sa ne numaram binecuvantarile (2)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Da Gabi, insa eu niciodata nu voi uita cand tu si Mercedes - tot acivista DC - ne-ati scos pe mine si pe Giulia indasiti
Tin minte exact cum ma simteam: pluteam, totul parea asa de ireal, incercam sa zambesc si nu-mi reusea si vroiam sa va multumesc ca m-ati luat cu voi, nu retin daca vi-am zis, dar va spun acum, multumesc


edit:era in toamna lui 2007 si era frig.

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

atunci cand am mers la Real? Chiar a fost o iesire faina Off, vremuri frumoase, cand aveam numai un scolar... insa de atunci cantitate dubla la lectii, ghiozdane, rechizite, compuneri si probleme de matematica la care io-s foarte buna (cel putin asa cred) juniorul ar fi bun dar e lenes, junioara e silitoare, dar nu prea se impaca cu matematica

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo

conchita, cum iti merge? o muschetara!

o saptamana excelenta va doresc, soare si multe, multe raze fierbinti!

Morgano,.

ALEX, operatie pe cord!

BAZAR UNIC!!!

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Fetelor, eu va consider pe voi grupul meu de suport si va multumesc ca existati.

In alta ordine de idei, asa sunt de intoarsa de moartea lui Carmen, am aflat ca eradin frupul meu de FIV-oase. Ce tragedie ingrozitoare sa lupti si sa reusesti sa ai doua minuni de copii si stresul (!!!) sa te ia de langa ei prematur. Eu ma tot straduiesc de ceva vreme sa imi reorganizez cumva existenta, astfel incat sa am un minim necesar (financiar) si sa reusesc sa ma bucur de papusile mele mai mult. Sa fiu mai calma si mai blanda cu ele. Tragedia acestei fete asa m-a pus pe ganduri.

Happy, esti foarte tare!!

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Ce s-a intamplat cu Carmen?
Puteti sa imi dati si mie un link?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149815
Cassandra

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Dumnezeu s-o odihneasca!
Groaznic, m-a luat cu fiori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Acu` 2 ore un coleg s-a spanzurat. Aici in curtea firmei. Nu mai putea de durere ... l-a parasit sotia.
El nu a mai gasit nicio binecuvantare.
Nu stiu unde sa scriu asa ca scriu aici.
Cine spune ca divortezi usor ... nu pot scrie aici "epitelele".

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

In seara asta o sa le dau o extra lunga imbratisare fetelor mele. Si va dau si voua imbratisari strinse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Citat:
citat din mesajul lui casandra

Happy, bravo!
Ce asigurare plateste psihologul? Tot cea de la servici?


Casandra, cind am trecut atunci prin perioada aia cind viata mea s-a transformat total, m-am gindit sa o fac cum trebuie, sa cer ajutor unde trebuie, sa ma agat de ceva pozititv. Am fost la doctorul de familie si i-am cerut trimitere la psiholog. Daca ai trimitere de la doctorul de familie, toata consultatia si toate vizitele sint acoperite de OHIP, banuiesc ca si la voi este la fel. Intereseaza-te la doctorul de familie daca vrei sa incepi. Eu mi-am ales o psiholoaga romanca pentru ca m-am gindit ca ma intelege mai bine, inetelege viata mea dinainte, traditiile, conceptiile, structura.

Mergi la inceput