GRADINITE PARTICULARE IN PLOIESTI

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ebru spune:

buna medeea.la noi la gradinita taxa a ramas la fel pentru anul 2010-2011 si cam acelasi tarif este de 2 ani cu foarte mici exceptii..cand a mai fost introdus un optional.te poop si o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeea76nou spune:

Multumesc, poti sa-mi spui, te rog, care este taxa?
Fetele, mi-ati fi de ajutor daca ati veni si voi cu niste preturi de la gradinitele particulare, multumesc mult.

Mamica de Ana si de Tea, din nou 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ebru spune:

medeea ,taxa la program prelungit este de 750 ron si include masa-3 mese,cursuri engleza,muzica usoara,populara,calculator,dansuri moderne(optional aikido 25 lei/luna si pian a fost anul trecut parca 30 ron ).mai exista 3 tipuri de program 7-13 fara masa 420 si cu mese(3)600 lei si program mediu 7-15 si costa 66o lei.in toate aceste taxe sunt incluse cursurile mentionate mai sus la programul prelungit .o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

ebru, care este gradinita despre care vorbesti ? multumesc !

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ebru spune:

Buna CORINADANI.Este vorba de GRADINITA GARGARITA unde baietelul meu merge din anul 2007..personalul este acelasi..semn bun zic eu.telefonul de acolo este 0733028624

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tatiana79 spune:

Ebru, copiii au foarte multe facilitati incluse in taxa la Gargarita si banuiesc ca esti multumita daca ai copilul acolo de trei ani. Felicitari pentru alegerea facuta, esti o mamica fericita
In plus, raportul calitate-pret pare unul foarte bun!
Am auzit ca gradinitele de stat au fost luate cu asalt pentru inscrierile in anul 2010-2011 dar datorita crizei finanicare foarte multi parinti nu-si mai permit sa platesca nici acea taxa modica(in comparatie cu taxele din gradinitele particulare).
Este foarte,foarte trist...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeea76nou spune:

Taxa la Angels Paulesti a ajuns la 9,5 mil, in care sunt incluse doua ore de engleza si una de dans, precum si transportul. Optionalele se platesc separat...
Alte tarife, alte gradinite?

Mamica de Ana si de Tea, din nou 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucifer45 spune:

Ebru , masa e cu firma de catering ? include si micul dejun sau il aduci de acasa . stii daca au si copii cu dizabilitati ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ebru spune:

lucifer ,taxa include toate 3 mesele (mic dejun,pranz si suplimentul).copii cu probleme nu am vazut ...este un singur baietel cu sindromul down dar foarte intelegator si ascultator(din ce am putut sa-mi dau eu seama la serbari) .pe altii nu am mai vazut.o seara buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucifer45 spune:

multumesc .

Mergi la inceput