Tide pentru supermame - concurs cu premii super

Tide pentru supermame - concurs cu premii super | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/Images/Upload/concursTide.jpg" border="0">

Asa cum am promis - cand v-am dat spre ascultare cantecelul pentru supermame - acum va invitam la un concurs frumos. Pentru ca a fi o supermama inseamna in primul rand sa fii iubita de copilasul tau. Iar amintirile frumoase merita pastrate.

Ce trebuie sa faceti pentru a participa la concurs:
Povesteste la acest topic ce cadou sau supriza ti-a facut copilasul tau (sau copilasii tai) de 8 Martie.
Poti adauga linkuri de poze sau fisiere video (de la eveniment).

Premiile constau in:
- un Aparat foto digital Nikon Coolpix L21
- 10 pachete de detergent TIDE.

Cine poate participa?
La acest concurs pot participa toate persoanele fizice cu rezidenta in Romania care se inregistreaza pe forumul Desprecopii.com. Daca nu sunteti inca membru - va puteti inregistra aici.

Atentie - membrii care nu au la profil tara si orasul corect de resedinta, nu pot participa la tragerea la sorti a castigatorilor.

www.desprecopii.com/info.asp?id=2010" target="_blank">Regulamentul integral al concursului aici

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Multumim Tide si organizatorilor pentru noul concurs!

Eu am o fetita de 11 luni (nascuta pe 10 aprilie 2009)o iubesc enorm de mult, evident inca nu este la varsta la care sa poata face ea ceva pentru mine de ziua mamei.
Insa desi este atat de mica tot a stiut ca ziua de 8 martie este o zi importanta pentru mamica ei asa ca mi-a facut o mare surpriza atunci cand am auzit-o chiar in ziua de 8 Martie spunand pentru prima data " ma-ma " , " ma-ma " .
Efectiv m-am topit la auzul acestor silabe rostite din gurita ei dulce de fetita pe care le asteptam cu atata dragoste si nerabdare.
Iata si o poza cu printesa mea.

Sunt happy!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Se poate film de la serbare pus pe youtube ?

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mamagiuliei - sigur - dar sa ne si povestesti cum a fost.


**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

A fost super evident am cam strecurat toate mamicile lacrimi de emotie si multa, foarte multa mandrie
Voi edita diseara cu filmul

Pentru mama - grupa mare



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Cel mai frumos cadou pe care baietelul meu Raducu mi l-a facut de 8 martie a fost faptul ca a inceput sa mearga singur sustinut. Desi are 11 luni, el a evoluat un pic mai incet decat ceilalti copilasi, astfel ca abia la 10 luni a inceput sa meaga de-a busilea si acum nu-l mai oprim iar de mers nu a vrut pana acum deloc! Cand am vazut ca singur ridica piciorusele si paseste, a fost un moment unic pentru mine ca mama si niciun alt cadou nu cred ca ar fi fost mai frumos pentru mine in acel moment.

Pe Raducu mergand il puteti vedea aici


Mamica fericita de Raducu (11.04.2009)
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

Mi-a strecurat in geanta un biletel pe care l-am gasit cand am ajuns la job si pe care vi-l transcriu intocmai:
Pentru Nicoleta
De la Remus
Pentru ca esti o mama atat de buna!
08.03.2010





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RODY77 spune:

Fetita mea in varsta de 11 ani a strans banii primiti de la bunici si mi-a cumparat cadou de 8 Martie un ingeras. Cadoul a fost impachetat frumos iar in felicitare a fost draguta si a scris ca este si din partea la fratele in varsta de un an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Cel mai frumos cadou posibil ,pe care mi-l putea face Bogdan...a invatzat sa-l pronuntze pe "tz"...iar Isabella spune" mama"
aici o sa vedeti participantii...

Ps1: eu locuiesc in Navoadri...la profil nu-mi ia localitatea desi am urmat [de n ori (cu mult inaintea concursului)pasii corecti...fete stiu de cand m-au intrebat de ce alesesm o tara exotica...de nerv)
Jud Constanta,locatitatea Navodari,tara Romania.....la mine apare Constanta/constanta..puteti sa faceti ceva?
Ps2:daca nu pot participa la concurs din varii motive...va rog anuntati-ma


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

De 8 martie am primit de la copiii mei diplome de 'cea mai buna mama' facute impreuna cu doamnele educatoare si un DVD cu filmari ale doamnelor intimpul diverselor activitati de la gradinita. Una din lectiile filmate era despre primavara si ziua mamei. Spre sfarsitul lectiei, fiecare copil a spus mamei lui ce simte pt ea si de ce o iubeste. Bianca a spus "mie imi place de mama mea ,pt ca ...aaa..o iubesc pt ca ma aduce in fiecare zi la gradinita" (superb! doar ca tati o duce in fiecare dimineata la gradinita). Rares a marturisit zambind: "mami, te iubesc pt ca ma lasi putin la calculator!"



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am primit de la mandra "Diploma pentru cea mai draga mama", dar cel mai important cadou, desenul alaturi de felicitare
Cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata de 8 Martie.

http://picasaweb.google.ca/elianacalin/8Martie2010#5447659549818229698




Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput