Regasiri (42)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Sa aveti o primavara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

PE TOATA LUMEA SI SPER SA AVETI O ZI SUPER CA DOAR VINE WEEK-ENDUL.
Dbunny adica foarte rar.
Lacramioara sper sa gasesti dr si totul sa fie ok.
Eu sunt rupta de somn. A mea fata imi face program artistic noaptea de pe la 3 pana pe la 5, fie se plange ca are ceva, fie vede cai verzi pe pereti si vrea sa stau pe langa ea.
Pe deasupra mai sunt si suparata ca tata trebuie sa faca o operatie...si e cardiac..
Cred ca ma paste butoiul

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Neata

Azi suntem mai bine...nu a mai facut febra de ieri de la 15.30 cand a facut un 37,8...oricum are o tusa...
Azi am implinit 14 sapt parca au inceput sa mai scada greturile

Roxana,Iulia-multumim

Ank-multa sanatate tatalui si fii tare

Dbunny-sper sa ramana putic si cand merg la ecograf peste 2 sapt
Antonia poarta ochelarii de dim pana seara e obisnuita cu ei...uneori ii pune singura cand se trezeste...are cateva poze de la craciun cand a rupt ochelarii in doua si practic nu am avut ce face...a trebuit sa stea fara vreo 10 zile...acum i-am luat cu rama din silicon sa nu mai aiba ce rupe ,uneori ii mai scoatem noi cand facem poze sa mai aiba si poze fara ochelari

ma duc sa pap ceva...o zi buna


Bamboletta 14+ si Antonia-Gabriela(1 nov 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o fierbinte si aromata si va doresc week-end placut.

Anka, medicul a fost dimineata ieri, asa ca nu am ajuns... din nefericire... deci ramane pe luni, ca de dus vreau neaparat sa o duc... Aseara nu s-a mai plans de spate, dar imi e mie teama....
Multa sanatate tatalui tau si tie sa iesi din zona butoiului....

Bambo, ma bucur ca e mai bine caprita...

Aseara am fost la ciufulici si ne-am frezat.... a sta asa cuminte, a inceput sa-i placa... adevarul ca si are rabdare doamna cu ea.... si deja s-a invata si cere singura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

fetelor,sunt bine,am vazut ca ati intrebat mai de mult ,nu mai apuc sa intru pe toate forumurile,nu pot nici sa va las pe unde umblu ,ca se considera reclama

Copiii sunt bine,burtica are 15saptamani,nu stim inca ce e,eu am doar un nume de fata,teodora.ceea ce va fi

va pup !

15+
Sofía (2ian2007) ,Andrés(22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Buna dimineata, o duminica frumoasa sa aveti!
Aelita ce bine ca ai mai intrat, a crescut burtica, bravo! Auzi dar cum nu stii sexul, morfologia fetala se face la 14 sapt si iti spun sexul, la noi asa e. Eu cu Ana am fost chiar mai devreme la 13 saptamani si mi-a zis ca e fetita. Se masoara nu stiu ce os si isi dau seama, nu am inteles prea bine explicatia ca a intrebat sotul cum de pot afla asa de devreme si i-au zis.
Lacramioara ce nasol cu Stefy, eu o calcam in picioare p-aia, pe bune.
Bamboletta o sa scapi in curand si o sa urmeze partea frumoasa a sarcinii .
Ank multa sanatatea tatalui tau, sper sa decurga totul bine. Cat despre Erika ce vroiai sa nu aflati si voi cum e sa stati de veghe? Ana ne-a demonstrat in trecut, bine ca s-a calmat. La noi a avut clar legatura cu ce se intampla la gradinita, de cand sta acasa niciun cosmar in miez de noapte, se trezea urland si statea asa o ora. Sau se trezea pur si simplu si se mai culca dimineata. Acum e vis, se culca la 9 pana la 7:30. Sa speram ca urmatoarea gradinita nu o s-o afecteze iar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Azi e ziua martisorului, asa ca va doresc o primavara frumoasa, plina de bucurii si ce va mai doriti voi si
Si o fierbinte si aromata....

Maya, n-am vrut sa moara de mana mea..... Ca asta imi mai trebuie....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Si eu va daruiesc un martisor si va urez o primavara frumoasa! Asteptam oricum baieteii de pe forum sa ofere fetitelor cate unul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Va doresc o primavara super, plina de fericire si sanatate si va dau un mare de martisor.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

De la Calin ptr toate fetitele si mamicile lor, cate un martisor virtual, si un

Ne-am tuns, vreau sa va spun ca m-am specializat deja in tuns cu masina. Ii place sa-i fac "feza", si cum avea parul marisor nu-i mai statea deloc "feza" si era jaleeeee. Cand ajung acasa ii fac poza si le=oi pune io anul asta( sau pana-i creste iar parul)
Nu mai stiu daca v-am spus, am fost iar la stomatolog, joi, i-a mai pus o plombita, asa ca acum e mandru posesor de 2 "gume", le arata oricui intreaba de ele
Revin dupa amiaza.

Mergi la inceput