce zici marino? e ce trebuie sau nu?

http://www.libertatea.ro/stire/consilierul-striper-dat-afara-din-pnl-280563.html
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
Amina_Marina
Amina_Marina
Inger imperfect!

Congo, Democratic Republic of
1026 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 18/03/2010 :  15:47:04 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Amina_Marina un Mesaj Privat
Citat:

Citat:

Citat:

Citat:

Un barbat bun la pat e urmatorul: Tuns scurt, scurt la spate si cu breton, imbracat la 4 ace, cracanat si cu ghiul.A, trebuie neaparat sa aiba nasul mare, mare asa, cam cit un polonic.

Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...

si sa fie paros pe piept si pe spate ca un grec?

Nu. Sa fie inginer cu breton sau contabil cu breton. A, si un pic de burta, ca stii , tu, barbatul fara burta e ca Mertzanul fara stea.

Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...

de asta ce zici marino? e ce trebuie sau nu?

http://www.libertatea.ro/stire/consilierul-striper-dat-afara-din-pnl-280563.html

Fiule! E Perfect!

Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

elyda
membru junior

Switzerland
1318 Mesaje
4 Prieten(i)
Trimis la: - 18/03/2010 :  17:28:38 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
E mai mult ca perfectul !Are lant ,are burta, dar n-are breton si nici suficient par pe piept. In schimb face striptis cu sosete negre in picioare si evantai!Si mai tremura si din buric...e super!Poate e totusi contabil de meserie ...sa nu-mi pierd speranta...

Dana
Delia21
Delia21
membru matur

USA, NY
2815 Mesaje
7 Prieten(i)
Trimis la: - 18/03/2010 :  17:29:46 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Delia21 un Mesaj Privat
Unul bun la pat.......e un tip care arata foarte ingrijit(exprimare a la clasa 2-a primara,dar zau daca pot fi serioasa la asemenea subecte)....caci daca e bun la pat dar arata neingrijit....tot degeaba.No,v-am luminat?Si are zambet sugubat,e sigur,foarte sigur pe sine si de sine,...nu vorbeste foarte mult,...caci cei care vorbesc mult....fac putin,...si mai are si o privire dintr-aia de dezbraca femeia...cu privirea,adeca e poftos...ma opresc aci,...trebuie sa va lasi sa descoperiti lumea singuri,face parte din bucuria vietii,...nu-mi dau dreptul de a fura aceasta bucurie nimanui

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Editat de - Delia21 on 18/03/2010 17:32:33
Guestus
Guestus
membru de baza

6904 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 18/03/2010 :  17:37:03 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Guestus un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui elyda

E mai mult ca perfectul !Are lant ,are burta, dar n-are breton si nici suficient par pe piept. In schimb face striptis cu sosete negre in picioare si evantai!Si mai tremura si din buric...e super!Poate e totusi contabil de meserie ...sa nu-mi pierd speranta...

Dana

dansul cu evantaiul este special pt amina marina. cred ca tipul vrea sa o cucereasca.

http://www.phototravels.net/kyoto/geisha-n/geisha-kyoto-n-001.2.jpg
Guestus
Guestus
membru de baza

6904 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 18/03/2010 :  17:41:21 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Guestus un Mesaj Privat
http://www.phototravels.net/kyoto/geisha-n/geisha-kyoto-n-003.html

ai poze asa?

elyda
membru junior

Switzerland
1318 Mesaje
4 Prieten(i)
Trimis la: - 18/03/2010 :  17:51:48 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
Eu acum mi-am dat seama ca eu colectionez evantaie(serios)...niciodata nu m-am gandit ca le-ar putea folosi si sotul, oricum le tin in sertar degeaba.De lant facem rost, cu burta , parul de pe piept si bretonul este mai greu, dar incercam sa ne descurcam cu ce avem.

Dana
Amina_Marina
Amina_Marina
Inger imperfect!

1026 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 19/03/2010 :  08:48:51 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Amina_Marina un Mesaj Privat
Concluzia; Contabil fara breton , merge si asa, dar are evantai.
Guest, unde l-ai gasit ca e perfect de sexy!
Elyda, nici tu nu esti sanatoasa. Cica , tremura din buric
Elyda +Guest= Cuplu Genial ati facut aseara, am ras cu hohote.
Uite , asa arat dupa ce mi l-ai prezentat pe barbatul vietii mele.

http://www.gossipcenter.com/michelle-bombshell-mcgee/photo/michelle-bombshell-mcgee-9
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...

Editat de - Amina_Marina on 19/03/2010 16:20:18
Guestus
Guestus
membru de baza

6904 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 19/03/2010 :  11:05:15 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Guestus un Mesaj Privat
hai marino nu ai si tu o poza in costum national? si sa fii aranjata la fata si cu pantofiorii si sosetele in picioare

Amina_Marina
Amina_Marina
Inger imperfect!

1026 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 19/03/2010 :  16:19:38 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Amina_Marina un Mesaj Privat
Citat:

hai marino nu ai si tu o poza in costum national? si sa fii aranjata la fata si cu pantofiorii si sosetele in picioare

Fiule, nu , nu am.
Dar am o varianta mai buna, divortez si ma duc sa ma prezint omului in carne si oase.Si sunt sigur ca va fi extraordinar de bun la pat, asta dupa motoarele care le baga cind danseaza.Imi plac foarte mult chilotii lui, culoarea Oceanului Pacific.
Pregatest-te, ca tu cu Elyda vreau sa-mi fiti nasi.
Tu imbracat in samuraiul feroce iar Elyda in geisha rebela, desigur, cu acordul sotului ei.

Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...

Editat de - Amina_Marina on 19/03/2010 16:23:11
Pagina: din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou
 Subiect inchis
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com