Barbatii buni la pat (2)

Barbatii buni la pat (2) | Autor: Guestus

Link direct la acest mesaj

<<<Topic precedent



uffff emilia.m.... 2 nopti nu se pun nene.
antrenamentul...ala e important.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Un barbat bun la pat e urmatorul: Tuns scurt, scurt la spate si cu breton, imbracat la 4 ace, cracanat si cu ghiul.A, trebuie neaparat sa aiba nasul mare, mare asa, cam cit un polonic.

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...



si sa fie paros pe piept si pe spate ca un grec?


Nu. Sa fie inginer cu breton sau contabil cu breton. A, si un pic de burta, ca stii , tu, barbatul fara burta e ca Mertzanul fara stea.

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...



de asta ce zici marino? e ce trebuie sau nu?

http://www.libertatea.ro/stire/consilierul-striper-dat-afara-din-pnl-280563.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Un barbat bun la pat e urmatorul: Tuns scurt, scurt la spate si cu breton, imbracat la 4 ace, cracanat si cu ghiul.A, trebuie neaparat sa aiba nasul mare, mare asa, cam cit un polonic.




si sa fie paros pe piept si pe spate ca un grec?


Nu. Sa fie inginer cu breton sau contabil cu breton. A, si un pic de burta, ca stii , tu, barbatul fara burta e ca Mertzanul fara stea.




de asta ce zici marino? e ce trebuie sau nu?

http://www.libertatea.ro/stire/consilierul-striper-dat-afara-din-pnl-280563.html



Fiule! E Perfect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

E mai mult ca perfectul !Are lant ,are burta, dar n-are breton si nici suficient par pe piept. In schimb face striptis cu sosete negre in picioare si evantai!Si mai tremura si din buric...e super!Poate e totusi contabil de meserie ...sa nu-mi pierd speranta...

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Unul bun la pat.......e un tip care arata foarte ingrijit(exprimare a la clasa 2-a primara,dar zau daca pot fi serioasa la asemenea subecte)....caci daca e bun la pat dar arata neingrijit....tot degeaba.No,v-am luminat?Si are zambet sugubat,e sigur,foarte sigur pe sine si de sine,...nu vorbeste foarte mult,...caci cei care vorbesc mult....fac putin,...si mai are si o privire dintr-aia de dezbraca femeia...cu privirea,adeca e poftos...ma opresc aci,...trebuie sa va lasi sa descoperiti lumea singuri,face parte din bucuria vietii,...nu-mi dau dreptul de a fura aceasta bucurie nimanui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyda

E mai mult ca perfectul !Are lant ,are burta, dar n-are breton si nici suficient par pe piept. In schimb face striptis cu sosete negre in picioare si evantai!Si mai tremura si din buric...e super!Poate e totusi contabil de meserie ...sa nu-mi pierd speranta...

Dana


dansul cu evantaiul este special pt amina marina. cred ca tipul vrea sa o cucereasca.

http://www.phototravels.net/kyoto/geisha-n/geisha-kyoto-n-001.2.jpg

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Eu acum mi-am dat seama ca eu colectionez evantaie(serios)...niciodata nu m-am gandit ca le-ar putea folosi si sotul, oricum le tin in sertar degeaba.De lant facem rost, cu burta , parul de pe piept si bretonul este mai greu, dar incercam sa ne descurcam cu ce avem.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Concluzia; Contabil fara breton , merge si asa, dar are evantai.
Guest, unde l-ai gasit ca e perfect de sexy!
Elyda, nici tu nu esti sanatoasa. Cica , tremura din buric
Elyda +Guest= Cuplu Genial ati facut aseara, am ras cu hohote.
Uite , asa arat dupa ce mi l-ai prezentat pe barbatul vietii mele.

http://www.gossipcenter.com/michelle-bombshell-mcgee/photo/michelle-bombshell-mcgee-9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

hai marino nu ai si tu o poza in costum national? si sa fii aranjata la fata si cu pantofiorii si sosetele in picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

hai marino nu ai si tu o poza in costum national? si sa fii aranjata la fata si cu pantofiorii si sosetele in picioare




Fiule, nu , nu am.
Dar am o varianta mai buna, divortez si ma duc sa ma prezint omului in carne si oase.Si sunt sigur ca va fi extraordinar de bun la pat, asta dupa motoarele care le baga cind danseaza.Imi plac foarte mult chilotii lui, culoarea Oceanului Pacific.
Pregatest-te, ca tu cu Elyda vreau sa-mi fiti nasi.
Tu imbracat in samuraiul feroce iar Elyda in geisha rebela, desigur, cu acordul sotului ei.

Mergi la inceput